Yeni Transferimiz Kim Olur ? - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Transferimiz Kim Olur ?

Cevap: Yeni Transferimiz Kim Olur ?

Fabricio Coloccini veya Wesley Sneijder yada takım arkadaşlarından biri (bkz: haldun üstünel) bu gece bir transfer haberi alacağız gibime geliyor tamamen his..

Öncelikle hoşgeldin abi.Gene harika yazmışsın.Ellerine sağlık.Yalnız şey demiştin. Transfer gerçekleşmezse açıklayacağım kim olduğunu demiştin?

Ben bu ismin Coloccini olduğunu tahmin ediyorum.

(Olmazsa o zaman açıklayacağım Devrim. Sevgiler. Melih)

Melih abi açıklanacak diyor hala haydi hayırlısı!

Sözünün arkasında halen anlaşılan Melih abi anlaşılmış bekleyin diyor.

Selamlar.

72 saatlik bir aradan sonra selamlar.

Konuyla ilgili bir açıklama yapmam gerekiyor.

O gece bu konuda haber aldığım yetkiliyle aramızda şöyle bir konuşma geçmişti.

MŞ: … transferi ne alemde.

XX: Kamp yolunda!

MŞ: Gerçekten mi?

XX: …. ne kadar gerçekse, o da o kadar gerçek.

MŞ: Ne zaman açıklanacak?

XX: 03.00′te.

Ben de bu bilgiyi ismi saklı tutarak paylaştım Gayın-Sin okurlarıyla.

Sonra kulübün durduğunu öğrendim aniden. Bunun şu an için haklı ve saklı nedenleri var.

Bir süre sonra yeniden hareketlenir bu transfer. Bildiğim bu.

Şimdi önümde okunmayı bekleyen tam 527 yorum var. Transferle ilgili olanları doğrudan sileceğim.

Beni anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum.

Sevgilerimle.

Melih Şabanoğlu

sonunda bir açıklama yaptı en azından.

bu mesajından sonra diyorum ki ben melih abi'nin bahsettiği kişi aurelio.

zaten bu şekilde düşünüyordum ama kulübün geri adım atması için haklı gerekçeler falan bence aurelio'yu gösteriyor (fenerbahçe'yle olan davası).

ben açıkcası aurelio'ya pek sıcak bakmıyorum, olmamasına daha çok sevinirim. kadroyu şişirmekten başka bir işe yaramaz artık marco.

aurelio ya. Gizli ve saklı gerekçeler. Fb ile durumu, sakatlık, gelecek tepki vb. Almasınlar o adamı ya. Milli takımda bile işi yok bu adamın

aurelio ya. Gizli ve saklı gerekçeler. Fb ile durumu, sakatlık, gelecek tepki vb. Almasınlar o adamı ya. Milli takımda bile işi yok bu adamın

Aurelio konusunda sanırım bir yanlış anlaşılma var.Sakat olmayan bir Aurelio sürekli oynuyor Milli Takımda.Topal bile oynamazken.Sakatlığı döneminde oynamadı son dönemde.Zaten sakatlanması Betis'i bile oldukça zorladı ve düştüler.Bunları gelsin ya da gelmesin babında değil, bir düzeltme olarak yazdım. Yanlış anlamayın lütfen...

Ben vassell'in menajerinin yaptığı açıklamadan ve basında duyulmamış olmasından , ayrıca sağ bek olduğundan , ve sayamayacağım daha birsürü nedenden ötürü WES BROWN diyorum :D

Gökhan Gönül ,bu adamlar Arda'ya taktı ya kafayı şakasına bile istesek beyaz bayrak amaçlı bonservissiz bile verebilirler bize denemek laızm . :D:D:D

Şakası bir yana bu şekilde bir şeyde bizim yapmamız lazım.Arda muhabttleri baydı artık.

Bence yine medyada hic adi gecmeyen birisi, ya da birileri olacak. Ancak Tobol maclarina yetismesi imkansiz artik yeni transferlerin. Insallah o maclarda kaza yasamayiz.

Bir sağbek alınacağı kesin.Üstünel abi ve Rijkaard'ın toplantısından çıkarılan yorum bu şu anda ama bir orta sahada alınabilir.Bu sefer bu oyuncular kesinlikle Rijkaard'ın söylediği isimler bence.

Üst Alt