# Yiğit Gökoğlan - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Yiğit Gökoğlan

Cevap: Operasyon başladı !

ben ilk hafta trabzon macında hic begenmemiştim fener macındada son vuruşları hep mahvetmşti. asist ve gol sayısı nedir bu adamın. illa herşey istatistik degildir ama merak ettim.

bakmadım bende ama manisa ataklarında hep etkin rolde .top taşıyor hızlı falan.kısaca kazım denen adamdan iyi.

Yiğit Gökoğlan uzun zamandır beklediğim transfer. Kazımdan kurtulduğumuz gün göbek atıcam. Mertanla Yiğit orayı uzun yıllar kapatır.

Leventim ne Kazımı Kabusmusun :D Kazımdan Kurtulduğumuz gün göbek atıcam yazdım. Mertanla Yiğit orada iyi olur dedim ;)

İyi de Kazımdan kurtulmak isteyen biziz Fatih hoca değilki. Fatih hocanın gözünden bakarsak olaya Yiğiti aldığımızda Hoca sadece bu ikisini oynatır. Yekta falan düzeldiğinde gerekli olduğunda yine Mertan yerine Yekta yı oynatır. Yani Sağ kanada yapılacak bir transfer bana kalırsa Mertan ın şansını çok ama çok zayıflatır. Yoksa senin dediğine bende canı gönülden katılıyorum ama benim yerime Fatih hocanın katılması lazım :)

Hahaha 6 milyor dünyalı beyaz dese Fatih Terim inadından illede siyah derde bizimle aynı şeyi söylemez.

İyi de Kazımdan kurtulmak isteyen biziz Fatih hoca değilki. Fatih hocanın gözünden bakarsak olaya Yiğiti aldığımızda Hoca sadece bu ikisini oynatır. Yekta falan düzeldiğinde gerekli olduğunda yine Mertan yerine Yekta yı oynatır. Yani Sağ kanada yapılacak bir transfer bana kalırsa Mertan ın şansını çok ama çok zayıflatır. Yoksa senin dediğine bende canı gönülden katılıyorum ama benim yerime Fatih hocanın katılması lazım :)

Yabancı kontenjan uygulaması sebebiyle koskoca GALATASARAY'ı boyle elle tutulmayacak adamların peşinden koşmaya zorluyorlar.

Yabancı kontenjan uygulaması sebebiyle koskoca GALATASARAY'ı boyle elle tutulmayacak adamların peşinden koşmaya zorluyorlar.

İşte benimle aynı düşünceye sahip birisi daha. Şimdi bu adam türk diye 5 milyondan aşağı fiyat çekmezler. Yabancı olsa bundan daha iyisi 2 ye falan olur. İşte yabancı kontenjanın milli takımı olumlu etkilemesi düşünülürken milli serveti olumsuz etkilediğini kimse düşünmüyor ne yazıkki :(

Fanatik,Fotomaç,Hürriyet,Milliyet,Vatan,Sabah,Habertürk gazetelerinin bu forumda yasaklanmalarını talep ediyorum.

Üst Alt