yiğit karagöz - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

yiğit karagöz

Dostum

simge sagın söylenmedi hic sarkısını forma ile söyleyip ellerini kulaklarında namaz pozisyonunda birlestirip video cekersen ve icardiyi etiketlersen

icardi büyük ihtimal sevimli bi tosuncuk oldugun icin degil herkesi profilde paylastıgı icin seni instagramda paylasacaktır

büyük ihtimal 5 yıl sonraki survivorda aday kalmayınca acun seni götürecek

büyük bi referans olur

gscimbom instagram adresinide etiketler isen

forumuzdan sana bir adet üyeyi banlama hakkı
+onursal uyelik olursa kabul edecektir

@Yiğit Karagöz

Şöyle bir mesaj almışım. Bazısına 31/12/2022ye kadar uyarı mesajı gelmiş ama bana gelmedi. Üniden ekimde mezun oldum. Ertelemede bulunabilir miyim? Ciddi cevaplar makarayı sonra yaparsiniz.Ekli dosyayı görüntüle 205213

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Benide ünide kızlarla okey masasindayken almışlardı. Üniversite normalde hallediyormuş o işleri arada kaynamışım. Zor mor hallettim sonra neyse ki adamlara belge gösteriyorum sen okuyor musun diyorlar bırak okulu git askere diyorlar. 😂

Şöyle bir mesaj almışım. Bazısına 31/12/2022ye kadar uyarı mesajı gelmiş ama bana gelmedi. Üniden ekimde mezun oldum. Ertelemede bulunabilir miyim? Ciddi cevaplar makarayı sonra yaparsiniz.Ekli dosyayı görüntüle 205213

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Böyle anları anlatmak için bazen bir kelime bile yetebilir ama vatan borcunu anlatmaya 800 sayfalık bir Roman yazsak yetmez gibi. Geride sevdiklerimi, dostlarım, ailemi ve en önemlisi sevgilimi yari mi geri de bırakıp vatan borcu için 6 ay postal giymenin gururu bambaşkadır.
emoji881.png
Hayatımda ilk kez benden daha celimsiz insanların sözüyle hareket etmek zorunda kalacağım, zor mu evet ama BU VATAN İçin Değer.
emoji169.png
Benim gibi youtube, twitter ve gscimbomda bir oradan bir buraya kanatlanan birinin askeriye gibi çağ dışı olan devlet kurumuna bu kadar büyük uyum sağlayacağına inanmazdım. 🔜 İnşallah forumda ve sosyal hayatımda sevildiğim gibi orada da sevileceğim.. Ve bana Hep bizimle kal diyecekler Tebrikler Yiğit Karagöz!
emoji169.png
emoji881.png

thumbs_b_c_43c52da2b25610b515c961f3418de1b7.jpg

Üst Alt