Yeni Stadımızda Gördüğünüz Eksiklikleri Bize Yazın - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Stadımızda Gördüğünüz Eksiklikleri Bize Yazın

Cevap: TTArena ile ilgili yapılması gereken düzenlemeler

Reklam panolarının, duruş stili iğrenç. Geriye doğru ne saçma bir düzenek. Dik yapmaları lazım, kale arkasını çok uzak gösteriyor. Ayrıca kötü bir görünüm sergiliyor. Yine kale yanına, artık lise turnuvalarında bile kullanılan çim üzerine 3 boyutlu reklamlar iğrenç. Onları da bir zahmet kaldırsınlar.

Şu bahsettiğiniz Tribünlerdeki karanlık yerler Old Trafford'da da aynı...

oldtraffordk.jpg

Oraları aydınlatmanın pek mümkün oldugunu sanmıyorum. Isıklandırma yapsalar bu sefer göz alacak.

geçenlerde bir gazetede görmüştüm stadın kapaklarını thy yapacakmış diye hatta kapakların üstünede logosu olacaktı doğruluk payı varmı bilen söylesin.ayrıca metro girişlerinin sayısı artırılmalı yol ve kavşak çalışmaları umarım yeni sezonun ilk maçına yetişir.ayrıca biletler makul seviyeye çekilirse her maç kapalı gişe olur

2. ve 3. kat icin elektronik reklam panoları ne zman gelicekmis haberi olan varmı ?

Dis cephede calismalar var mi? Yoksa inadina calistirilmiyorlar mi?

Gazetede okudum stadın üstü kapanmayacak ''çok masraflı olacağa benziyor, büyük takımların stadlarına baktık onlarda yok öyle birşey bizde vazgeçmeyi düşünüyoruz gibi bir haber vardı , direkt başkan söylemiş ama başka bir yerde de göremedim. Var mı bilgisi olan ?

Gazetede okudum stadın üstü kapanmayacak ''çok masraflı olacağa benziyor, büyük takımların stadlarına baktık onlarda yok öyle birşey bizde vazgeçmeyi düşünüyoruz gibi bir haber vardı , direkt başkan söylemiş ama başka bir yerde de göremedim. Var mı bilgisi olan ?

Başkan 2011 mayısta projesi 2012 mayısta çatının kapanacağını söyledi.Hatta bu duruma taraftar olarak çok kızdık neden 1 sene daha gecikti diye.

Başkan 2011 mayısta projesi 2012 mayısta çatının kapanacağını söyledi.Hatta bu duruma taraftar olarak çok kızdık neden 1 sene daha gecikti diye.

Geciktiğini biliyorum da haberi bugün okudum ama inanmak istemedim pek bir yerde de göremedim . Yalan haber olma ihtimali yüksek.

En nefret ettigim sey, vip koltuk sahiplerinin maclara gelmemesi ve bu bosluklarin tv de hemen göze carpmasi Ilk lig maci, tiklim tiklim dolu olmasi gerekirken yine baya bosluklar vardi.

stadımıza net yaya yolu yapılmalııııııııııııııııııııııııııııııııı

vede şu turnikeler sökülmeli

vede metro hattı 35 bin kişiyi taşıyacak bana öyle söylediler.

ve iki tünel daha yapılabilir

Üst Alt