Yıldırım Demirören, Ünal Aysal'ın İddialarını Yalanladı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıldırım Demirören, Ünal Aysal'ın İddialarını Yalanladı

Ben mi aysal i savunuyorum ? Saka olsa gerek bu , ben dursunun karsisina aziz yildirim ciksin azize oy veririm diyen biriyim , sadece aysal ciksa ikisine de oy vermeye elim gitmez secime gitmem dedim , bu derece anti goruse sahibim aysal icin , bunu da herkes bilir burada

gel gelelim bugun terim i savunanlar kendisine sunu sorsunlar , bir faraziye olarak soyluyorum , terim , ornegin aykut ya da senol yerine fbjk den birine gitseydi , bugun burada hocaci kesilenlerin % kaci bugun oldugu kadar hocayi korurdu ?

aysal dun yalan soyledi ise bu onun ayibidir , fakat kendi agzindan canli yayinda soylediklerinin "dogru oldugu varsayimi ile" yorumlamak zorundayim ve o sekilde yorumlayinca da sebebi ne olursa olsun , aysal haketmis olsa da olmasa da terim tarafindan aysal uzerinden bir tezgah planlanmis

cunku adam bedelsiz 4 mac icin baskanla konusup aysal ile demirorenin konusmasinda "biz oyle anlasmamistik" demis ise bu bir skandaldir

yok eger aysal yalan soyluyor ise bu terimi Gs den ayrilis sureci ile ilgili aklar , yalniz daha 3 gun evvel demiroren tff sine verip veristirmisken , yine demiroren halen gorevde iken o cati altina girip maas almasini ve gulerek showlar yapmasini mazur gostermez

tekrar soruyorum terim bugun bjk nin basina gecse bugunku yumusak bakisiniz mi olurdu ?

Ben mi aysal i savunuyorum ? Saka olsa gerek bu , ben dursunun karsisina aziz yildirim ciksin azize oy veririm diyen biriyim , sadece aysal ciksa ikisine de oy vermeye elim gitmez secime gitmem dedim , bu derece anti goruse sahibim aysal icin , bunu da herkes bilir burada

gel gelelim bugun terim i savunanlar kendisine sunu sorsunlar , bir faraziye olarak soyluyorum , terim , ornegin aykut ya da senol yerine fbjk den birine gitseydi , bugun burada hocaci kesilenlerin % kaci bugun oldugu kadar hocayi korurdu ?

aysal dun yalan soyledi ise bu onun ayibidir , fakat kendi agzindan canli yayinda soylediklerinin "dogru oldugu varsayimi ile" yorumlamak zorundayim ve o sekilde yorumlayinca da sebebi ne olursa olsun , aysal haketmis olsa da olmasa da terim tarafindan aysal uzerinden bir tezgah planlanmis

cunku adam bedelsiz 4 mac icin baskanla konusup aysal ile demirorenin konusmasinda "biz oyle anlasmamistik" demis ise bu bir skandaldir

yok eger aysal yalan soyluyor ise bu terimi Gs den ayrilis sureci ile ilgili aklar , yalniz daha 3 gun evvel demiroren tff sine verip veristirmisken , yine demiroren halen gorevde iken o cati altina girip maas almasini ve gulerek showlar yapmasini mazur gostermez

tekrar soruyorum terim bugun bjk nin basina gecse bugunku yumusak bakisiniz mi olurdu ?
Nerede tff ye veya demirörene saladı hoca?
Varmı net açıklaması bu konuyla ilgili?
Yoksa he tff ye atmıştır o lafı şizofren yorumlardan birisi mi yine?

İki... Teyzemin bıyığı olsaydı eniştem olurdu gibi olmuş bjk a gitse muhabbeti. Gitmedi ve gitmeyecek de. Konu finish.

Af edersiniz de realiteden uzak var sayılarınız ile kafanıza göre senaryo kuruyorsunuz olmuş gibi.

Tabi bunlari soylerken , terim in bir hava getirdigi , yeni kombinelerin satildigi , sampiyonluk ve maddi kazanim ihtimallerinin arttigi gercegi de var

cikip da basarisiz olmasini isteyecek halimiz de yok

ama aysal , terim , dursun gibiler iceriden , demiroren , bazi hakemler filan da disaridan son yillarda alenen GS a maddi , sportif ve imaj olarak zarar veriyorlar

bunu burasi dahil tum taraftarlar goruyor biliyorlar bence

Nerede tff ye veya demirörene saladı hoca?
Varmı net açıklaması bu konuyla ilgili?
Yoksa he tff ye atmıştır o lafı şizofren yorumlardan birisi mi yine?

İki... Teyzemin bıyığı olsaydı eniştem olurdu gibi olmuş bjk a gitse muhabbeti. Gitmedi ve gitmeyecek de. Konu finish.

