# Yiğit Gökoğlan - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Yiğit Gökoğlan

Cevap: Operasyon başladı !

İşte benimle aynı düşünceye sahip birisi daha. Şimdi bu adam türk diye 5 milyondan aşağı fiyat çekmezler. Yabancı olsa bundan daha iyisi 2 ye falan olur. İşte yabancı kontenjanın milli takımı olumlu etkilemesi düşünülürken milli serveti olumsuz etkilediğini kimse düşünmüyor ne yazıkki :(

Haklısın.Mesela Yigitin normalde fiyatı 1milyonken,bu kontenjan sınırlamasını fırsat bilip atıyorum kapıyı 3 milyondan acıyorlar.

Benimde anlamadığım hangi yerli gündeme gelse beğenemiyoruz..

Olcan,Ozan,Yiğit vs.. 6 yabancı oynatabiliyoruz. Malesef ortasaha dökülüyor. Yerli Rotasyonumuzda yerlerde, Kanatta bir oyuncumuz sakatlansa yerine oynayacak adam yok. Aydın, Ayhan mı oynasın.

Keşke Töreyi alsak ama oda zor görünüyor. İş işten geçti..

Kontejanı unutmamalıyız. Eğer bazı oyunculardna kurtulmak istiyorsanız. Bu takıma en az 3 yerli 2 yabancı oyuncu şart.

forumda gereksiz yer kaplıyor bu tür haberler, açılsın transfer dedikoduları baslıgı ne yazılacaksa oraya yazılsın, transfer kolpalarına sayfalarca mesaj atılması vahim.

Cevap: # Yiğit Gökoğlan

Son vuruşlarını geliştirebilirse..... Fizik iyi, sürat iyi. Hasan Ali Kaldırım, Alper Potuk, Olcan Adın, Cenk Tosun ve Nizamettin Çalışkan'dan sonra geliyo bana göre. Hiç yoksa sağlam bir sol açık ve forvet alır Elmander'i sağa koyardım.

Şu yiğiti beğenmiyoruz deme.. Bize Aydın müstehak:)

Hangi kanat oyuncumuz savunma arkasına çok sarkıyor. Yiğit mükemmel oynuyor. Çağdaş ,Yiğite faul yaptı. Bariz gol şansı olduğu için kırmızı gördü.

Ayrica digerleri gibi 10 Milyon gibi sacma fiyat cekmeden 3 Milyon verip alalim iste. Makul fiyat

İşte orası belli olmaz. Oynasın bakalım bir maç. Görelim Yiğit seviyesinde mi yoksa değil mi.

Oynasın görelim de oynamadan da bir hazırlık maçıyla Süper Ligde belli standartın üzerine çıkan bir oyuncuyla karşılaştırılmasın

Üst Alt