Yine Yarıştan Koparılmaya Çalışılıyoruz: 4. Haftada Verilmeyen 3. Penaltımız - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yine Yarıştan Koparılmaya Çalışılıyoruz: 4. Haftada Verilmeyen 3. Penaltımız

Yönetim eğer bu gece ortalığı ayağa kaldıracak bir açıklama yapmayacaksa, bu hafta TFF binasını onların başına yıkmayacaksa yarın hemen istifa etsin. 2 senedir yapılan şey bu sene de devam ediyor.

Kötü oynuyorsak o bizim problemimiz, Enner Valencia’nın yanında nefes alınsa penaltı çalınıyorken bizim 3. Penaltımız es geçildi. Murhan’ın “Sezon Bitti Önümüze Bakalım” başlığının tekrar aktif olmasına müsaade etmeden yönetim gerekli sertlikte önlemlerini almalı.

Seçim zamanı yazmıştım yeni yönetimden ilk beklentim transfer falan değil, kulübün haklarını koruması diye; hakkımızı koruyamayan adam gitsin TV’den takip etsin kardeşim Galatasarayımızı, başkanlık koltuğundan değil; biz şamar oğlanı olacak kulüp değiliz.

Tekrarlıyorum..

Eğer yönetim kedi gibi kenardan izleyecekse defolsun gitsin değil Icardi falan Mbappe dahi umrumda değil.

Iste bu yuzden en basta bu basligin acilmasina ve bu narratife karsi cikmistim. Simdi ilk dort haftadaki hakem performansiyla bugunku performans kiyas kabul eder mi. Etmez elbette. Bugun net bir art niyet vardi. Ama iste her seyle birlestirip itiraz edince komplo teorisi kuran subjektif fanatik gozuyle bakarlar adama. Hakli oldugun konudaki kilit mesaji seyreltmis olursun.

Arkadaşlar hocamıza, oyunculara sallayıp bu konuyu pas geçmeyelim.

Trabzon’a bu hafta verilen penaltı, aynı maç içinde daha penaltı olan pozisyonun Gaziantep’e verilmemesi. Trabzon’un son golü. Fenerin kaç attığı bizi ilgilendirmez; maç 2-0 iken fenerlinin elle oynaması, net penaltının es geçilmesi; Valencia’nın yine müdahale gelmeden kendisini atması(bu sefer çalınmadı ama sürekli penaltı çalınıyor); bizim ise sürekli aleyhimize kararlar verilmeye devam ediliyor.

Yönetim gereğini yapmalı.

Giresun macindaki penalti verilse simdi cok rahattık.
Fakat duzelecegini sanmiyorum cunku kendi adamlarina ( eski hakem) aciklama yaptirdiklarina gore ayni filmi izlemeye devam edecegiz.

nerdeyse 8.haftaya girecegiz ve tek bir VAR mudahalesi olmadi

acaba superligte var istatistikleri var mi kulupler bazinda olumlu olumsuz detayli gosteren?

Yönetim sustukça
Tribünler federasyon ve hakemlere ciddi tepki göstermeyip romantik arabesk şarkılara devam ettikçe bizi doğramaya devam edecekler
Eskiden çekinirlerdi, son 3 senedir alenen doğruyorlar ve hiçbir şey olmuyor

Beinsports da bu sezon işin içinde. Her maç sürekli aynı şeyi yapıyorlar , dikkat edin bizim lehimize olan penaltı pozisyonlarının tekrarını anında vermiyorlar ekrana. sonradan kötü açılarla ve 1-2 kere gösterip gümbürtüye getiriyorlar.
Ligin başlarında yazdım bende bunu kesinlikle doğru

Bunlarla baş edemezsin fbyi şmp yapıcaklar diye boşa dövünmüyoruz haftalardır

Üst Alt