GSC Scout - # Yevhen Konoplyanka - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Evgeni Konoplyanka

sezon başı fiyarı 1 milyon euro dan azdı şimdi 5 milyon euro olmuş

2012 de dikkat çekecek birkaç futbolcudan biri

Bende önerdim. Keşke Flores'te olduğu gibi modlar tarafından bi konu açılsa ve kulube gönderilse. Yedekliğide sorun etmez ki yedek kalcağını da sanmıyorum. Açıkcası Kewell'i görmektense bu oyuncuyu görmeyi tercih ederim.

Bizim takım 10 metreden frikik atamıyo. Mesafe 30 degil 15 metre olsun ne fark eder. Konusulması gereken oyuncunun vurus teknigi.

Böyle 2-3 tane yaş gruplarının en yetenekli yabancı oyuncularını alıp birde üstüne 3 -4 tane en az 1 tanesi çok iyi olmak üzere Türk oyuncular alıp iskeleti kurmak gerekir.

Bu adamı çok övmüştü Mete. Bir kaç maçını izledim. Gerçekten iyi oyuncu. Birde bunların takımında bir forvet vardı. Adını tam çıkaramadım. O da baya iyiydi.

Klas, duran topları ustaca kullanıyor, öldürücü paslar atabiliyor ve en önemliside Galatasarayı klasik durarak oynayan santrafor arkası #10 takıntısından kurtarır. Zira Hagi gibi oyuna kanatlarda baslasada hucümun istisnasız her yerinde gezen bir oyuncu. Rahatca eskisi gibi 4-4-1-1 veya 4-4-2 sistemine gecebiliriz. Sagda Konoplyanka, solda Arda lafta degil harbi rüya takım olur.

Klas, duran topları ustaca kullanıyor, öldürücü paslar atabiliyor ve en önemliside Galatasarayı klasik santrafor arkası takıntısından kurtarır. Zira Hagi gibi oyuna kanatlarda baslasada hucümun istisnasız her yerinde gezen bir oyuncu. Rahatca eskisi gibi 4-4-1-1 veya 4-4-2 sistemine gecebiliriz. Sagda Konoplyanka, solda Arda lafta degil harbi rüya takım olur.

Üst Alt