Yiğit Gökoğlan resti çekti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yiğit Gökoğlan resti çekti!

Cevap: Yiğit Gökoğlan Transferini Doğruladı

Hakkında tek bildiğim hızlı bir oyuncu olduğu. Hızını gerçekten doğru şekilde kullanıyor. Ama devamlılık vs gibi alanlardaki durumunu bilmiyorum. İyi araştırmak lazım.

Yahu gereksiz falan diyorsunuz da adamin ne zarari var?

Adam Türk, Genc ve Yetenekli.

Yedek de dursa ne zarari olacak?

Gayet de yetenekli bir oyuncu, sanki 2-3 Milyon falan verecegiz yillik, gelsin iste, sonrada yerlilerimiz kötü diyorsunuz.

Yerli oyuncu, gelmesi çok iyi olur.Yekta da satılmaz inşallah.Engin, Yekta, Yiğitin bu sene takımımıza faydalı olcağını düşünüyorum.

Bizim için iyi olur,gelsin.

Her seferinde diyoruz,yerli oyuncuya ihtiyaç var diye.

hem yerli ihtiyacından dolayı hem de bizim scout ekibinin buldugu oyuncuların genelde mükemmel(cenk tosun örnegi baska aklıma gelmedi) çıkmasından dolayı gelsin isterim

Manisa'nın yedek kanat oyuncusu direk bu adam , hanginiz kac kere izlediniz ki , iyi ki biraz ismi cıktı genc ve yetenekli diye , gecen sezon ilk 11 basladığı mac sayısı cift hanelerde bile değil. Bu transfere gerek yok. Ne Gökhan Töre kadar potansiyelli bir adam , ne de Engin&Kazım vs gibi kalitesi belli , oyun kimliği oturmuş bir adam. Bunların hic birisi değil kısaca.

Manisa'nın yedek kanat oyuncusu direk bu adam , hanginiz kac kere izlediniz ki , iyi ki biraz ismi cıktı genc ve yetenekli diye , gecen sezon ilk 11 basladığı mac sayısı cift hanelerde bile değil. Bu transfere gerek yok. Ne Gökhan Töre kadar potansiyelli bir adam , ne de Engin&Kazım vs gibi kalitesi belli , oyun kimliği oturmuş bir adam. Bunların hic birisi değil kısaca.

Hocam ben Manisa'da oturmaktayım. 3-4 maçını izledim. Hızlı, seri, fiziği yetersiz ama yine de dengeli. Alınsa da olur alınmasa da.

Valla doğru düzgün izlemedim hiç kendisini, iyidir kötüdür diyemem onun için ama katkı sağlayabilecek bir isim olsaydı Manisa'ya sağlardı, yedek beklemezdi diye düşünüyorum. Karakteri hakkında duyduğum şeyler ise hiç iç açıcı değil, İzmir'in bozduğu adam İstanbul'da perişan olur.

Geçmişte gösterdiği başarısızlıklar değil, gelecekte göstereceği başarılar önemli, şu an ki mali durumda başarılı TÜRK futbolcu almak öyle kolay değil, yeteneği varsa gelsin, illa performansa para yatırmak gerekmez.Tabi çok yüksek olmamak kaydı ile.

Üst Alt