Yeni Teknik Direktör Kim Olmalı? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Teknik Direktör Kim Olmalı?

İşte zekasız bir konu daha.

Yönetimin değişmesini isteyeceği yere hala kandırılmayı istiyor ve td değişsin diyor.

Ne yaşasak müstahak.

Umarım Perşembe günü 5 daha yeriz.

İşte zekasız bir konu daha.

Yönetimin değişmesini isteyeceği yere hala kandırılmayı istiyor ve td değişsin diyor.

Ne yaşasak müstahak.

Umarım Perşembe günü 5 daha yeriz.

Ya Emre.

Benim ne olur Tudor geldiginde yazimi bul.

Diyorum ki "Riekerink sezonu tamamlamaliydi. Bugun tudor geldi diye bayram yapanlar yarin tudora ilk sovenler olacak. Ama o zaman da ben sucu tudorda bulmayacagim. Ogun de ben asil problemin basimizdaki cibiliyetsiz oldugunu soyleyecegim" diye yazip yazmadigimi ne olur suratima vurun.

Dursun gitmeden mourinho gelse bizden bi halt olmayacagini kac kere yazdim acaba.

2 yil evvel Meloyu yollayip lige on liberosuz baslattigi gun ben erken secim yapin diye bas bas bagirdim.

Bugun ben sadece bu dursunun mayis 2018 den evvel yani kongreden evvel kovulmayacagini uzulerek goruyorum.

Diger taraftan bu herif kicinda yangini hissettigi anda tudoru yollayip tum sucu onun ustune yikacagini da biliyorum.

Ve son olarak mayis 2018 sonrasi gelen yonetimin en azindan ligi 2. Bitirip cl on eleme oynamasi icin dursun gidene kadar tudor ergeninden daha iyi is cikaracak bi teknik adamin gelmesini gayet onemli goruyorum.

Mayis 2018 de gelecek yonetim tam bir enkaz devralacak.

Heee bu GS genel kurulu bu dursun denen herifi 2. Kez baskan secerse o zaman artik bu kulubun yabancilara satilmasi icin elimizden geleni ardina koymamamiz gerekecektir.

O kadar çerçöpe para vereceklerine adam gibi bir alman teknik direktöre verseler takımın durumu bambaşka olurdu... Toplasan adam gibi 10 tane teknik direktör var. Serdar Aziz parasına yarısı koşa koşa gelirdi..

Üst Alt