Yeni Transferimiz Berkin Galatasaray Camiasına Hayırlı Olsun ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Transferimiz Berkin Galatasaray Camiasına Hayırlı Olsun !

Cevap: Yeni transferimiz Berkin Galatasaray camiasına hayırlı olsun!

Antrenmanlara katıldığını görünce çok sevindim. Keşke Berk'de antrenmanlara katılsa..

Tüm kabiliyet düşmanlarını oynattı saolsun Bülent Hoca hiç bir iddamız yokken ,birde üstüne Pino'ya olumsuz referans verip hernedense bunu birtürlü anlamadım takımdan kesti saol sayın Ünder çok sagol!!!

Tek maç şans bulamadıysa, tek suçlu teknik direktörler değildir bence

Trabzonspor macı aklıma geldi de birden. Son 15 dakika Berkin'in ayagına her top geldiginde bana(en azından) futbol resitali sunmustu. O mactan sonra onu oynatmayan Rijkaard, Hagi, Bülent hoca'da kabahat Berkin'de degil.

Berkin'in Arda'dan daha iyi bir oyuncu olma yetenegi var yeterki calissin ve oynatilsin.

Arkadaş yönetim vizyon sahibiyse Arda'yı da ikna ederdi

Adamı takımda da tutardı.

Önümüzdeki sezon Hakan Balta, Servet, Gökhan falan izlicez.

Galatasaray taraftarına bunu layık görüyorlar.

Arshavin'i getirsen nolur bu adamların yanına.

Ayrıca o çok istedikleri Arshavin de bu ligde mundar olur.

Neyse Ünal Aysal pılını pırtını toplayıp gitsin.

Evime misafirliğe gelse bu saatten sonra tekmeyle kapı dışarı ederim.

Bazu Galatasaray taraftarı da Arda'ya küfürü layık görüyorlardı!!!

Arda beyefendi önceden söyleseydi gideceğini Fatih hoca kampa mutlaka alırdı Berkin'i

:animation:

Batan gemiyi terk eden büyük KAPTAN, iyi oynadı camia ile.

Bırakın artık şu çocuğun yakasını taş olsa çatlardı neler neler söylendi iyi bile dayandı. oynamadığı maçlarda bile suçlu bulunuyordu adam.

Berkin iyidir hoştur ama bunu hep yapıyoruz kaç yıldır isimler sadece arda vardı elimizde onu da el birliğiyle yediniz. şöyle daha oynamadan süpre olcak diye yazıp beklentileri yükseltmeyin sonra çocuk 1 maç kötü oynasın demediğiniz kalmıyor. bekleyin sabredin.

Cevap: Yeni Transferimiz Berkin Galatasaray Camiasına Hayırlı Olsun !

Berkin'in potansiyeli iyi ama Arda Turan'ın yerini dolduramaz.

Bırakın artık şu çocuğun yakasını taş olsa çatlardı neler neler söylendi iyi bile dayandı. oynamadığı maçlarda bile suçlu bulunuyordu adam.

Berkin iyidir hoştur ama bunu hep yapıyoruz kaç yıldır isimler sadece arda vardı elimizde onu da el birliğiyle yediniz. şöyle daha oynamadan süpre olcak diye yazıp beklentileri yükseltmeyin sonra çocuk 1 maç kötü oynasın demediğiniz kalmıyor. bekleyin sabredin.

Berkini Arda ile kıyaslayan yok. En azından ben kıyas tutmuyorum. Ileri ki yıllarda Arda geri geldiginde Berkin'in yedegi olması diye bir temmenide bulundum. Yani Arda'nın yaptıklarınında ötesi demek.

Ben ve benim gibiler Arda'yı bitirmedi, fakat o Galatasarayı yüz üstü bırakıp gitti. 10 numara'yı istedi aldı. Kaptanlık icin 2008/2009 sezonun her lig macından sonra kaptanlık'ta kaptanlık diye tutturdu onuda aldı. Peki Arda bunları aldıktan sonra Galatasaray'a ne verdi? 12 milyon Euro'cuk mu? Ben sana söyliyim. Galatasaray'ın o 12 milyona ihtiyacı olsaydı Arda'ya "gitme oglum" demezdi.

Ben ve benim gibilerin cok sevdigi, ama sen ve senin gibilerin "büyük kaptan" ilan ettigi adam kabul etsenizde etmesenizde batan gemiyi terk etti. Galatasaray eski gücünde degil artık ve bu durumda gitmeyi en son kafasına koyan Arda olmalıydı.

Kaptanlık sonuna kadar Sabri'nin, Avrupa'ya gitmeyen bir takıma sırf gönül meselesi yapıp gelen Selcuk ve gibilerinindir. Bunlara bir Galatasaraylı olarak tesekkür ediyorum.

Berkini Arda ile kıyaslayan yok. En azından ben kıyas tutmuyorum. Ileri ki yıllarda Arda geri geldiginde Berkin'in yedegi olması diye bir temmenide bulundum. Yani Arda'nın yaptıklarınında ötesi demek.

Ben ve benim gibiler Arda'yı bitirmedi, fakat o Galatasarayı yüz üstü bırakıp gitti. 10 numara'yı istedi aldı. Kaptanlık icin 2008/2009 sezonun her lig macından sonra kaptanlık'ta kaptanlık diye tutturdu onuda aldı. Peki Arda bunları aldıktan sonra Galatasaray'a ne verdi? 12 milyon Euro'cuk mu? Ben sana söyliyim. Galatasaray'ın o 12 milyona ihtiyacı olsaydı Arda'ya "gitme oglum" demezdi.

