Yıldırımın istediği Cimbomlu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıldırımın istediği Cimbomlu

Cevap: Yıldırımın istediği Cimbomlu

Neill yapmaz.

Yönetim ciddi ciddi uzatmayacak galiba Neill'ın sözleşmesini. Taraftarda da bir hareketlilik yok.

Atmasyon bir haber gibi.Doğru olsa bile aziz ancak lucas'ımın kramponlarını alır.

Neill adam gibi adamdır, oynadığı takım için terinin son damlasına kadar mücadele eder, taraftarın sevgilisi olur ama aynı zamanda da profesyoneldir, işine, parasına bakar. Gittiği her takım taraftarı tarafından sevilmiştir ama aynı zamanda da LuCA$H olarak da adlandırılır İngiltere'de. O yüzden hayatta Fenerbahçe'ye gitmez diyemiyorum bazıları gibi, eğer Galatasaray Neill ile sözleşme uzatmayı düşünmüyorsa, ki böyle bir hava estiriliyor, Fenerbahçe de gerçekten talip olmuşsa böyle bir olasılığın gerçekleşmesi de bence gayet mümkün. Tabii hep olasılıklar üzerine konuşuyoruz. Ben isterim ki futbolu Galatasaray'da bıraksın ya da en azından Galatasaray'ın sevilen yabancıları arasındaki yerini daima korusun. Böyle birşey gerçekleşirse ben dahil bir çok taraftar yıkılır diye düşünüyorum.

Alayı kolpa bence.. Daha neler...Ama renktaşlar daha kewell fenere,Neill bjk'ye gibi bir sürü haber göreceğiz gibi :)

Neil'in Galatasaray'la sözleşmesini uzatacağından eminim.

Bunun dışında her futbolcunun bir değeri vardır.

Fenerbahçe Arda'nın bile bedeli neyse versin parasını alsın futbolcuyu.

Iyi oynuyor tabi Neill :) Bu haberler normal. Stancu´daki gibi. Yakinda Culio hakkinda da haberler cikar.

Adnan Sezgin eminim şöle demiştir : Neil çok yaşlı genç oyuncu almalıyız o yüzden sözleşme uzatmayalım ama Ayhan la yola devam edelim .

Eğer bu işin içinde Sezgin varsa bildiğim bütün küfürleri tüm sülalesine saydırıcam

Pff bir an önce şu sözleşme uzatılsa artık! saçma sapan sinir bozucu haberler çıkmaya başladı.

Neill + 2 milyon = Gönüle biter bu is cok istiyorsa.

Gökhan Gönül hayatımda gördüğüm en terbiyesiz ve çirkef topculardan biri hatta Fransa - İtalya maçında Zidane ı çileden çıkaran Materazziden bile çirkef

Cimbomun ağırlığını taşıyabilicek bir oyuncu değiş benim gözümde Caner Erkin ne ise Gökhan onun 100 katı

Gökhan Gönül hayatımda gördüğüm en terbiyesiz ve çirkef topculardan biri hatta Fransa - İtalya maçında Zidane ı çileden çıkaran Materazziden bile çirkef

Cimbomun ağırlığını taşıyabilicek bir oyuncu değiş benim gözümde Caner Erkin ne ise Gökhan onun 100 katı

Yani bize uyan bir oyuncu.

Gökhan Gönülü küçümsemeyin, V.yamanı alıcaz diye resmen elimizden kaçırdık.Gayet iyi bir oyuncu 10 mn euro ederi var.

Üst Alt