Yeni Skandal! (Demirören-A.Koç-N.Özdemir Diyalogu) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Skandal! (Demirören-A.Koç-N.Özdemir Diyalogu)

Cevap: Bomba Gibi Ses Kasedi

Dökümü yayınlamaları hiçbir işe yaramaz. İnşaat işçisi, tarla yalanlarını "sahaya yansımadı" diye savunanlar bu döküme hiç inanmaz. Kaydın kendisi piyasaya çıkmalı ama bence zor.

Seks kasedi diye okudum bi baktım nihat ali yıldırım üçlüsü. Aha dedim yeni dedeler.

Kayıtlar hayal mahsülü bile olsa bu tür şeylerin yapılması gerekir. Bu alçakların defolup gitmesi için her yol mübahtır nazarımda. Her türlü bel altı vurmaya, çamur atmaya gerek var. Harp hiledir diye boşuna denmemiş...

Yok canim .bu kadar dinlemeden sonra mumkun degil bu konusma.kanimca bizi galyana getirmek icin uydurumus bir haber yani kulliyen yalan

ratte-2.jpg

schwein.jpg

91205995485919966780.jpg

Cevap: Yeni Skandal! (Demirören-A.Koç-N.Özdemir Diyalogu)

hemen galeyana gelmemek gerek yok yarın bir güç engel olmassa basına cıkıcakmış hadi ordan gerçeklerin ortaya çıkmasını istese hemen verirdi ya böle birşey yok ortada yada çıkmaması için gelicek mangır tekliflerini beklemekte

Gerçek olsaydı bugüne sarkıtmazlardı.

Birileri Galatasaray üzerinden oyun oynamaya çalışıyor.

Belki de hedefleri bugün agresif bir oyun ortaya koymamız, bazı oyuncularımızın kırmızı kart görmesi bile olabilir.

açıkçası bir ses kaydı olduğuna inanmıyorum, ama aralarında buna benzer konuşmalar geçtiğine ve bunu duyan birilerinin basına haber verdiğine inanıyorum bunlardan beklenir. ama anlamadığım şey neden pazar gününü bekliyorlar? bu haberler sadece bizi kötü etkiler, feneri iyi etkiler. örnek ts maçımız. bizim işin ciddiyetine varıp bunlara kulak tıkayıp maça odaklanmamız lazım, hem taraftar hemde oyuncular ve teknik direktörümüz için. İşi sahada bitimek zorundayız. Ayrıca diyelimki böyle bir konuşma çıktı ne olacak sanıyosunuz, demirören istifa edecekmi? asla etmez. hatta dahada ileri gideyim, yarın demirörenin nihatla seks kasedi :D çıksa yine istifa etmez. çünkü bu adam o kadar utanmaz o kadar yüzsüz ki bunu beklemek aptallık olur.

T.D Karlibel'in dedigide buydu herhalde, ses kayidi falan diyordu zaten.

Ya sallayın maç gününe mi denk getiriyorlar? Yok böyle bir haber. Dezenforasyondan başka bişey değil. Kafaları karıştırarak çıkar sağalayan şikecilerin bilindik tezgahlarından biri yine. Böyle ortalığa atılan yüzlerce haber yapıyorlar, sonra doğru olmadığı ortaya çıkıyor. Sonra bize sürekli iftira atıyorlar diye mazlum edebiyatı yapıyorlar.

simdi bu adamlar bir sekilde konusmak zorunda , birbirileri ile bir yerlerde bulussalar medya yakalar kesin , geriye yurtdisi kaliyor ki sanmiyorum ordada yakalanabilirler kutuplarda bir yerlerde bulusmadiktan sonra ... Telefon isi sakat artik sagir sultan biliyor bunu ...

Eger gercekten bunu yaptilarsa salakliklarinin delilidir ... Bence bu telefon gorumesi degil olsa olsa internet uzerinden yazisma olabilir ...

Pek Inanmiyorum, ama umarim gercekdir, millet Ali Koc denen adamin gercek yüzünü görmüs olur. Koc Ailesinin yüz karasi.

simdi bunlar birer milyoncuk adam basi veriler adama ve konu kapatilir!

Üst Alt