Yetenek Sizsiniz Türkiye - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yetenek Sizsiniz Türkiye

Cevap: Yetenek Sizsiniz Türkiye

Diyorum ki, önemli olan tarz değil, yaptığı numaradır.

Aref sürekli gizemli hava yaratıcam, şunu yapıcam, bunu yapıcam diyerek işi hep showa döktü. Fakat yaptığı numara çok basitti. (Final)

Yahu her defasında beklentileri karşıladı ama. Hep farklı sürprizler yaptı. Sefa n'aptı? Benzer şeyler. Sadece senaryo farklı. Normal olarak belirlediği birkaç ismin üzerine kurduğu bir senaryo ve tiyatro havasında bir şov. 3 gösterisi de aynıydı. Aref her yaptığı şovda bir öncekinden farklı bir şeyler yaptı. Mantık aynı ama içerik, sahne ve şovun dikkat çektiği nokta hepsinde farklı. Birinde düşünce okuma dedi, birinde ruhlar dedi, ötekinde sihir dedi.

David Copperfield, uçma numarasını söyleyene kadar kimse çıkartmadı. Hala Portal numarası ve bir anda herkesin gözü önünde koskoca yatı yok ettiği numaraları da bilinmiyor. Çözülen numaraları ise yıllar sonra.

Kardeşim onun yaptığı işin bütçesiyle bu adamın yaptığı bir mi? Adam şovunu yaptı Türkiye ağzı açık izledi. Bütün hafta boyunca haber kanalları bile açığını aradı. Daha ne yapacaktı.

Neyse izlemedim zaten yarışmayı Youtube 'dan takip ettim :asd: Eisen Heim içinde sahtekar dendi millet aldı ağzının payını sonra.

Türkiye'nin yeteneğinin seçildiği yarışmada iki finalist te aslında taklitçiydi.

Birinin ilüzyonları taklit diğerinin kendisi zaten taklit.

Yani kim kazanırsa kazansın, milletçe en büyük özelliğimiz olan taklitçilik zanaati yine farkını gösterdi..

Kardeşim onun yaptığı işin bütçesiyle bu adamın yaptığı bir mi? Adam şovunu yaptı Türkiye ağzı açık izledi. Bütün hafta boyunca haber kanalları bile açığını aradı. Daha ne yapacaktı.

Neyse izlemedim zaten yarışmayı Youtube 'dan takip ettim :asd: Eisen Heim içinde sahtekar dendi millet aldı ağzının payını sonra.

Abi o zaman şöyle söyleyeyim. Al sana bütçesiz gene bir Copperfield showu. Ve Aref'inde rahat yapabileceği basit bir numara.

YouTube - copperfield duck

Hani "show" diyorsunuz ya, alın size show abi. 10 dan fazla seyrettim, tam bir keyif abidesi.

Hep Acun'un tuttuğu, program boyunca reklamını yaptığı adamlar finale çıkıyor nedense. Nolursa olsun Sefa'nın kazanmasına sevindim ama bilinen bir teknik olmasına rağmen kumla yapılan gösteri yine çok hoştu söylemeden geçemeyeceğim.

Öteki ilisyonist Areften kat be kat daha iyiydi

Özel alet ve ekipmanla yapılan showlar değil el çabukluğu daha çok ilgimi çekiyor şahsen

Böylede duşunun beyler , Yetenek Sizsiniz Turkiye diyor , Arefte bence pek bi yetenek yok , o numaraları kendi mi uyduruyor yoook , bir yerden göruyor öyle yapıyor , mesela size anlatsa nasıl olduğunu sizde yaparsınız , ama Sefanınki yetenek herkez bukadar iyi taklit yapamaz ;)

Oğuz falan saçma sistem yüzünden elendi..2 parçalı final olurmu??,Dün akşamkiler sıcağı sıcağına oylandı..Hemde daha çok akılda kaldılar..Cumartesi günü izlemeyenler neye göre verecekti..10 saniyelik tanıtıma göre mi??

Bide bence Arefin yaptığı numara çok saçmaydı , herkezin dediği gibi herşeyi o kadın yaptı , bence daha basit şeylere kaçması gerekirdi , oteki ilizyonist gibi adam şak şak yapıyor fızlı fızlı , ama Arefte akşam hep bişey yapıcak diye bekledim sonunda bişey yapmadı .

Herkezin kişisel eşyalarını birbirine verdirdi , neden yalnız birini kulandı ozaman :eek:

Bide Kolyede bi acayipti , o nasıl kolye öyle ucunda yüzlük var .

Yani ap açık belli etti 1-ci kadının işin içinde olduğunu .

Bide bence Arefin yaptığı numara çok saçmaydı , herkezin dediği gibi herşeyi o kadın yaptı , bence daha basit şeylere kaçması gerekirdi , oteki ilizyonist gibi adam şak şak yapıyor fızlı fızlı , ama Arefte akşam hep bişey yapıcak diye bekledim sonunda bişey yapmadı .

Herkezin kişisel eşyalarını birbirine verdirdi , neden yalnız birini kulandı ozaman :eek:

Bide Kolyede bi acayipti , o nasıl kolye öyle ucunda yüzlük var .

Yani ap açık belli etti 1-ci kadının işin içinde olduğunu .

Kadın cep telefonu koysa idi ağzından cep telefonumu çıkarıcaktı.Bardağa daldırmak için kolye ucunda ağzından çıkıcak yüzük.Ötesimi var düpe düz danışıklı dövüş

Ha bu adam bunu yapsa peygamberliğini ilan ederdi elbettki numara ama

Yetenekse öteki ilisyonist çok daha yetenekli

Kadın cep telefonu koysa idi ağzından cep telefonumu çıkarıcaktı.Bardağa daldırmak için kolye ucunda ağzından çıkıcak yüzük.Ötesimi var düpe düz danışıklı dövüş

Ha bu adam bunu yapsa peygamberliğini ilan ederdi elbettki numara ama

Yetenekse öteki ilisyonist çok daha yetenekli

Çok doğru.

Yalnız Sefa çok iyi bi pogram hazırlamış .

Hele Burhan Emrah ve Nihat Doğanı gazlamaya çalışırken oldum gülmekten :D

Bu Nihat ne ayak yaaaw :haha:

[video=youtube;6vb32rm_Puk]https://www.youtube.com/watch?v=6vb32rm_Puk&feature=related[/video]

Harıkaaa :asd: :asd:

Sefa çok sempatik eleman. Yetenek + pozitif enerji. Bir de millet yorum yapmış internette adam başkalarının taklitlerinden özenmiş diye. Ya adam taklit yapıyor zaten, sen de özen sen de yap :)

Aref bence son numarasında çok açık olmasına rağmen 1. olmalıydı. Bence 1. olmamasının nedeni elemelerde çıtayı çok yükseğe koymasıydı. Yavaş yavaş gelseydi ve yarı final numarasını şimdi yapsaydı banko 1. alırdı. Neyse en azından iyi reklam yaptı, yolu açık olsun, Türkiye'den gitmesin burada yaşasın.

Rap söyleyen çocuğa da helal olsun, adam İngilizce şarkı yazıyor, onun da önü açık gibi, anlaşma yapmış, inşallah iyi adamların elinde yükselir.

Üst Alt