yiğit karagöz - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

yiğit karagöz

Böyle anları anlatmak için bazen bir kelime bile yetebilir ama vatan borcunu anlatmaya 800 sayfalık bir Roman yazsak yetmez gibi. Geride sevdiklerimi, dostlarım, ailemi ve en önemlisi sevgilimi yari mi geri de bırakıp vatan borcu için 6 ay postal giymenin gururu bambaşkadır.
emoji881.png
Hayatımda ilk kez benden daha celimsiz insanların sözüyle hareket etmek zorunda kalacağım, zor mu evet ama BU VATAN İçin Değer.
emoji169.png
Benim gibi youtube, twitter ve gscimbomda bir oradan bir buraya kanatlanan birinin askeriye gibi çağ dışı olan devlet kurumuna bu kadar büyük uyum sağlayacağına inanmazdım. İnşallah forumda ve sosyal hayatımda sevildiğim gibi orada da sevileceğim.. Ve bana Hep bizimle kal diyecekler Tebrikler Yiğit Karagöz!
emoji169.png
emoji881.png

thumbs_b_c_43c52da2b25610b515c961f3418de1b7.jpg
İşin gücün makara yav. Felix falan diyolar izlemek için bu sene ertelerim gerçi bu kütle endeksi bide göz kusurum var muafiyette alirim ama vericez kararımızı

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Böyle anları anlatmak için bazen bir kelime bile yetebilir ama vatan borcunu anlatmaya 800 sayfalık bir Roman yazsak yetmez gibi. Geride sevdiklerimi, dostlarım, ailemi ve en önemlisi sevgilimi yari mi geri de bırakıp vatan borcu için 6 ay postal giymenin gururu bambaşkadır.
emoji881.png
Hayatımda ilk kez benden daha celimsiz insanların sözüyle hareket etmek zorunda kalacağım, zor mu evet ama BU VATAN İçin Değer.
emoji169.png
Benim gibi youtube, twitter ve gscimbomda bir oradan bir buraya kanatlanan birinin askeriye gibi çağ dışı olan devlet kurumuna bu kadar büyük uyum sağlayacağına inanmazdım. 🔜 İnşallah forumda ve sosyal hayatımda sevildiğim gibi orada da sevileceğim.. Ve bana Hep bizimle kal diyecekler Tebrikler Yiğit Karagöz!
emoji169.png
emoji881.png

thumbs_b_c_43c52da2b25610b515c961f3418de1b7.jpg
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
#kolajharika

YİGİD ASKERE GİT ERKEK OL

cebinden dünya kadar para veren adamın bilerek takımı sabote ettiğini çünkü td değiştirmek istediğini iddia ediyor olamaz, twshitterda kendi gibi ft düşmanı adamlara yaranmaya çalışıyodur ya da bakın ben ne kdr ft düşmanıyım hala aklımda anti ftlık var gibi bi çaba içindedir

Üst Alt