Yine Yarıştan Koparılmaya Çalışılıyoruz: 4. Haftada Verilmeyen 3. Penaltımız | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yine Yarıştan Koparılmaya Çalışılıyoruz: 4. Haftada Verilmeyen 3. Penaltımız

Yönetim eğer bu gece ortalığı ayağa kaldıracak bir açıklama yapmayacaksa, bu hafta TFF binasını onların başına yıkmayacaksa yarın hemen istifa etsin. 2 senedir yapılan şey bu sene de devam ediyor.

Kötü oynuyorsak o bizim problemimiz, Enner Valencia’nın yanında nefes alınsa penaltı çalınıyorken bizim 3. Penaltımız es geçildi. Murhan’ın “Sezon Bitti Önümüze Bakalım” başlığının tekrar aktif olmasına müsaade etmeden yönetim gerekli sertlikte önlemlerini almalı.

Seçim zamanı yazmıştım yeni yönetimden ilk beklentim transfer falan değil, kulübün haklarını koruması diye; hakkımızı koruyamayan adam gitsin TV’den takip etsin kardeşim Galatasarayımızı, başkanlık koltuğundan değil; biz şamar oğlanı olacak kulüp değiliz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sadece yönetimde değil futbolcular da bu durumu kabullenmiş gibi, hiç kimse itiraz bile etmiyor.

Taraftar da dahil herkes bu durumu kabullenmiş gibi, artık oldukça can sıkmaya başladı bu durum.

Top sanki önce Torreiranin kicina carpiyor gibi geldi bana. Ama ben tek o hizli acidan bunu gördüm ve ondan herhalde VAR karismadi diye düsündüm. Direk koluna carpsa herhalde artik penaltiyi verirlerdi.

Top sanki önce Torreiranin kicina carpiyor gibi geldi bana. Ama ben tek o hizli acidan bunu gördüm ve ondan herhalde VAR karismadi diye düsündüm. Direk koluna carpsa herhalde artik penaltiyi verirlerdi.
Penaltı var mı yok mu emin değilim

Ama takımın bu pozisyonlarda ki ezikliğine gıcık oluyorum

Ulan olmasa da itiraz edin bir tepki gösterin arkadaş yaa

Yönetim eğer bu gece ortalığı ayağa kaldıracak bir açıklama yapmayacaksa, bu hafta TFF binasını onların başına yıkmayacaksa yarın hemen istifa etsin. 2 senedir yapılan şey bu sene de devam ediyor.

Kötü oynuyorsak o bizim problemimiz, Enner Valencia’nın yanında nefes alınsa penaltı çalınıyorken bizim 3. Penaltımız es geçildi. Murhan’ın “Sezon Bitti Önümüze Bakalım” başlığının tekrar aktif olmasına müsaade etmeden yönetim gerekli sertlikte önlemlerini almalı.

Seçim zamanı yazmıştım yeni yönetimden ilk beklentim transfer falan değil, kulübün haklarını koruması diye; hakkımızı koruyamayan adam gitsin TV’den takip etsin kardeşim Galatasarayımızı, başkanlık koltuğundan değil; biz şamar oğlanı olacak kulüp değiliz.
Bugün verilmeyen penaltının hemen hemen aynısı Karagümrük maçında verildi diye hatırlıyorum. Yada bu hafta oynanan lig maçının birinde

Larsen topun önüne kollarını atıyor, bir yere çarpsa da penaltı değil mi? Adamın amacı koluyla engellemek gibi görünüyor. Ağır çekimde izlemek de zorlaştırıyor.

Beinsports'ta da bariz bir organize kötülük durumu var. Orda birşeyler dönüyor herifler bizim pozisyonları gizliyor resmen

Üst Alt