GSC Anket - Yerli Teknik Direktör Tercihiniz? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Yerli Teknik Direktör Tercihiniz?

Y.T.D.

• Kullanılan toplam oy
    83
  • Anket kapatılmış .
Yerlilerden maalesef kafası rahat futbol oynatacak adam yok. Terim sonrası hırçınlaşan ‘Terimden çok Terimciler’ medyasıyla sosyal medyasıyla önüne geleni yemeye çalışacaktır.

Ancak taştaşlı bir adam gelirse bunları alt edecektir. Yerlilerde maalesef öyle bir profil yok.

Yerlilerden maalesef kafası rahat futbol oynatacak adam yok. Terim sonrası hırçınlaşan ‘Terimden çok Terimciler’ medyasıyla sosyal medyasıyla önüne geleni yemeye çalışacaktır.

Ancak taştaşlı bir adam gelirse bunları alt edecektir. Yerlilerde maalesef öyle bir profil yok.
Arda var aslında.

Sonuçta bir kere de olsa Terim'e sırtını dönmüş adam. Önümüzdeki sezon için söylemiyorum ama 1 sezon TD'lik yapıp başarılı olsa yine satar Terim'i :red:

Arda var aslında.

Sonuçta bir kere de olsa Terim'e sırtını dönmüş adam. Önümüzdeki sezon için söylemiyorum ama 1 sezon TD'lik yapıp başarılı olsa yine satar Terim'i :red:
Arda mimli ya ne kadar güçlü dirayetli olsa da rahat bırakmazlar onu. Yiyene kadar yüklenirler gibi.

Hayır birileri yiyecek diye hoca seçmek de yanlış ama maalesef kimse huzursuzken katkı sağlayamaz.

Ilk olarak FT hocamin artik teknik direktörlügü birakma vaktinin geldigini düsünüyorum ben.

Geriye kalan adaylar arasinda bu mutlaka gelsin bu bizi ucurur dedigim birisi de yok. Okan'i hic sevmiyorum gelmesine de pek sicak bakmiyorum ama yeni yönetim yerli bir hoca ile yola devam etmek istiyorsa akla gelen ilk aday Okan olacaktir süphesiz.

Nuri'yi cok severim. Müthis bir karaktere sahip oldugunu düsünüyorum. Ama burasi kurtlar sofrasi, ilk yenilgisinde stajyer hoca falan diye ithamlar baslar akbabalar gibi üsüsürler adamin basina. Nuri'nin su an icin en büyük ihtiyaci tecrübe. Antalya'da isler cok iyi gidiyor, her sey pozitif simdiye kadar. Ups and Downs deyiminin simdiye kadar sadece ups kismini tatti, bence biraz da isler kötü giderken nasil bir tavir sergileyecek. Bunun üstünden nasil kalkacak bunlari da biraz gözlemlemek lazim Galatasaray gibi bir camia'ya katilmadan önce. Nuri simdiki zaman degil gelecek zaman icin bir opsiyon bizim icin.

Bundan ziyade digerleri icin tek tek bir sey yazmak istemiyorum, cogunun yetersiz oldugunu düsünyorum. Sergen istikrarsiz ve Besiktasli, Bülent kaptan Rize'ye giderek cogu taraftarda antipati topladi zaten iyi bir teknik direktör de degil. Digerleri de direkt pas.

Icime sinen yerli bir hoca opsiyonu yok acikcasi. Muhtemelen Okan'i getirecekler zaten, bakip görecegiz maalesef.

Okansızdan yana tercihimi kullanıyorum iyi kötü kendisini kanıtladı başarılı sezonlar geçirdi, avrupada fena değildi başakşehirle ek olarak şampiyon oldu. Eldekileri iyi kullanabilir diye düşünüyorum camianın ağırlığının farkında olan birisi en azından geçen sezon 13.ydü takım şimdi 3.olduk başarılıyız falan demez. Nuri'yle beklenen devrimin kesinlikle olmayacağı kanaatindeyim, gerçekten büyük değişim yapabilecek hocaları da getirme şansımız yok şu an dolayısıyla pragmatist yaklaşarak durumu toparlamamız gerekiyor.

FT kesinlikle gelmemeli bildiğiniz üzere bütün sorunların kaynağı kendisiydi ve gitmesiyle birlikte rahat bir nefes alıp zirveye doğru tırmanışımızı başlattık. Yürüyüşümüze sekte vurmamalı.

Son düzenleme:
Okansızdan yana tercihimi kullanıyorum iyi kötü kendisini kanıtladı başarılı sezonlar geçirdi, avrupada fena değildi başakşehirle ek olarak şampiyon oldu. Eldekileri iyi kullanabilir diye düşünüyorum camianın ağırlığının farkında olan birisi en azından geçen sezon 13.ydü takım şimdi 3.olduk başarılıyız falan demez. Nuri'yle beklenen devrimin kesinlikle olmayacağı kanaatindeyim, gerçekten büyük değişim yapabilecek hocaları da getirme şansımız yok şu an dolayısıyla pragmatist yaklaşarak durumu toparlamamız gerekiyor.

FT kesinlikle gelmemeli bildiğiniz üzere bütün sorunların kaynağı kendisiydi ve gitmesiyle birlikte rahat bir nefes alıp zirveye doğru tırmanışımızı başlattık. Yürüyüşümüze sekte vurmamalı.
Hâlâ kızgın gördüm seni

Üst Alt