GSC Scout - # Yevhen Konoplyanka - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Evgeni Konoplyanka

Zor Mehmetcim zor. Bunların yaptıgıda yapacagıda kıcı kurtarmak icin Baros, Misimovic ve Insuaları bir saat icinde transfer etmek olur. Tıpkı bir cocugu sekerle susturmak gibi.

Zannedersem geçen milli maçta Ukrayna nın ikinci golünüde bu attı..Dogru tespit..Bence takımın denemesı yada enazından izlemeye alması lazım...

Ama nerdeeeee bizde o...vs.:/

Ne Dniproymus bu ya :)

Arda-Ibricic-Konoplyanka

---------Baros----------

Muazzam bir hücum hattı olurdu ve dikkatinizi cekerim, en yaslılarıda Milan Baros ;)

Ibricic keşke gelse ama Misimovic'e yapılanlardan sonra geleceğini sanmıyorum.

An itibari ile isim ve marka olarak Galatasaray'dan daha iyisini bulamaz. Hagi'de Balkanlarda cok büyük bir isim. Tek sorun Hajduk Splitin Ibricice verdigi bonservis bedeli kulüp rekorudur, onun icin biraz fazla isteyebilirler.

Bu arada Prekazi'de Hajduk'tan gelmisti.

Ben bu oyuncuyu Galatasaray.org adresinden önerilere yazacağım. İsteyenler; buradan girip, Futbolcu izleme/önerme kısmından futbolcuyu önerebilir. Çoğunluk belki dikkat çeker.

Zaten bilinen ve istenen bir oyuncu olan Selcuk Inan icin kampanya baslatana kadar bu cocuk icin birseyler baslatmak daha akıllıca.

hayranı oldum bu adamın resmen ya ,

hergün videolarını izliyorum ,

müthiş bir stili var ,

keşke bu adamı getirebilsek.

Teknik direktörleri bazen anlamak mümkün degil. Mesela Rijkaard, Iniesta ve Messi'nin bugünlere gelmesinde ciddi anlamda rol oynamıs biri herseyden evvel. Stoch veya Dos Santos gibi isimlerde takıntılı kalacagına, Tiote veya Konoplyanka gibi isimleri kazandırabilirdi kulübe. Tiote 3 milyona Newcastle Uniteda transfer oldu ve suan Ingiltere'de harikalar yaratıyor.

Üst Alt