Yine Kadıköy'e yol alabiliriz ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yine Kadıköy'e yol alabiliriz !

Cevap: Yine Kadıköy'e yol alabiliriz !

Fenerbahçe ile gruplarda değil de grup sonraki eleme turlarında eşleşmek daha zevkli olur.Çünkü grup maçlarının önemi fazla yok.Bir takım yenilse bile diğer 3 maçından 6-7 puan alarak üst tura geçebilir.Yani eşleşsek ve yensek bile galibiyet çok coşku veren bir galibiyet olmaz gibime geliyor.

Cevap: Yine Kadiköy'e yol alabiliriz !

Insallah Fenerbahce ile eslesiriz ve mac kadikoy'de olur. Bunda cok samimiyim. Bu sacmalik bir son bulmali artik! Bizim takimin bu kadar kisa sure de tekrar kaybetmemek icin cok daha iyi oynayacagina adim gibi eminim.

İşte bende bunu düşündüğüm için Ali Samiyen'de olsun diyorum... :D

2 sezon önce lig maçında çok üstün oyanrak 2-0 yenmiştik ve yakın zamanda Türkiye kupası çeyrek finalinde gene karşılaştık. Sonuç ne oldu Galatasaray daha iyi oynamıştı ve yenilmedi...

İnşallah Fenerbahçe ile aynı gruba düşeriz.

Çeyrek Finalde yine eşleşme ihtimalimiz var zaten.Geçen seneki format öyleydi eğer değişmediyse.(aynı gruptan çıkan takımlar birbirleriyle eşleşebiliyordu)

Anyı gruba düşürmezler,hatta yarı finalden önce de karşılaşmayız,tabi Fener oraya kadar gelebilirse:D

İnşallah fener çıkar ve Kadıköy'e gideriz.Aynı hataları bi daha yapacağımızı düşünmüyorum.

Her fener maçında defansımız hata yapmazsa rahat edemiyor eşleşmek istemiyorum ama finalde her türlü varım.

Aşırı iddaalıyım bu konuda.

Eğer Fener gelirse galip geliriz nerede olursa olsun. Geçen maçta umutsuzdum içimde yenilecez diye his vardı ama o maçta kaldı o olay bundan sonra ne zaman olursa yeneceğiz derim RİJKAARD ile ! NEESKENS ile !

Rijkaard artık gördü Fener maçını atmosferini ve dediği laf vardı;

"Bi gün orada onları mutlaka yeneceğiz"

Takımda telafi etmek için hayvan gibi oynar o stadda.

Ama bunlar hayal sadece, neden hayal ne açıdan hayal ?

Fener ile aynı gruba düşemeyiz imkansız bişey :D

Bu arada ne zaman çekiliyor kuralar biri söyleyebilir mi ??

Öncelikle sorunun ne olduğunu iyi etüt etmeliyiz

her defasında yaptığımız hatayı tekrarlarsak biz Fb'yi kadıköyde yenemeyiz

peki nedir o hata diye soracak olursak?

ACELECİ olmak ve illaki bu maçta YENMELİYİZ demek

aceleciyiz çünkü bir an önce galibiyet almak istiyoruz ve kendi kendimizi motive edeceğiz derken esasında cok büyük bir baskı altına sokuyoruz

bizim aşırı motivasyonumuz mac icerisinde bize ters tepiyor yani bir bakıma kendi silahımızla kendimizi vuruyoruz ve sonunda bize üstünlük kuruyorlar

halbuki sakin taraf olabilsek yalnızca maca konsantre olabilsek ben eminimki rahat galibiyet alırız

Mac bitti babama dedim, allah bunlari guruplarda elimize gecirsin. Umarim eslesiriz, eslesmekle kalmayip onlarin stadinda oynariz.

Forum Fenerbahçelilere kapalı mı? Tabi ki kötü niyetli olanları kastetmiyorum.

Üst Alt