Yetenek Sizsiniz Türkiye 1.si Bilal & Uğur - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yetenek Sizsiniz Türkiye 1.si Bilal & Uğur

Cevap: Yetenek Sizsiniz Türkiye 1.si Bilal & Uğur

Benim de favorimdi zaten. Uğur hemşerimmiş sonrada öğrendim. Bence de haekeden kazandı. Ancak Kaya Adamlar kazansaydı sürpriz olmazdı. Onlarda inanılmaz.

Bilal Göregen'den yetenekli sokakda 100 tane insan bulurum ama malesef engelli olduğu için ilk 2'ye girdi.

Yunus Emre'de çocuk oldugu için ilk 5'e girdi.Kaan Baybağ'da çocuk oldugu için iyi oy topladı ama en azından biraz yetenek var,buna lafım yok.

Bizim halkımız işte böyle :eek:

Engelli insanlara yardım edilmesini her zaman severim yardım edenlerede helal olsun derim ama yetenek yarışmasında ona 1.ligi vererek yardım edilmez.

Bence yarışmayı hak eden kazandı,ayrıca kazanacaklarıda çok açık belliydi,onların ismi her söylendiginde studyo ayağa kalkıyordu.

Bilal ve Yunus Emre yerine Kaya Adamlar ve Kiss Of Steps ilk 5'de olmaları gerekirdi.

Herşeye rağmen hak eden kazandıgı için oy attıklarından dolayı genç kız arkadaşlarımızı teprik ederim :D:asd:

Ben yarışmayı çok nadir takip ediyordum.

Fakat final bölümünü seyrettim.

1. olan çocukların hakettiğini düşünenlerin neden böyle düşündüklerini merak ediyorum.

Çünkü daha yetenekliler vardı 12 finalist arasında.

2. olan engelli kişinin ise 2.liğe yükselmesi başkasının hakkını tamamen gasptı.

valla bu zamana kadar hiç bir engelli insandan bu kadar nefret etmemiştim.arkadaş bi insan resmen bu kadar itici olur duygu sömürüsü yapar hani bozuk saat günde iki kez doğru zamanı gösterirmiş milletimizde gerçekten öyle .bu çocuğu seçmeyerek çok doğru karar verdi.bence birinci bilal göregen e yarı finalde elenen genç kız olmalıydı

Ben seyretmem ama , şu bir çocuk vardı yan felan duruyordu zıplayarak felan basket attı bence yetenek olarak bakarsak birinci kesinlik ile o olmalıdır nasıl hareketdir onlar ya yan yan duruyor fizik kurallarına aykırı yaptığı.

Hele o basket atışı var onu bir basketbolcu bile yapamaz diye düşünüyorum resmen havada yürüdü. O adam birinci olmadıysa yazık bence.

Elleri ile yan durmak nedemek ya :S

En sağlamı Zeki Müren gibi söyleyen adamdı. Adını bilmiyorum ankette.

Ben seyretmem ama , şu bir çocuk vardı yan felan duruyordu zıplayarak felan basket attı bence yetenek olarak bakarsak birinci kesinlik ile o olmalıdır nasıl hareketdir onlar ya yan yan duruyor fizik kurallarına aykırı yaptığı.

Hele o basket atışı var onu bir basketbolcu bile yapamaz diye düşünüyorum resmen havada yürüdü. O adam birinci olmadıysa yazık bence.

Elleri ile yan durmak nedemek ya :S

O adama inanamadım zaten. Yan durmak nedir bu programda gördüm yani adam yan duruyor yukarı doğru birde ayaklarını hareket ettiriyor. Hakkaten inanılmaz süper bir gösteriydi.

Hakan Akdoğan'dı elleri ile yan duran.

İlk 4'e girdi,bence ilk 2'ye girmeyi hak ediyordu.

Benim ilk beşim

1.Ugur ve Bilal

2.Hakan Akdoğan

3.Kaya Adamlar

4.Kiss of steps

5.Kaan Baybağ

Kiss of steps ilk 5'te bile yok. Finale bak ...

Adamlar süper performans sergilediler :)

Direk söylemek gerekirse, hak eden(ler) kazandı. 2. olan amâ arkadaş Bilal de yetenekli miydi, evet. Bedensel engelleri vatandaşlarımızın hayata tutunması konusunda bir örnek miydi, evet. Ama 500.000 TL'yi alacak kadar vasıflı mıydı diyecek olursak, hayır değildi. Küçümsediğimden değil elbette, Bilal'in yaptığı hareketlerin onda birini bile yapamam ben. Ama ağzıyla "A a a Allah'ına kurban, kurban" hareketiyle de bir yere kadar gelinebilirdi o da oraya kadar geldi zaten. Onun dışında Uğur & Bilal ikilisi gerçekten haketti, gerçekten yeteneklilerdi. Helal olsun, güle güle harcasınlar paralarını.

O adama inanamadım zaten. Yan durmak nedir bu programda gördüm yani adam yan duruyor yukarı doğru birde ayaklarını hareket ettiriyor. Hakkaten inanılmaz süper bir gösteriydi.

Herkes bu arkadaşın sonucuna şaşırdı. Aslında o da Bilal ile aynı kefede sayılabilir kısmi olarak. Bilal nasıl eleme, yarı final ve final bölümlerinde ağzıyla aynı hareketleri yapıp sadece şarkıları değiştirdiyse, Hakan da eleme, yarı final ve final bölümlerinde elleriyle yan durup havada yürüdü. Millet de bu harekete doydu. Birinci olan ikili nasıl her bölümde farklı hareket yapıp seyircinin merakını yüksekte tuttularsa bu iki arkadaş da o kadar aynı hareket yapıp çıtayı düşürdü.

Kısaca hak eden kazandı. İkinci sezonda Londra ve Amerika'da da elemeler yapılması düşünülüyormuş. Merakla bekliyoruz efendim...

kesinlikle hak eden kazandı daha ilk çıktıklarında kazanırlar inşallah demiştim kazandılar güle güle harcarlar inşallah.

2. nin Bilal olması aşırtmadı beni, Yetenek değil kesinlikle, acıtasyonla 2 lik aldı.

Zira İstanbulda hemen hemen her meydanda görme engelli ve değişik enstrümanlar çalan görme engelli kişiler sokak çalgıcılığı yaparak şarkı söylyor.

Bilal bunların kötü bir örneği sadece, söylediğim kişiler kenisinden çok daha yetenekliler.

Bilal&Uğur ikilisinin kazanması çok normal, ama 2.nin Bilal olması (ki jimnastik hareketleriyle Hakan daha çok haketmiştir bence ilk 2 de olmayı)...

2. nin Bilal olması aşırtmadı beni, Yetenek değil kesinlikle, acıtasyonla 2 lik aldı.

Zira İstanbulda hemen hemen her meydanda görme engelli ve değişik enstrümanlar çalan görme engelli kişiler sokak çalgıcılığı yaparak şarkı söylyor.

Bilal bunların kötü bir örneği sadece, söylediğim kişiler kenisinden çok daha yetenekliler.

Bilal&Uğur ikilisinin kazanması çok normal, ama 2.nin Bilal olması (ki jimnastik hareketleriyle Hakan daha çok haketmiştir bence ilk 2 de olmayı)...

+1905:2_thumbs_up_-_anima

Üst Alt