Yine Kadıköy'e yol alabiliriz ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yine Kadıköy'e yol alabiliriz !

Cevap: Yine Kadıköy'e yol alabiliriz !

Görünen köy kılavuz istemez.

Bende isterim fenerle ayni gruba düsüp galip gelmeyi ama yakin zamanda bu maci tekrar kaldiramayabilirler futbolcularimiz ve taraftarlar.

İşte bahsettiğim hata buydu

iyi de bea mübarek her senede tekrarlanmaz ki bu hata

Ne hatası? Fenerden korkalımmı yani? Ben bişeyden çok eminim. Belki çok saçma ve hiç bir mantık kuralına uymuyor ama Fenerbahçe bizi ne Türkiye Kupası ne bir Avrupa eşleşmesinde kendi evi dahil asla yenemez. Bu konuda çok ama çok eminim. Ondan kupada gelsinler.

Aramıza hosgeldin arkadasım

bildigim kadarı ile forumumuzda uzun zamandan beri yazan Fb'li arkadaslar var

umarım sende onlardan biri olursun

:ciftetelli: Hoşgeldin Renkdaşım...

Hoşbulduk:)

İnşallah aynı gruba düşeriz. Sonra gruptan beraber çıkarız da yarı finalde oynarız. 5 kez Fenerbahçe - Galatasaray derbisi izlemiş oluruz bu yıl, çok da iyi olur. Maç öncesi heyecanı, stresi yaşamak, o saatlerde gerçek dünyadan kopup bambaşka bir dünyaya girmek...

Fener bize çıksın istiyorum şahsen.Taa 2.devredeki maça kadar gerilim olacağına,yaşayalım bitsin bence.

Hoşbulduk:)

İnşallah aynı gruba düşeriz. Sonra gruptan beraber çıkarız da yarı finalde oynarız. 5 kez Fenerbahçe - Galatasaray derbisi izlemiş oluruz bu yıl, çok da iyi olur. Maç öncesi heyecanı, stresi yaşamak, o saatlerde gerçek dünyadan kopup bambaşka bir dünyaya girmek...

1 sezonda 5 derbi demek ne demek? Ekonomiye can vermek demek... :D

Ne hatası? Fenerden korkalımmı yani? Ben bişeyden çok eminim. Belki çok saçma ve hiç bir mantık kuralına uymuyor ama Fenerbahçe bizi ne Türkiye Kupası ne bir Avrupa eşleşmesinde kendi evi dahil asla yenemez. Bu konuda çok ama çok eminim. Ondan kupada gelsinler.

korkudan bahseden yok hocam aşagıda bu konu ile ilgili düşüncem yazılı istersen orayı bir oku ne demek istediğimi anlayacaksın

Öncelikle sorunun ne olduğunu iyi etüt etmeliyiz

her defasında yaptığımız hatayı tekrarlarsak biz Fb'yi kadıköyde yenemeyiz

peki nedir o hata diye soracak olursak?

ACELECİ olmak ve illaki bu maçta YENMELİYİZ demek

aceleciyiz çünkü bir an önce galibiyet almak istiyoruz ve kendi kendimizi motive edeceğiz derken esasında cok büyük bir baskı altına sokuyoruz

bizim aşırı motivasyonumuz mac icerisinde bize ters tepiyor yani bir bakıma kendi silahımızla kendimizi vuruyoruz ve sonunda bize üstünlük kuruyorlar

halbuki sakin taraf olabilsek yalnızca maca konsantre olabilsek ben eminimki rahat galibiyet alırız

Fener bize çıksın istiyorum şahsen.Taa 2.devredeki maça kadar gerilim olacağına,yaşayalım bitsin bence.

Biz bu hafta Kayseri'ye yenilelim, siz Sivas'ı yenin gerilim falan kalmaz bence ortada. Sonuçta önemli olan tabela değil mi? Bizim anadolu külüplerine karşı puan kaybetme potansiyelimiz size göre daha fazla. İlerleyen haftalarda her şeyin dengeleneceğini düşünüyorum.

Bu sezonda 5 derbi demek Oğuz Sarvan 7 ceddinin takım profilinin halinin hatırının sorulması sonunda değişmesi demek..

Biz bu hafta Kayseri'ye yenilelim, siz Sivas'ı yenin gerilim falan kalmaz bence ortada. Sonuçta önemli olan tabela değil mi? Bizim anadolu külüplerine karşı puan kaybetme potansiyelimiz size göre daha fazla. İlerleyen haftalarda her şeyin dengeleneceğini düşünüyorum.

Umarım senin dediğin gibi olur.Başka bişey diyemiyorum şu anda.

Hocam türkiye'de 1 sezonda 5 derbi demek

5 kez zam veya halka baska bir kazık atılacak demek :D

eee malum zamlar filan derbi sonrası geyiklerinden dolayı kimsenin umrunda olmuyor :cool:

Türkiye Avrupa şampiyonasında finala çıksaydı hele birde kupayı alsaydık ozaman ZAM ne demek görürdük... Neydi o gruptan çıktığımızda zam, 3-5 gün sonra Hırvatistan'ı eleyip yarı finale çıktığımızda gene zam...

Çok büyük ihtimalle fener ile aynı gruba düşeceğiz.Rating için ne kadar çok para dönüyor biliyorsunuz.Düşünsenize geçen hafta 1 maç oynandı,gruplarda 1 maç oynansa oldu 2 maç,yarı finalde eşleşirsek bir daha etti 4 maç,finalde eşleşirsek 3 maç.Bi de lig maçı var.Duruma göre yılda 5 GS-fb maçı olma ihtimali var..Ne kadar rating için önemli bişey.

Eminim ya galibiyete.

Hiç bi zaman olmamıştım yani genele alırsak ama bu sfer eminim "gelirlerse karşımıza".

Kupa maçı bu, bu sfer onlar stresli olacaklar. Kadıköy, Sami Yen fark etmez yeneriz yani.

Tabi gelirlerse...

Üst Alt