Yeni Stadımızda Gördüğünüz Eksiklikleri Bize Yazın - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Stadımızda Gördüğünüz Eksiklikleri Bize Yazın

Cevap: Yeni Stadımızda Gördüğünüz Eksiklikleri Bize Yazın

Ben çatı ve ısıtma sisteminden bahsettim.

Tel örgü mutlaka kalkmalı ama.

stadın belirli bir yüzdesini ayırmak zorunda degilmiyiz neco?dünyanın heryerinde böyle.yüzde iki olması lazım

hghhg.jpg

Burasi yeter onlara.

Deplasman tribünü kafes içine alınalı da yazın.

stad'a hic gitmesemde yazdim gonderdim biseler.. ama ozellikle bufelerde satilan yiyecek ve iceceklerin makul fiyata cekilmesi, cati kenarindaki led isiklarin bir sonraki macta acilmasi, stad ici isiklandirmanin arttirilmasi ve de deplasman tribunu'nun yerinin degistirilmesi gerektigini yazdim.. bakalim ne kadar kaale alacaklar.. :)

Güvenlik önlemleri alınıp tel örgüler kaldırılsın, turnikelerde bilet okutmayı bilen görevliler çalışsın ya da öğretilsin...

Teller falan onlar kolay iş. Asıl yapılması gereken şeyler bunlardır, herkesi ilk olarak bunları yazmaya davet ediyorum;

-Yiyecek, içecek fiyatları

-Dış cephe ve stadın ısıtma sistemi.

Yönetime helal olsun lan, taraftarı dinliyor. Gözlerim yaşardı valla...:(

Güvenlik önlemleri alınıp tel örgüler kaldırılsın, turnikelerde bilet okutmayı bilen görevliler çalışsın ya da öğretilsin...

Evet, Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu'nda bile tel örgü yok. Kayseri'yi ilk gördüğümde çok şaşırdım. TTArena'yı gördüm yine şaşırdım. :)

beyler Amerika'da ki stadlarda taraftarlarin herhangi bir durumda stadin guvenligine sms mesaj gonderebiliyor. Numarayi tam olarak hatirlamiyorum ama mesela Soldier Field stadinin icinde kocaman bir levha vardir. Stadyum guvenlik gorevlisi icin xxxxx numarasina sira ve koltuk numarasini yaz gonder. Turkiye'de ki stadlarda boyle bir uygulama var mi bilmiyorum..

Üst Alt