Yiğit Şardan | Eski Başkan Yardımcısı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yiğit Şardan | Eski Başkan Yardımcısı

Cevap: Yiğit Şardan İstifa Etti.

Kendi kişisel fikrimdir. Şu kulüp yönetiminde Albayrak'tan sonra çok sevdiğim olmasını istediğim ender adamlarındandı. Yazık oldu ama olması gerekn buydu.Bu hata için birilerinin kellesinin kesilmesi lazımdı.Darısı şiddetle Ahmet Dedehayır'a.

Cevap: Yiğit Şardan İstifa Etti

Yönetim kurulunda yıllardır olmasını istediğim bir insandı. Birkaç kendini bilmez yüzünden Yiğit Şardan'ıda kaybettik.

böyle amatörce bir olaya imza atan GS etiğine aykırı hareket eden kim varsa istifa etmeliydi,teknik kadrodan sonra Ahmet Dedehayır'ın istifası bekliyordum Yiğit Şardan'ın istifasını değil...

Birileri gidecekti hayırlısı olsun inşallah Galatasarayımız bu zor durumdan güçlenerek çıkacak.

Sorumluluğunu bilen biri Yiğit Şardan.Bekleniyordu zaten kendisinden istifa.Kabul edilmemeli bence.

Ahmet Dedehayır'da tv'lerde konuşmaya devam etsin...

Liseciler Olağan üstü Kongre'de, Klüpde karmaşa var!

İnanılır gibi değil ya!

Yiğit Şardan nasıl istifa eder. Yazık oldu bu adama!

Gün geçmiyor ki bir olay patlak vermesin..

Of Allahım of!

Ne hale geldik 3 kuruşluk insanlar yüzünden.Yanlış kararlar alınıyor.2 gün olacak hala beklenen istifa gelmedi

Umarım İstifası Kabul edilmez.Adnan Polat'tan sonra başkanlığı yürütebilecek tek adam Yiğit Şardan

Şunu net söylüyorum;

Bu suçun karşılığını yasalar vermemeli.

Galatasaray kendi kendini cezalandırmalı, bir nevi ötenazi istemelidir!

Sayın Başkan;

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu derhal ama külliyen istifa etmelidir.

Bu olay;

İhmal değildir!

Unutkanlık değildir,

Gaflet de değildir!

Doğrudan ahlaksızlıktır!

O halde;

Şeriatın kestiği parmak kanamaz.

Seçime az kaldı… Tüzük falan demeyin. Galatasaray'a ihanetin bedelini ödeyin!

Her kim ki bir spor kulübünde, hem de bilerek suç işlemiştir yiyeceği ceza sadece şahsını bağlamaz!

Dünyaya mal olmuş bir büyük camia da bu rezillikten payını alır ve derinden etkilenir.

Köklü Galatasaray camiası buna katlanamaz!

En çok da Adnan Polat'a üzülürüm.

Ama ne çare kurunun yanında yaş da yanar!

Zaten Galatasaray külliyen yandı!

Bu yüz kızartıcı suçtan kim bilir daha kaç bayram Galatasaray'ın yüzü yerden kalkmayacak!

osman tanburacı yazmış

Üst Alt