Yeni Teknik Direktörümüz Frank Rijkaard - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Teknik Direktörümüz Frank Rijkaard

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yeni Teknik Direktörümüz Frank Rijkaard

gençlerrer gençlerr

Dıkandımm :) geberdimmm... ANTU kan ağlıyorrr....

AyB_FB

Frank Rijkaard gs de

şimdi yine adamı beğenmeyenler olucak ama bence iyi iş yaptılar..

şu son 2 gündür transfer gelişmeleri hoşuma gitmiyo..

YAGO

Frank Rijkaard gs de

3 sene şampiyonluk sözü veren başkana öyle misillemeler yapiyolarki sözünü yedirecege benziyor bu hamleler .. acı ama gerçek olan bu gibi

Mesajı Gönderen: AyB_FB:cLink:0050883

şimdi yine adamı beğenmeyenler olucak ama bence iyi iş yaptılar..

şu son 2 gündür transfer gelişmeleri hoşuma gitmiyo..

evet gayet mantıklı seçim yaptılar ve onlar için de gayet mantıklı transfer.

Bu haberi duyana ve Daum ile anlaşana kadar çok isterdim Rijkard ı.

Ama görüyorum ki‚ kafa basmıyormuş elemanın

Usta angutlar yas tutuyor ama ziyaretçi almıyorlar:D

üyeysen arada bir şöyle üçbeş komik şeyleri gönderde gülelim da:D

İlk sene sistemi oturtamayabilir ama sonraki senelerde uçacağız.Alınmayan kupalar kalmayacak.İnşAllah Aslantepe'de nice senelerde başarı yakalarız.

Medya bavuluyla kovalayana kadar yemin ederim skora aldirmadan 4EVER FRANK! :cool:

rainman138:clink:0051147' Alıntı:
anlamadığım bir şey var son iki senedir biz para çok diyrouz hep abuk subuk transferler yapıyoruz para olmayan adamlar daha ismi duyulmuş adamları alıyor. Mehmet topuz 10 gündür bizim takımla görüşmeler yapıyormuş ama anlaşamamışlar bejeke ile 1 saat yemek yedikten sonra imza atıyorlar. Biz daumla anlaşıyoruz adamlar rijakardı alıyor şimdi bu yönetimde mi bi sorun var yoksa para onlarda mı var bizdemi başkan şu bütçeyi bir açıklada biz de bilelim paraları boş adamlaramı yatırıyoruz yoksa ..[/quot

bizim para kime yetiyo belli...

Adamlar barosu aldı

kewell (ki bence en iyi işleri buydu) aldı

şimdi reykard

bide ronaldinho

biz de son model beceriksizlerle başabaşa kalcaz

kaldıki futbolcu almak bir yana biz adamları tutmıyoz

:D

05.06.2009 13:54 Cuma #247

Mert

Frank Rijkaard GS de

Barcelona´yı 5 yaşındaki çocuğada versen‚şampiyon yapar.......Hem Allah´ınızı severseniz o kadar iyi hoca olsa GS´ye kalır mıydı Rijkard ?

Bu adam Bir seyden Anlamıyor angut işte angut

dumanfan

Frank Rijkaard GS de

Bir dakika ya ‚

Nasıl yardımcıları Johan Neeskens olur ? Bu adam Hiddink ile calışmış ‚ barçada calısmıs baslı basına bir teknik direktör

Bu adamlar bu kadroyu nasıl getirdiler ?

Bu kadroyu öyle 3´e 5´e getiremezsin bu işde bir iş var

Ispartacus

Frank Rijkaard GSde

Hollanda da yasayan bir F5´li olarak uzulerek soylemeliyim ki GS iyi transfer yapti. Frank Rijkaard cok hirsli ve zeki birisidir.

pks1907

Frank Rijkaard GS de

Bizim sorunumuz para değil asıl sorunumuz insan ilişkileri...kimse ile düzgün dialoğa girmezsen kimsede senin hatırını saymaz herkezle yılardır edilen kavga gürültü sempatiyi azaltınca olacak olan bu ..son yıllarda kimi istedikte transfer edebildik...ne kada rkof adam varsa bizde kadroya bak baktıkca cıldırıyo insan yasin burak ali emreciksin wederson josico maldonado bla bla bla off off neresınden tutsanız elimizde kalıcak bir kadro...

Medya bavuluyla kovalayana kadar yemin ederim skora aldirmadan 4EVER FRANK! :cool:

Katılıyorum,Sami Yen'de fenerden de yesek arkasında durmalıyız.Şampiyon olamasak da arkasında durmalıyız.Bu sene olmazsa stadında biteceğini düşünürsek 2-3 seneye Avrupa'daki eski günlerimize döneriz.TSL'yi zaten söylemiyorum:D

Katılıyorum,Sami Yen'de fenerden de yesek arkasında durmalıyız.Şampiyon olamasak da arkasında durmalıyız.Bu sene olmazsa stadında biteceğini düşünürsek 2-3 seneye Avrupa'daki eski günlerimize döneriz.TSL'yi zaten söylemiyorum:D

Lig baslasin hele bi homurdan,kasimpasaya yenilelim ya da delil olarak bu mesaji gosteririm alimalllah :D

Zart zurt kopyalamayin su eziklerin yazilarini,hadi kopyaladiniz 5 saniye harcayip GS ya da GALATASARAY Yazin.

ezikoğlu ezikler yaa acıyorum ama acınmak bile bi şereftir onlar için neyse bunu onlara çok görmicem :)

Valla Rijkaard için her türlü sabredilir. Gelecek sene yine 5. olsak yinede birşeylerin oturması için bekleriz. Sistemli futbol oynadıktan sonra zaten istikrar gelir.

Arkadaşlar gs tv yi seyredemiyorum.yeni frekansı ne?siz seyredebiliyor musunuz.

bu kadar nefret edici birşey olamaz.Artık yeni transfer röportajları vs ... seyredemeyeceğiz...:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt