Yeni Zelanda 1-1 Slovakya | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Zelanda 1-1 Slovakya | Maç Sonucu

Cevap: Yeni Zelanda 1-1 Slovakya | Maç Sonucu

Sestak'tan gol bekliyordum, atamadı ama asist yaptı ve iyi performans sergiledi. Günün başarılı isimlerindendi. Son dakikada galibiyeti kaptırmakta çok kötü olmuştur Slovakya adına.

Beyler fenerin dunya yildizi stoch son dakikalarda girdi demeki bizim medya gelen gideni sisiriyolarmis

Bütün Fenerliler'in kuponu yatmış. Slovakya'nın yıldızı Stoch'un 5 gol atıp, maçı tek başına kazandıracağını düşünüyordu çünkü hepsi.

İtalya kadar ballı takım olamaz son dakika golü işlerine çok yaradı.

Cevap: Yeni Zelanda 0-1 Slovakya | İkinci Yarı | TRT 1

Stoch'un da Weiss'ın da pek maçını izlemeden benim Weiss Stoch'dan daha iyi bir oyuncudur yorumumla alay ettiniz ondan dedim ;) Yanıldığımı sanmıyorum bu konuda... Objektif olun bence biraz..

Objektif olmadığımı söylemişsizinde o zaman eğri oturup doğru konuşalım,Stoch Fener'e gelmeden önce forumun yüzde 90'ı Stoch için can atıyordu şimdi mi balon oldu bu adam ?

Stoch'un 8-9 maçını 90 dakika izledim.Hız var,çalım var,fiziğide iyi yapısına rağmen.

Wiess kimdir neyin nesidir maçtan önce biliyormuydunuz bu adamı.

Chelsea taraftarlarının Stoch gittikten sonra neler yazdıklarını görmediniz galiba.

Stoch noldu ya :D Gören var mı dünya yıldızını? Slovak milli takmınında bile ilk 11 oynayamıyor,zaman geçirmek için son dakikalarda alınan bir adam,Medya messi yaptı adamı başımıza.

Cevap: Yeni Zelanda 0-1 Slovakya | İkinci Yarı | TRT 1

Objektif olmadığımı söylemişsizinde o zaman eğri oturup doğru konuşalım,Stoch Fener'e gelmeden önce forumun yüzde 90'ı Stoch için can atıyordu şimdi mi balon oldu bu adam ?

Stoch'un 8-9 maçını 90 dakika izledim.Hız var,çalım var,fiziğide iyi yapısına rağmen.

Wiess kimdir neyin nesidir maçtan önce biliyormuydunuz bu adamı.

Chelsea taraftarlarının Stoch gittikten sonra neler yazdıklarını görmediniz galiba.

kimse stoch için kötü demiyor zaten. yada önceden çok iyi oyuncuydu f7 ye gidince kötü oldu demiyoruz weiss ile karşılaştırdık. daha etkili gözüktü. ayrıca weiss cityde stoch sa f7de...

Ulan iddaa oynadım. 10 tl bastım beraberliğe. 1-0 iken 91 küsür de sinirden maçı bıraktım faul olunca. Bilgisayarı açtım , foruma girdim maç 1-1 bitmiş. Şoktayım. :D Allahım sen büyüksün.

Üst Alt