Yıldırım Demirören, Ünal Aysal'ın İddialarını Yalanladı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıldırım Demirören, Ünal Aysal'ın İddialarını Yalanladı

Aslinda benim burada yaptigim ne terim dusmanligi ne de aysal savunuculugu

bugun aysal aday olup baskan olsa , terim ise ornek basaksehir td si olsa

bugun terimi gecmisteki olaylar icin savunan kesimin 90% i bir anda aysalci olup cikar , terime tukaka eder

buna eminim ... sonra da bu elestirilince "kisiler degil bizim derdimiz Gs nin basarisi" der cikar isin icinden

oysa dogru olan kendi ozgun fikrinle hatali ve dogru gordugun seyleri net sekilde konusabilmektir , o kisilerin apoletlerinden bagimsiz olarak

Aslinda benim burada yaptigim ne terim dusmanligi ne de aysal savunuculugu

bugun aysal aday olup baskan olsa , terim ise ornek basaksehir td si olsa

bugun terimi gecmisteki olaylar icin savunan kesimin 90% i bir anda aysalci olup cikar , terime tukaka eder

buna eminim ... sonra da bu elestirilince "kisiler degil bizim derdimiz Gs nin basarisi" der cikar isin icinden

oysa dogru olan kendi ozgun fikrinle hatali ve dogru gordugun seyleri net sekilde konusabilmektir , o kisilerin apoletlerinden bagimsiz olarak
Bir kac keredir ayni soruyu soruyorsun, ne cevap almak istiyorsun bilmiyorum.
Ben cevap vermeye calisayim, sorun havada kalmasin, ayip olmasin.
Fatih Terime kirgindim, belki hala öyleyim bilmiyorum ama kazandirdigi basarilar icin sevgim ve saygim var.
Bu sevgim ve saydim mesela FB veya BJK Teknik Direktörü olur ise kaybolur mu, muhtemelen, gercekci olayim büyük bir ihtimal ile evet.
Simdi sunu da yaza bilirim mesela, Fatih Terim hic bir zaman bu iki takimin basina gecmez.
Bence her ne kadar populist olsa bile dogru bir yaklasim.

Ancak, simdi benim fikrime göre en can alici noktaya geliyorum.
Fatih Terim bu takimlardan birinin basina gecse bugün savunanlar, arkasindan ilk sallayanlar olur tezini ortaya koyarken, bana göre yaptigin bir haksizliga.
Bana göre yaptigin haksizlik su, sen hep bugün savunanlar ilk sallayanlar olur tarafindan bakiyorsun, bir nevi taraftari savunuyorsun.
Ancak, bunu savunurken, veya böyle bir tezi ortaya koyarken diyelim, bir seyi hic bir zaman hesaba katmiyorsun.
Bir Camia´ya mal olmus kisiler, böyle bir saygiyi kazanmis kisiler, buna ragmen rakip takima gidiyor ise, hakaret, küfür ve tehdit disinda her türlü tepki ile karsilasa bilirler.
Yani burada benim görüsüme göre suclu olanlar sallayanlar degil, bu karari veren kisilerdir.

Son düzenleme:
Kenan mesajin uzun alintilamadan cevaplayim

eger durum dedigin gibiyse biz surekli kisilerin yaptiklarini , mevcut gorevlerine pozisyonlarina gore mi yorumlayacagiz

ya da bu dogru bir yol mu

Saygıdeğer Galatasaraylılar,

TAKIMIMIZ ve TARAFTARLAR olarak kenetlendiğimiz bu zamanda sezon sonunda ŞAMPİYONLUK dışında bir ihtimalin konuşulmasına dahi TAHAMMÜLÜMÜZÜN olmadığı herkes tarafından bilinmelidir.

TARAFTARIMIZIN sağlamlaşan birlikteliği, yükselen enerjisi BİRİLERİNİN İŞTAHINI KABARTMIŞ olacak ki mikrofonlar vasıtasıyla ilgi toplamaya ve camianın sinerjisini dağıtmaya gayret ettiklerini yakından takip ediyoruz.

NEYE ve HANGİ AMACA hizmet ettiği belli olmayan zamansız iletişim çalışmalarıyla, eski defterlerden medet umarken kendini rezil edenler, Galatasarayımızın Şampiyonluk yürüyüşünde ALT ETTİĞİ İÇ MİHRAKLAR olarak tarihe geçeceklerdir ve Galatasaray taraftarı tarafından “VAKİTSİZ ÖTEN HOROZ” muamelesi görecektir.

İTİBAR, EGO ve RANT KAVGALARINIZ, CAMİADAN KOPUK GENEL KURUL GÜNDEMLERİNİZ SİZİN OLSUN.

Sahada aslan gibi savaşan futbolcular, kenarda onları zirveye taşıyacak bir teknik ekip ve arkalarında 30 Milyon taraftarın desteği ile MAYISLAR BİZİM OLACAK!

GÖLGE ETMEYİN YETER...

ultrAslan

Kenan mesajin uzun alintilamadan cevaplayim

eger durum dedigin gibiyse biz surekli kisilerin yaptiklarini , mevcut gorevlerine pozisyonlarina gore mi yorumlayacagiz

ya da bu dogru bir yol mu

Hic bir insanin elinde ilerisini görebilme imkani olmadigina göre ve belirttigim gibi, Camia´ya mal olmus kisilerin, bu sayginligi kazanmis kisilerin gelecekte ne tür kararlar vereceklerini bilmedigimiz icin, bizim yorumlarimizin ceryan eden olaylara karsi bir nevi reaksiyon niteliginde olmasindan baska bir imkan görmüyorum ben. Dogru veya yanlis, fikirlerde böyle bir sey olduguna inanmiyorum, cünkü herkesin kriteri farklidir ve en önemlisi, bu sayginligi kazanan kisilerin verecekleri kararlara göre bu fikirler degiskenlik göstere bilir.

Örnegin Arda Turan, kim bile bilir idi Ardanin bu noktaya gelecegini?
Buna ragmen seveni de var, benim gibi sevmeyeni de ve bu gayet dogal.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Komik ve nüktedan bir fıkra yazmıştım konuyla ilgili. Bir kaç mesaj yukarıda. Cund da güldüğünü, gülerken de düşündüğünü söylemişti. Esprilerimin kötü olduğunu iddia ediyorsunuz. Böylesi güzel fıkraları görmüyorsunuz.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ben gülmedim, seni Zebani olarak düsündüm ve korktum.

Son düzenleme:
Ünal Aysalın yaptığı bu çıkış kendi eksi hanesine yazacak. Bu olaylardan da hoca ve Galatasaray daha güçlü çıkacaktır. Ne kadar üzerimize gelirlerse o kadar daha çok kenetleniriz.

erken baslamissin reyis yavas icelim ltf

is yapmaya baslaiycam. bi enerjetik strenden iki firt cektim. keyfimde yerinde. yalniz tek uzuldugum sey neden Orhan gencebay Turkiye'de dogdu?
bu adam Amerika'da veya Almanya'da dogsa oralarda buyuseydi muhtemelen dertler benim cile benim give me all the problems batsin bu dunya turunde arabesk sarkilar yerine belkide dunyaca taninan frank sinatra veya new york orkestrasinda bir sef olacakti. di mi dostum?

Üst Alt