Ben ve benim gibilerin cok sevdigi, ama sen ve senin gibilerin "büyük kaptan" ilan ettigi adam kabul etsenizde etmesenizde batan gemiyi terk etti. Galatasaray eski gücünde degil artık ve bu durumda gitmeyi en son kafasına koyan Arda olmalıydı.

Kaptanlık sonuna kadar Sabri'nin, Avrupa'ya gitmeyen bir takıma sırf gönül meselesi yapıp gelen Selcuk ve gibilerinindir. Bunlara bir Galatasaraylı olarak tesekkür ediyorum.

hala gönül meselesi falan bırakalım bu işleri selçuk bedavaya mı oynuyor ? kaç para alacak ? arda bizim evladımızdır. gemiyi batıran yükleri atsak rahatlayacağız zaten ama bir türlü gitmiyorlar. Sen bir ülkendeki futbolun durumuna baksana yahu birazcık el insaf adam denilmeyen kalmadı. İyi ki de gitti ben arda ,ç,n çok sevindim aslanlar gibi oynasın bu taraftara fazlaydı zaten helal olsun koçuma uzaktan da destekleriz.

Berkin çok yetenekli ve en önemlisi çok güçlü! bir oyuncu.

hala gönül meselesi falan bırakalım bu işleri selçuk bedavaya mı oynuyor ? kaç para alacak ? arda bizim evladımızdır. gemiyi batıran yükleri atsak rahatlayacağız zaten ama bir türlü gitmiyorlar. Sen bir ülkendeki futbolun durumuna baksana yahu birazcık el insaf adam denilmeyen kalmadı. İyi ki de gitti ben arda ,ç,n çok sevindim aslanlar gibi oynasın bu taraftara fazlaydı zaten helal olsun koçuma uzaktan da destekleriz.

Avrupa'nın sayılı orta saha oyuncularından olan "yerli" bir Selcuga parayı cuvalla bosaltırdı karsı yakanın kulupleri. Kendini kandırma. Selcuk imza atmadan galatasaraylılıgını ispatladı. Arda Galatasaraylı degil mi diyorum? Kesinlikle hayır. Fakat Galatasaray icin en az 1-2 senesini daha harcamalıydı gerekirse. Arda kactı. Cok istedigi kaptanlıgı yapamadıgı icin kactı. Baskıyı kaldıramadıgı icin kactı. Galatasaray icin bunları bir kenara bırakmalıydı. Arda batan gemiyi terketti, daha da inkar edip durma. Arda'lı Atletico'yu izlerken sana iyi eglenceler.

Galatasaray gelecek sezon Avrupa'da tekrar estirmeye basladıgında bazıları cok pisman olucak. Ben bunu bilir bunu derim. Zamanında yasadık ve gördük.

bence gökhan töreyi alalım devre arasında.opsiyonlu kiralayalım

Halen akillanmadik belli,takimin Berkin i kazanabilmesi icin önce takimin kendi vizyonunu kazanmasi gerekir.Bunun icinde futbol iyi futbolcular ile oynanir düz mantigiyla saglam adamlarin takima kazandirilmasi gerekir.O kadar kolay degil Arda gitsin,onun yerine Berkin gelsin,Keita gitsin yerine Serdar Özkan gelsin,Lincoln gitsin M.Sarp,H.Sükür gitsin M.Batdal gelsin...vs

Gerets de ugur ve ferhat i kazanacam diye gitti fener macinda bunlari koydu sag ve sol beke,sonucu hatirlarsiniz (4-0) ayrica o mac ferat in takimdaki son maci oldu,ugurda yilarca sabriye yedeklik yapti.Yani diyecegim o ki,madem Ardayi yolladin,yada kendisi gitmek istedi ve gitti,onun yerine en azindan bir Arschavini bir Cambiaso yu koyman gerekki,güc kaybin fazla olmasin.

Birde insallah su Gökhan Töre yi gündemine alir bizim transfer komitemiz,bu yil cok uygun paraya Hamburg a geldi,seneye takimimda görmek istedigim gurbetci oyuncularin basinda geliyor kendisi.

Geneli dogru fakat Ugur sakatlandigi sezon Sabri'yi kesmisti. Ferhatta hic bir yerde as oyuncu olamadi. Geretsin sucu yok, kabiliyet isi.

Berkini pek izleme fırsatım olmadı ama ben Emre Çolak için bu sene bişeyler bekliyorum.Umarım beni yanıltmaz

Selçuk bizi Arda içinde tercih etti. Şimdi Arda yok. Umarım düşüş yaşamaz bizde. Bu çok üzücü ve zararlı olur.

Arda benim için "büyük" kaptan olmadı kusura bakmasın kimse. Çok iyi bir oyuncu idi ve iyi bir Galatasaray taraftarı. Ama o "büyüklük" öyle Milli maçlarda gol atmakla, kaptanlık bandını takmakla olmuyor. Emek istiyor, kupa istiyor ve yıldız istiyor. Kusura bakmasın kimse.

Topal nasıl gitmişse aynı üzüntüm. O da yerli kalitesi yüzünden. Bu arada, Arshavin - müdavili bir isim kesinlikle alınmalı.

Benim pek umudum yok Berkin'in oynayacağı konusunda.Umarım yanılırım.

Üst Alt