GSC Anket - Yerli Teknik Direktör Tercihiniz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Yerli Teknik Direktör Tercihiniz?

Y.T.D.

• Kullanılan toplam oy
    83
  • Anket kapatılmış .
Liste de Hamza Hamzaoğlunu göremedim

Bu kulübe 8 ay içerisinde 3 kupa kazandırmış bir hocanın olmaması vefasızlığın pik noktasıdır

Sirf yerli olacaksa okan nuri ikilisi olur derim.

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

neden üstat

Neden Okan Buruk üstad sence?

1. Okan, o da en az sorgulanacak isim olduğundan, yoksa b.şehirde o kdr iyi olduğunu düşünmüyorum. ama önceki takımlarında iyi idi
2. için de ömer erdoğan nezdimde ön plana çıkmağa başladı, değişik heriflerle yeni çıkan takımı 2 senedir rahatça ligde tutuyor ve oyuncuları geliştirip verim alıyor. nuriyi 1 sezon daha görmek lazım yakaladığı seri aldığı kaşar topçularla da ilgili. bu 2sinin gurb olma özelliği de var. sami hoca ve palut da yerli opsiyonlar. tayfun korkut ise türkiyeden birini çalıştıracak ama bakalım kim. belki onun için de gelecekte hm. diyeceğiz.

Liste de Hamza Hamzaoğlunu göremedim

Bu kulübe 8 ay içerisinde 3 kupa kazandırmış bir hocanın olmaması vefasızlığın pik noktasıdır

cinslik yapmayalım şevki hamza hoca tabi ki aklıma geldi ama en son 2. kümede başarısız olmuş birinin gelme ihtimali yok

neden üstat

1. Okan, o da en az sorgulanacak isim olduğundan, yoksa b.şehirde o kdr iyi olduğunu düşünmüyorum. ama önceki takımlarında iyi idi
2. için de ömer erdoğan nezdimde ön plana çıkmağa başladı, değişik heriflerle yeni çıkan takımı 2 senedir rahatça ligde tutuyor ve oyuncuları geliştirip verim alıyor. nuriyi 1 sezon daha görmek lazım yakaladığı seri aldığı kaşar topçularla da ilgili. bu 2sinin gurb olma özelliği de var. sami hoca ve palut da yerli opsiyonlar. tayfun korkut ise türkiyeden birini çalıştıracak ama bakalım kim. belki onun için de gelecekte hm. diyeceğiz.

cinslik yapmayalım şevki hamza hoca tabi ki aklıma geldi ama en son 2. kümede başarısız olmuş birinin gelme ihtimali yok

Fatih terimin kovulmadığı takım kalmamış galatasaray dışında o kimin torpillisi peki cinslik yapmama mı söyleyen ama cinsliğin alasını yapmaya kalkışan arkadaşım

Valla beyler son sezonuna değin bende Terimciydim. Bunu geçmiş yıllardaki postlarımda da görebilirsiniz lakin cidden bazı şeylerin değişmesi gerekiyo artık. İstisnasız her sezon 8-10 maç ceza yiyip takımın gardını düşüren, haklı sebeplerle de olsa çoğu zaman şahıs ve kurumlarla didişip takıma tamamen odaklanamayan, yenilikten uzak, yardımcı adı altında kulübede sürekli vasıfsızları barındıran bir hoca profili istemiyorum şahsen. Elbette efsanemiz, gururumuz, canımız lakin bu vakitten sonra saha içinde olmamalı.

neden üstat

Cünkü biri yetersiz , ikisi ise birbirini tamamlar diye düsünüyorum.

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

tek kulvar,hedef şampiyonluksa terimden iyisi yok.odaklandıgında erken bitirir ligi.maddi yönden daha iyi bi yönetime sahip olacak.sonuca giden oyuncuları aldırabilir.mesela 2018 yazında oldugu gibi hallandlar bu sefer kaçmaz,parasal yönden.bizim scout etkibi nellson gibi nokta atıslar yapabiliyor.berghuis tercihi dogruydu mesela hocanın.kimbilir kaçıncı tercihler geldi gecen yaz...stanciu bekliyoduk,cicaldauya kaldık
30 mılyon euroyu harcadıgı oyuncuları gördük ne kadar maddi yön istiyor hocanız?

evet hocanız fatih terim

terimi kenara koyuyorum zaten çok uzun zamandır söylediklerime ekleyecek bir şey yok

benim hate diye yazdığım kategoriye giren türk hocalar taktiksel yeniliğe kapalı, çoğu zaman doğaçlama takılan, ilişki veya futbolculuk kariyerleri ile iş bulan insanlar bana göre sergen, bülent, hamza vb. kişiler böyle ve uzak durulmalı

nuri, okan, ömer ve ilhan hocalar yukarıda bahsettiklerimden farklı yeni tarz, çalışkan vizyoner hocalarmış gibi geliyor bana

bunların içinden ömer ve ilhan hocalar gerek td olarak henüz kazandıkları olmaması gerekse futbolculuktan taşıdıkları güçlü bir karizmamaları olmaması nedeniyle biraz erken yıpranabilirler

geriye kalan iki seçenek olan nuri ve okan için 51-49 durumundayım

nuri şahin henüz çok kısa çalıştığı için aslında çok riskli ama uluslararası ortama hakim olma potansiyeli, daha avrupai bir ekiple çalışma ihtimali beni heyecanlandırıyor

okan daha fazla şey ispat etmiş bir hoca aslında ama tek sıkıntım çok güçlü bir teknik ekip yerine eski tanıdığı arkadaşlar ile çalışma ihtimali

Üst Alt