Yılın futbolcusu Kader Keita! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yılın futbolcusu Kader Keita!

Cevap: Yılın futbolcusu Kader Keita!

Rijkaard'ın istediği çoğu transferin yapılmadığını biliyoruz. Keita'yı yollanıp Elia tarzı bir oyuncu alınabilirdi. Pino kim bilir kaçıncı sıradaydı.

Pino'yu o zamanlar Rijkaard çok istiyordu, ki o dönem kampa geç katılma durumu da olduğundan devamlı olarak yönetime Pino'yu soruyordu...

Rijaard Keita'nın gönderilmesine onay verdiyse de bu bakımdan hatalı olduğunu düşünmüyorum... Sonuçta takım oyuncusu olan,daha disiplinli bir adam istemesi kötü bir tercih olduğu anlamına gelmeyebilir...Taraftar şovmen futbolcuyu sever,fakat mühim olan takımdır.

Bu bakımdan Pino bunları yerine getirebildi mi ? Orası muallak fakat Rijkaard'ın Pino'yu istememe gibi bir durumu olmadı..

Keita=leş, abartmayın şu adamı.:) Ayrıca hatalı olabilir de bu kadar körü körüne eleştirmeyi de bırak hacıoğlu.

koru korune elestirdigim yok gercekleri ortaya koyuyorum. herkes yonetimi bellemis bu konuda ama rijkaard da hatali. kirmizi kart gordu diye adami yedek birakmisti falan. simdi de rapor vermis. ne ayak bu adam diye soruyorum

keita da les degil. keita lesse bir suru topcu lesh [bence]. adam gayet iyi bir winger

Tutsaydı Giooo aşkitoooom diye dolaşacaktınız ama ortada.

bkz. çok lazımdı sanki Lincoln. O kadar para ve umut bağladık somut hiçbir başarı kazanamadık. 1 şampiyonluk dışında.

bkz. misimovic çok lazımdı sanki. o kadar para ve umut bağladık somut hiçbir başarı kazanamadık.

bkz. çok lazımdı sanki meira....

Senin orta sahanda Sarp oynuyorsa evet Giovanni lazım değildir.

koru korune elestirdigim yok gercekleri ortaya koyuyorum. herkes yonetimi bellemis bu konuda ama rijkaard da hatali. kirmizi kart gordu diye adami yedek birakmisti falan. simdi de rapor vermis. ne ayak bu adam diye soruyorum

keita da les degil. keita lesse bir suru topcu lesh [bence]. adam gayet iyi bir winger

Sen de get işine

Keita'nın Pino'yla kıyasladığında çok da bir artısı yok.:p

Fazla abartıyorsunuz, Keita normal bir Afrikalı topçu, iri yarı, yardırıyor işte. O kadar eyiydi Gervinho kesmeyeydi onu, açıklama yaptırtmayın bana, Keita orta seviye bir orta saha, ben Kazım veya Pino var diye onun yerinde şikayetçi değilim, pek farkları yok.

Keita'nın Pino'yla kıyasladığında çok da bir artısı yok.:p

Fazla abartıyorsunuz, Keita normal bir Afrikalı topçu, iri yarı, yardırıyor işte. O kadar eyiydi Gervinho kesmeyeydi onu, açıklama yaptırtmayın bana, Keita orta seviye bir orta saha, ben Kazım veya Pino var diye onun yerinde şikayetçi değilim, pek farkları yok.

Kazım,Pino ve Aydın'ı üst üste koyup top diye oynar.

Kazım,Pino ve Aydın'ı üst üste koyup top diye oynar.

Anca topla oynar o. İlla yazdıracaksınız yani.

Lan adamın top kontrolü yok, atılan topları 3 metre önüne düşürüp kontrol ederdi. Orta açma yeteneği yok, hepsi boşa, ancak sıfıra inince arada bir keserdi. Çoğu topu yerden atardı yani, onlar da geçerse geçer. Herifin fiziki gücü çok hayvaniydi, yardırıyordu sağdan, hızlı falan değil bi kere o adam, Pino daha hızlı, Keita da fiziki gücüyle o hızını kazanıyordu. Bilek hareketleri öyle aşırı kıvrak değil, Pino'nun çalım yeteneği daha iyi. Keita ortalama olarak yeterliydi ama böyle abarttığınız kadar da bir yıldız havası yok, olsaydı Katar'a falan gitmezdi, en kötü bir Fransız takımı alırdı, iyi ya da kötü. Milli takımda Gervinho'nun yedeğiydi zaten. Keita'yı artık körü körüne savunmayın, gözünüzde fazla büyütmüşsünüz, iyiydi falan, katkı da verdi de yani bu kadar yakınılacak bir adam değil. Hayvani şutları vardı, Pino onun daha teknik vuruşlarını yapıyor, ligde de Pino kadar golü var sanırım, çok da farkı yok. Asist falan diyorsanız Pino'nun bencilliği olmasa daha çok asist yapar, o da kişisel bir problem zaten.

Sertaç dediklerinin hepsi yanlış kardeş uğraşmıyorum cevap vermiyorum.Top diye oynar 3'ünü birden

Bir de Keita videosu izleyerek gelip bana yorum yapmayın, o videolara bakarsak bir ton yıldız var, maçların genellerine bakın.

Üst Alt