Af edersiniz de realiteden uzak var sayılarınız ile kafanıza göre senaryo kuruyorsunuz olmuş gibi.
Mac sonu aciklamasinda bana yapilan operasyonlarin farkindayim gibisinden birseyler demisti
Terime destek vermenizi anliyorumda
Ydnin yanina gidip siritarak imza atmasini hic bir sekilde savunamazsiniz.
Bosuna ugrasmayin.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Buyur burdan yak hocamı yine saçma sapan olayların içine çekiyolar. Aysal döneminde Terim başarılı olmasaydı mali açıdan yaptığı şeyler çok daha beter başına kakılacaktı bunları düşünmeden neden şu an bu mevzular dönüyor. Ne zaman güzel günler bizi beklese hep bi dibe çekme kötülemeler başlıyor bi düşün artık ya

Mac sonu aciklamasinda bana yapilan operasyonlarin farkindayim gibisinden birseyler demisti
Terime destek vermenizi anliyorumda
Ydnin yanina gidip siritarak imza atmasini hic bir sekilde savunamazsiniz.
Bosuna ugrasmayin.

Evet de kimin hakkında söylediğini nereden biliyorsunuz?
Aysal ve tulun da hedef olabilir orada bilmem mhk da ama tabiki de tff de. Ha belkide sadece orada hoca ne dediğini bilmeyip sinirinden salamışda da olabilir.

Sizler He tff dir kesin kendinize göre yorum yapıyorsunuz konuyu tam net bilmeden.

Sorunum bu sadece.

Bir gün biri cehenneme gitmiş.

Cehennemde insanlar kazanda cezalarını çekiyor.

Her kazanın başında iki zebani ellerinde mızrakla çıkmaya çalışanı kazana itiyorlar.

Ama bir kazanın başında hiçbir zebani yok. Adam zebaniye sormuş.

- Bu kazanda niye kimse durmuyor?

Zebani cevap vermiş.

- Çünkü bu kazanda Galatasaraylılar var. Onlar birbirlerini aşağı çekiyor

Bir gün biri cehenneme gitmiş.

Cehennemde insanlar kazanda cezalarını çekiyor.

Her kazanın başında iki zebani ellerinde mızrakla çıkmaya çalışanı kazana itiyorlar.

Ama bir kazanın başında hiçbir zebani yok. Adam zebaniye sormuş.

- Bu kazanda niye kimse durmuyor?

Zebani cevap vermiş.

- Çünkü bu kazanda Galatasaraylılar var. Onlar birbirlerini aşağı çekiyor

:hang:

Aysal ve tulun da hedef olabilir orada bilmem mhk da ama tabiki de tff de. Ha belkide sadece orada hoca ne dediğini bilmeyip sinirinden salamışda da olabilir.

Sizler He tff dir kesin kendinize göre yorum yapıyorsunuz konuyu tam net bilmeden.

Sorunum bu sadece.
Hadi bizler oyle dusunuyoruzda
Sizler neden hep"salağa" yatiyorsunuz?

Sorunum bu sadece.

Gercekten ciddi misin bu dediklerini yazarken? Insanlari salak yerine mi koyuyorsun Fatih?

vjY294.png

Sunu cikip diyenlere "katilmasam da" saygim var

mesela , "biz de terimin baskanina karsi davranislarini goruyor biliyoruz , hadi baskani gectik demiroren mevzusu bizim de midemizi bulandirdi ama su anlik sineye cekip katlaniyoruz"

dedigim gibi , katilmam ama saygi duyarim

ama sanki terim o donem hic bir gariplige imza atmamis da hersey aysal ve yonetiminden kaynaklanmis gibi lanse edilirse bu adil olmaz

terim in milan sureci , fio dan ayrilisi , milli takim olaylarini ve ozel hayatini da dusununce , keza isvicre maci surecini ... sizce aysal yonetimiyle olan problemde puri pak olmasi hayatin olagan akisina uyuyor mu ?

Gercekten ciddi misin bu dediklerini yazarken? Insanlari salak yerine mi koyuyorsun Fatih?
Hayır hiç bir şekilde değil. Kendinize göre bir şeyler uydurup tamamlıyorsunuz sadece konuları.
Orada konuşmasında hiç bir kelimesinde bir kişi veya kurumdan söz etmiyor sonuçta. Bunu kavramak okadar zor değil diye düşündüm de ama yanılmışım galiba.
Çok basit bir durum değerlendirmesi yaptım. Ama anlayana artık ne deyim başka.

Aysal planlı çıkmış veya çıkmamıştır onu bilemem ama onu çıkaran kanal ve onun spor müdürünün Aysal'ı şuan çıkarması kesinlikle katılıyorum.

Üst Alt