Üye Görüşü - Yeter Artık! Yönetim, Lale Orta'yı İstifa Ettirin! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Yeter Artık! Yönetim, Lale Orta'yı İstifa Ettirin!

Lale Orta falan hikaye. Seçim öncesi fb yi yarışta tutun demişler bu kadar basit. Bu da arenaya kadar öyle veya böyle yarışta kalacaklar demek. Şu zamana kadar 5 kez yarıştan kopmaları gereken yerde hep göze parmak sokarcasına yarışta tutulup ''ağlamaları'' kesiliyor.

Koç kongrede iki siyaset yaptı hükümete salladı o zamandır hakemler 12. adamları oldu.

Bana da öyle geliyor. Seçime kadar puan kaybetmezsek salarlar bunları.

Bu kadarı da ayıp artık,ulu orta havuza atlar gibi son iki iç saha maçında bedavadan penaltılar.İnsan utanır, tiyatroda bile daha gerçekçi pozisyonlar,milleti aptal zannediyorlar.Futbcu olsam alırım hakemin elindeki düdüğü; hadi s...git, başka iş yap derim.Kebdini atan sahtekarlarin da tutarım yakasından VAR ekranına carparim.Oradaki de anlasın kör,salak,geri zekalı değil bu millet!

Yönetim puan farkına güvenerek susmasın. Niyeti bozuk hakemi falan yenmek romantik aptalların rüyası olur ancak. Tedbir alınmasa bir maçla dahi bütün sinerjiyi değiştirirler. Bir golle şampiyonluk kaybettik biz Babel'in olmayan eliyle. Taraftar bunu asla unutmamalı ve taraf olduğu için objektiflik ayağına salak salak konuşmamalı. Şu an birlik olmamız gereken acil bir durum var , o da bu cüreti kimden aldığı belli olmayan o çirkin kadını oradan indirmek.

Yönetim puan farkına güvenerek susmasın. Niyeti bozuk hakemi falan yenmek romantik aptalların rüyası olur ancak. Tedbir alınmasa bir maçla dahi bütün sinerjiyi değiştirirler. Bir golle şampiyonluk kaybettik biz Babel'in olmayan eliyle. Taraftar bunu asla unutmamalı ve taraf olduğu için objektiflik ayağına salak salak konuşmamalı. Şu an birlik olmamız gereken acil bir durum var , o da bu cüreti kimden aldığı belli olmayan o çirkin kadını oradan indirmek.

Muhtemelen yönetim de taraftar kafasında, çok zor bir 9 hafta bekliyor bizi

Aynen. Önce anlamsız fauller çaldı sonra birkaç sarı verdi sonra penaltıları atladı. Hatta kaleci kırmızı görmeliydi. Sonra gol gelince ilk fırsatta penaltı çaldı.
Millet atladı ama Ankaragücü 'nün iki penaltısı güme gitti.Kitsiu'num yanağı davul gibi şişti yediği dirsekten,Sove'un dokunuşundan sonra kaleci biçti Sove 'yi.Hani penaltı vereceksen apaçık penaltılar bunlar.Ceza sahası civarında saçma sapan uydurma fauller, frikikler-uydurma penaltılar, kartlar derken bi hakeme hiç bu kadar sinir olmamıştım.En azından eyyamin bile bi adabı var, insanların gözünün içine soka soka eyyam yapılmaz ki.VAR'dan izleyip kafa atan adama hakemlik yaptırırsanız durum ortada, izlediğini vermekten korkan adamın sahada ödü kopar.

Millet atladı ama Ankaragücü 'nün iki penaltısı güme gitti.Kitsiu'num yanağı davul gibi şişti yedeği dirsekten,Sove'un dokunuşundan sonra kaleci biçti Sove 'yi.Hani penaltı vereceksen apaçık penaltılar bunlar.Ceza sahası civarında saçma sapan uydurma fauller, frikikler-uydurma penaltılar, kartlar derken bi hakeme hiç bu kadar sinir olmamıştım.En azından eyyamin bile bi adabı var, insanların gözünün içine soka soka eyyam yapılmaz ki.VAR'dan izleyip kafa atan adama hakemlik yaptırırsanız durum ortada, izlediğini vermekten korkan adamın ödü kopar.

Sowe pozisyonu net penaltı üstüne kırmızı gerektiriyordu

Şimdi sistem şöyle işliyor atilla karaoğlan haftaya hemen maç alıp ödüllendirilecek ama bizim maçın hakemi nelsonu atmadığı için 2-3 maç dinlendirilecek daha sonra o cezalandırılan hakem olayı anlayacak ve fener ve bizim maçlara tekrar atanırsa ona göre yönetecek ekmek parası

Bizim lehimize veya fbnin alehine böyle bir maç olsaydı şu an medya yangın yeriydi. Ne hakemin teröristliği kalırdı, ne seçimlerin iptali.

Üst Alt