Üye Görüşü - Yeter Artık! Yönetim, Lale Orta'yı İstifa Ettirin! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Yeter Artık! Yönetim, Lale Orta'yı İstifa Ettirin!

bu mevzu çok moral bozuyor.
Sürekli karnaval havasına girecekken şerefsizce hile hurda ile kazanmaları biz kadar oyuncularımızında asabını bozar.
Motivasyona çevir çevir bir yere kadar.

bu iş çözülmeyecek bu yıl bu şerefsizlerle anlaşıldı , son nefesle 2-3 maç daha kaybetmezsek olacak anca.

Bu karı geldikten sonra inanılmaz derecede fener lehine haksız verilen kararların sayısı arttı. Rakipler ise bastırıldı.

Bu sezon kesinlikle incelenmeli! Herkesin gözü önünde şike yapılıyor yahu olacak iş değil!

Görevi Kötüye Kullanma Suçunun Tanımı

Görevi kötüye kullanma suçu, 5237 Sayılı Türk Ceza Kanunu'nun 257. maddesinde düzenlenmektedir. Bu düzenlemeye göre söz konusu suç, kişilerin mağduriyetine veya kamunun zararına neden olan ya da kişilere haksız bir menfaat sağlayan kamu görevlisi tarafından işlenen bir suç tipidir.

Deplasmanda ankaragucu Alanya bjk maçında dograyacaklar hele ki rakip öne geçmesin bak nasil kollayacaklar rakipleri.

Akp li korkak yönetim daha da susmaya devam edeceklerse iki dakika daha o koltukta durmasınlar. Biz bu şekilde mac kazansak adamlar ortalığı yikmislardi.

Üst Alt