Yine Yarıştan Koparılmaya Çalışılıyoruz: 4. Haftada Verilmeyen 3. Penaltımız - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yine Yarıştan Koparılmaya Çalışılıyoruz: 4. Haftada Verilmeyen 3. Penaltımız

Pozisyonlar biraz gride kalıyor ama diğerlerine verilenler bize verilmiyor o bariz.

Bizim de işte taraftarımız fazla objektif, hakemi de yeneceksin falan diyor.

Ya Paşa-Fener maçında adam elini koydu Ennerin omzuna çekmedi bile tamam mallık ama cidden penaltı değil; daha doğrusu omuza el koymaya penaltı veriyorsan Giresun maçında Emre Akbaba da penaltı o zaman.

Geçen sene içerideki Altay maçında Berkan’ın vücuduna veya baraja çarpıp eline gelen topta penaltı vermek için 15 dakika kenarda izledi izledi Altay’ın ligde korunduğu tek maç bize denk geldi ne hikmetse(!!) o el penaltıysa bugünkü 10 kere penaltı. Aynı Altay geçen sene o maçtan 3-4 hafta sonra İnönü’de maça çıktı. Bjkliler son saniye topu eliyle yerde bile isteye kesti penaltı verilmedi.

Seçimden sonra sen sordun bana hatta sonra postumu üzerine konuşulması gereken şeyler diye başka bir başlığa taşıdın. Yeni yönetim hakkımızı yedirmesin yeter dedim ama yine aynı tas aynı hamam. Şampiyonluk istemiyorum, yumruğumuzu masaya vurduğumuzda masada bir şeyler değişsin yeter.

Önce Toreira'ya daha sonra Trabzonsporlu oyuncunun koluna çarpıyor top. Direkt olarak Trabzonsporlu oyuncu elle oynamış olsaydı penaltıydı. Dolayısıyla pozisyon penaltı değil. Önceki haftalarda verilmeyen penaltılar vardı tabiki.

Burada esas konuşulması gereken sikecilerin rakipleri çoğunlukla maçlarda kırmızı yerken yada sikecilere neredeyse her maç penaltı çıkarken neden susuluyor
Esas tehlike bu

Hakemi yenmek tamamen kahve muhabbeti.

Hakemi yenmek zorunda değiliz, hiç bir zaman değildik.

Adalet dediğin şey kimsenin lehine bile isteye hata olmamasıdır.

Lehine bilerek hata yapıp, diğer maçta aleyhine yaparlardı eskiden bize 2018-2019 sezonundan bu yana aleyhimize hat yapılınca yine aleyhimize yapılıyor.

Öncesinde de hatalar olurdu ama en azından bal çalarlardı.

Bu arada eskiden beri bu olaydan da nefret ediyorum.

Aleyhimize hata yapıp, sonra lehimize yapıp gölge düşürülmesinden. Ama şimdi utanmazlar onu bile yapmıyorlar.

sacma sapan topları 2 3 kere gösteren bein o pozisyonu 1 kere gösterdi
oha yav mac esnasinda fark etmemisim bile ben torreiraya carpti sanmistim o pozisyonda

bence palabiyik iyi yonetti gormemis yada ilk planda carpma olarak degerlendirmis olabilir varin uyarmasi lazim''bu sene vara verilmis bir talimat var gibi gorunuyor galatasarayin pozisyonlarini es gecin diye

Hakemler konusunda TFFye yüklenmek anlamsız bana göre eskiden TFF de servet vardı pis işleri o yapıyor deniyordu ama şimdi alayı gitti
Hakemleri yöneten başka bir yapı var bana göre ve buna TFF başkanı dahi kimse karisamiyor geçen yıl kaçta hakemi kızağa çektiler ama ne oldu hepsi geri döndü bu hakemlerin dokunulmazlığını sağlayan her ne ise onlarin istediği oluyor sadece tff filan hikaye

Daha geçe hafta açtım başlığı.
5. Haftada 4. Penaltımız verilmedi, uyduruk kırmızı ile 10 kişi bırakıldık.

Uyan Galatasaraylı; Okan Hoca’yı, Kerem’i, Oliviera’yı, Abdulkerim’i, transferi bırak.. Klopp’u, Salah’ı, De Bruyne’yi de getirsen de seni şampiyon yapmamak için and içilmiş.

Olay TD, futbolcu değil..

Cidden birleşmenin, kitlesel tepkinin tam zamanı, 30 milyonluk gücümüz var..

Yeter artık, herkes Galatarasay’ın gücünü görmeli.

Üst Alt