Yetenek Sizsiniz Türkiye - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yetenek Sizsiniz Türkiye

Cevap: Yetenek Sizsiniz Türkiye

Böylede duşunun beyler , Yetenek Sizsiniz Turkiye diyor , Arefte bence pek bi yetenek yok , o numaraları kendi mi uyduruyor yoook , bir yerden göruyor öyle yapıyor , mesela size anlatsa nasıl olduğunu sizde yaparsınız , ama Sefanınki yetenek herkez bukadar iyi taklit yapamaz ;)

Kusura bakmayin ama bok yapariz. :)

fft17_mf254765.Jpeg

b-409825-Bar%C4%B1%C5%9F_%C3%96zbek_R%C3%B6portaj.jpg

21brr7m.jpg

Yetenek Sizsiniz!!!!

Programın başından beri Acun efendi sürekli olarak Aref'i ön plana çıkardı,mesela Oğuz bana göre en az Aref kadar başarılıydı yaptığı gösterilerde, tek farkı Acun ve Aref birlikte kendisine mistik bir hava verip sanki büyü yapıyorlarmış, ruhlarla iletişim kuruyolarmış gibi bir hava yaratıp programın gözdesi haline getirdiler Aref'i.

Oğuzun yumurta, civciv, portakal ve limon gösterisi en az Araf' kadar başarılıydı, ama aynı alanda yarışan iki yarışmacıdan Aref öne atıldığı için oylamada adam son beş kişi arasına bile giremedi. Şimdi soruyorum size Oğuz orada son beşe kalan hangisinden daha etkileyici değildi.

Ancak oylama sonrasında son iki kişi Aref ve Sefa kaldıktan sonra yarışmayı Aref'in kazanması gerekirdi, ama dedim ya Acun'un programı Aref üzerine kurması, bütün insanları gıcık etmiş olacak ki Aref kazanamadı.

Türkiyenin yeteneği bir taklitci çok ama çok garip bir durum,bu program diğer ülkeler tarafından izleniyor Türkiyeden birinci yetenek bir taklitci çıkıyo maşallah diyorum...

İnsanlarımızı güldürmek herzaman korkutmaktan, şaşırtmaktan yada germekten daha çok başarılı olmuştur. Adam güldürüyosa sempatikse evimizin küçük oğlu gibi bir zihniyet oluşuyor farklı bişeyler yapıyorsa bir yadırgarız önce sonra hayranlıkla izleyip en sonunda onun havasındaki gizemindeki büyüyü çözmeye çalışırız ufak bişeyinide bulunca vayyyyyyyyyy sahtekar halbuki biz peygamber sanmıştık aldattı biziye dönüyo olay.

İkiside gerçekten çok iyidi oraya gelmeyi haketmişler.

Neyse Kısaca komedi bundan önce olduğu gibi ve sonrada olacağı gibi yine kazandı :)

Nasıl bok yaparız abi , bu adam o iskembeleri ruhuylamı duşurdu ?? O 1-ci numaradaki kadın gibi kadın mı bulamayız ???

Adam yapmış kenisine bi tip , ilk defa deniyicem , sizin aklınızı okuyacayım bilmem ne ...

Bence hak eden kazandı..

Bu yarışmada taklit yeteneği 1. olmayı gerektirecek kadar üst düzey bi yetenek değil bana göre.Elbette ruhuyla düşürmedi.Cem Yılmaz'ın da dediği gibi öyle birşey olsa peygamberliğiniilan ederdi.Herşeyin sırrı vardır elbette.Ama gösteri anında etkileyici olmak,izleyiciyi mümkün olduğunca inandırmak da başlı başına bir yetenektir.Sırf yardımcı kadın bulmakla da olmuyor.Tasarlıyorsun,sunumunu ona göre ayarlıyorsun "Nasıl sunarsam etkilerim" diye kurguluyorsun.Bi önceki mesajında demişsin bir yerden görüyor öyle yapıyor diye.İnsanların bunları çözmeyi çalışmasını da anlamıyorum.Bize ne yahu.Ben sadece sahne performansına bakarım.Nasıl yaptığı beni ilgilendirmez.Beğendiysem öküz altında buzağı aramaya çalışmak yerine tebrik ederim yapılanı.Sefa da yarı final performansının üzerine çok bişey koymamış.Senaryo dışında.Senin de dediğin gibi;bence de Sefa gördüğünü sadece taklit etmeye çalışıyor.Taklitte bundan öteye gidemezsin zaten ama;çevremde teklit yeteneği üst düzey olan tanıdıklarım var.E onlar da çıksaydı bari.Çok abartılacak,1. olmaya değecek bir yetenek olarak görmüyorum taklitleri.

Türk milletinin taklite olan hastalığı nedir anlamış değilim.:hı': Aref'in hakkını yemişler daha az önce izledim netten. Adam müthiş bir gösteri yapmış yine. Gönüllerin birincisi AREF :)

Üst Alt