Yeni Skandal! (Demirören-A.Koç-N.Özdemir Diyalogu) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Skandal! (Demirören-A.Koç-N.Özdemir Diyalogu)

SES kaydiyla sona erecek!

Ahmet Memiş ? @ahmemis

Hersey TTArena’da Erdogani protestoyla basladi... Ses kaydiyla sona erecek...

Bağlantı kurmak istersek şu olabilir.

Adnan Polat 300 civarı provakatör tespit edildi.

bunlar Galatasaray kılığına giren birileri.

Amaç galatasarayı yıpratmak.

Bunları öğrenen başbakan gerekli talimatı verdi. Futbol da temizlik başladı ve bu günlere geldik.

copy paste yaptim arkadaslar

Cevap: SES kaydiyla sona erecek!

bu arada

yarin sampiyon olursak sampiyon konusulmayacak

fenere verilen puan cezasi konusulacak

eskiden istifa ederek gundemi degistirenlere baska formul cikti

Ahmet Memiş ? @ahmemis

Bunları öğrenen başbakan gerekli talimatı verdi. Futbol da temizlik başladı ve bu günlere geldik.

çok zorlama bir senaryo. Birileri Galatasaray ı yıpratmak istemiş ki bu birileri o 300 spartalı olsa gerek. Bu 300 kişi hesapta fenerli ve başbakan yememiş içmemiş bunu çözmüş ve yazıktır bu Galatasaray a futboldada acaip oyunlar dönüyor dur şu oyunları oynayanlarla ben bir oyniyim demiş. Başbakan o sanal 300 kişiyi çözüp şike davasına kadar ilerletmiş olayı. yok ya ...

Cevap: Yeni Skandal! (Demirören-A.Koç-N.Özdemir Diyalogu)

hemen galeyana gelmemek gerek yok yarın bir güç engel olmassa basına cıkıcakmış hadi ordan gerçeklerin ortaya çıkmasını istese hemen verirdi ya böle birşey yok ortada yada çıkmaması için gelicek mangır tekliflerini beklemekte

Ahmet Memiş ? @ahmemis

Yapımcı kim? Osman Sınav mı?

Cevap: YENİ SKANDAL !!! (Demiroren-A.Koc-N.Ozdemir diyalogu)

Şöyle birşey var

AsKiCmSCAAAY_yO.jpg

ulan bu doğru mu kolpa mı böyle bir şey varsa bırakın tff den türkiyeden kovun bu adamları

böyle bir kaydın olmadığına yüzde bin eminim

aralarında böyle konuşmalar geçmiş olsa bile kaydı yoktur bazıları gündeme gelmek için bunu uydurmuştur

bu ortamda bu konuşmaları telefonla yapacağına boğazdan kendilerini atsın daha iyi

Kayıt varsa bile hiçbir şey olmaz. Bu konuşmaları yaptıkları zaten belli. Bunların ne karakterde insan oldukları da belli. Pişkin pişkin inkar ederler. Montaj der geçerler.

İyi de bunlar gerizekalı mı telefonda böyle konuşmaya devam ediyorlar ? İnsanın zeka seviyesinin minimumda olmalası lazım .

Bomba Gibi Ses Kasedi

YILDIRIM DEMİRÖREN, ALİ KOÇ ve NİHAT ÖZDEMİR ARASINDA GEÇTİĞİ İDDİA EDİLEN BOMBA SES KAYDI YARIN AÇIKLANACAK MI?...

Sosyal medya bu haberle çalkalanıyor.. Twitter'da paylaşılan bir konu futbolseverleri hayrete düşüren bomba gibi bir iddia dolaşıyor. Fenerbahçeli yöneticiler Ali Koç ve Nihat Özdemir ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'in arasında geçtiği iddia edilen ses kaydının yarın yayınlanacağı iddiası ve ses kaydının içeriğinin bir kısmının yayınlanması PİMİ ÇEKİLMİŞ BOMBA gibi sabahı bekliyor... İŞTE YILDIRIM DEMİRÖREN, ALİ KOÇ ve NİHAT ÖZDEMİR ARASINDA YAPILDIĞI İDDİA EDİLEN GÖRÜŞMENİN BİR KISMI...

Rotahaber.com Haber Koordinatörü Ahmet Memiş, Fenerbahçeli yöneticiler Ali Koç ve Nihat Özdemir'in Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Derimören ile telefonda yaptıkları görüşmelerde; Demirören'e, "Galatasaray ve Trabzonspor'u şike olaylarının içine dahil etmesini, Etik kurulu raporlarını da kendilerinin halledeceğini, UEFA konusunda da sonra ilgileneceklerini" söylediği bir ses kaydı olduğunu ve yarın bu ses kaydının internette yayınlanacağını (bir engelleme olmazsa) iddia etti..

İŞTE PİMİ ÇEKİLMİŞ BOMBA SES KAYDINDAN YAPILDIĞI İDDİA EDİLEN BAZI GÖRÜŞMELER:

Ali Koç (A.K) : Galatasaray ve Trabzonspor'u da işin içine kat.

Yıldırım Demirören (Y.D.) : Ya nasıl katacağız?

A.K: Kardeşim sen yap bir şeyler! Temizleme işini kendileri düşünsünler.

Y.D.:UEFA'yı ne yapacağız?

A.K.: Onu daha sonra... İçeriyi halledelim.

Y.D.: Etik Kurulu raporunu ne yapacağız?

A.K.: Bizim kendi arkadaşlarımız var. O hallolacak.

Nihat Özdemir (N.D.) : "Başkanım anlaştığımız gibi, CAS davasını geri çektik. Siçden de gerekeni yapmanızı rica ederiz."

Y.D.: Ben gerekeni yapacağım, merak etmeyin.

Yapıldığı iddia edilen SKANDAL görüşmelerin Yıldırım Demirören'in basın toplantısından 3 gün önce yapıldığı da ayrıca belirtiliyor.

Kaynak : TURKSPOR

Cevap: Bomba Gibi Ses Kasedi

benim anlamadigim neden yarina yani bu gune bu aciklanacak

eger boyle sey varsa neden direk aciklanmiyor

ayrica bu ses kayidini kim kayd etmiski?

bir sorusturmemmi var?

bu verdigim sorulara cevap bulmadigim icin ben inanmiyorum o ses kaydinin varligina

Cevap: Bomba Gibi Ses Kasedi

ulan zorla insanları sokağa döktürüp olay çıkarttıracaklar :mad:

ne kadar şerefsiz bu fenerbahçe ve tff :mad:

Üst Alt