Yıldırımın istediği Cimbomlu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıldırımın istediği Cimbomlu

Cevap: Yıldırımın istediği Cimbomlu

Gökhan Galatasaray'lı diyorlar bir de, Fenerbahçe'de Alex, Niang, Lugano, Yobo, Volkan, Emre ve Gökhan tam aranılan adamlar bizim için. Bizim takıma getirseniz bir tek Alex'in oynama durumu belirsiz.

Bizimkiler adama "uzatiriz" ama anca 1 milyon veririz, sözlesmede 1 yillik olur" der mi demez mi?? Aziz Yildirim istedigi futbolcuyu almak icin her türlü maddi fedakarligi yapar mi yapmaz mi?? Lucas Neill kariyerinde her zaman en fazla parayi kim veriyorsa orda oynamamis mi??

tüm bu cevaplari yanitlayin ve cevabi kendiniz verin. Adnanlarin neyine güveniyorsunuz da bu habere atmasyon diyorsunuz?? adamlarin tek düsündügü nasil daha az para öderiz. ne iyi futbolcudan anlarlar, ne takimi yönetmekten.

Bir oyuncumuz ,o hafta iyi performans göstermeyegörsün, hemen Fenerbahçe'ye satmaya kalkıyor medya.

Yakında Culıo ile Stancu'yu da Beşiktaş'a satmaya kalkar benim canım medyam. :(

Benzer haberler çıkması an meselesi .

Harbiden giderse benim için çok büyük bir yıkım olur. Nolur gitme reis. :(

Biz sozlesme uzatmasak bile Neill gitmez Fener'e. Avustralya'ya doner gibi geliyor bana.

Haberde kullanılan dilden ne kadar sallamasyon olduğu aşikar,hem Neilli bırakmayız,bırakırsak aptallık ederiz.

Satılık değildir ama satılmayacak oyuncuda yoktur.Güzel bir teklif gelirse neden olmasın:p

Üst Alt