Yine Yeniden Edin Dzeko | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yine Yeniden Edin Dzeko

dzeko-roma_9011pi5thgsf1dbyg7qmakq6m.jpg

Galatasaray yönetimi, Japonya’dan Lukas Podolski için gelen cazip teklif sonrasında hedef büyüttü. Galatasaray'ın yıllardır peşinden koştuğu Edin Dzeko bu kez Aslan olabilir.

Galatasaray'da yaşanan transfer hareketliliği baş döndürüyor. bir yandan harıl harıl oyuncu arayan sarı-kırmızılı yönetim, bir yandan da futbolcularına gelen teklifleri değerlendiriyor. Lukas Podolski'ye Çin'den sonra Japonya'dan da talip çıkması Galatasaray'ın iştahını kabarttı. Alman futbolcuyu 8 milyon Euro'ya satmayı planlayan yönetim, bu parayı roma forması giyen Edin Dzeko'nun transferi için kullanacak. Her transfer döneminde sarı-kırmızılı kulüple adı anılan Boşnak golcü için yeniden girişimler başlayacak.

KESENİN AĞZI AÇILACAK

Roma'nın kapısını cazip bir teklifle çalmayı planlayan Galatasaray, Podolski'den gelecek paranın üzerine de ilave ederek İtalyan kulübünü ikna etmenin yollarını arayacak. Takımı gençleştirmek isteyen Roma'nın iyi bir fiyata transfere onay verebileceği konuşuluyor. 30 yaşındaki Boşnak golcüye de 3.5 milyon Euro'dan 4 yıllık uzun süreli bir sözleşme önerilecek. İtalya Ligi Serie A'ya müthiş bir başlangıç yapan ancak son haftalarda düşüşe geçen Dzeko, 20 maçta 12 gol-2 asistle oynadı.

AMK

Yine Yeniden Edin Dzeko

Son düzenleme:
Kolarov Valencia Dzeko üçlüsünü bekler bu gözler.

Zamanında bu adama çöp kazma diyip burak>dzeko diyenler vardı burda.

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Yaw hehe

Hem Dzeko da aradigimiz adam degil... Plansiz programsiz isler yapiyoruz ama su forvet kitliginda gelmesin diyemem... Eren oynayacagina bu oynasin

Yaw hehe

Hem Dzeko da aradigimiz adam degil... Plansiz programsiz isler yapiyoruz ama su forvet kitliginda gelmesin diyemem... Eren oynayacagina bu oynasin
Yuh artik Dzeko aradigimiz adam deilmis mis

Kimi ariyoz la biz Suarezi mi?

Dzeko bu takima gelirse öpüp basina koy. Her sene 20 golü oturarak atar bu takimda. Sisteme uymuyo gibi sacmaliklarla gelme. Iyi golcü her daim gol atar.

*taptap*

Yuh artik Dzeko aradigimiz adam deilmis mis

Kimi ariyoz la biz Suarezi mi?

Dzeko bu takima gelirse öpüp basina koy. Her sene 20 golü oturarak atar bu takimda. Sisteme uymuyo gibi sacmaliklarla gelme. Iyi golcü her daim gol atar.

*taptap*

Bize sprinter, defans arkasina kosular yapan, hizli, top tutabilen adam lagzim... Kanatlardan ortami geliyor? Hem gelmesin demedim, aradigimiz adam degil dedim... Kanatlardan 0 a insek felan orta acsak neyse... Hem bunun maliyetini bizim karsilayabilecegimizi dusunuyormusun ?

Bize sprinter, defans arkasina kosular yapan, hizli, top tutabilen adam lagzim... Kanatlardan ortami geliyor? Hem gelmesin demedim, aradigimiz adam degil dedim... Kanatlardan 0 a insek felan orta acsak neyse... Hem bunun maliyetini bizim karsilayabilecegimizi dusunuyormusun ?
Birak ya sprinter Bruma ve Rodrigues var zaten. Gomes gibi tuttugunu atacak adam lazim. Eren yaniltmasin sizi Eren zaten hic bi zaman GOLCÜ olamadi. Bize buldugunu atan kaliteli GOLCÜ lazim. Dzeko dan daha iyisini bulamazsin.

Aradigin adam kim senmi ariyon adami? Lewayi ariyon heralde

Gelirse sükret dedim zaten
*taptap*

Birak ya sprinter Bruma ve Rodrigues var zaten. Gomes gibi tuttugunu atacak adam lazim. Eren yaniltmasin sizi Eren zaten hic bi zaman GOLCÜ olamadi. Bize buldugunu atan kaliteli GOLCÜ lazim. Dzeko dan daha iyisini bulamazsin.

*taptap*
Bende istemem demedim zaten ;)

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

*taptap*

Şu cümle pek olmamış reis çünki geçen sene Gomez bayağı gol kaçırdı

Eto'o Dzeko gibi de tamam

Şu cümle pek olmamış reis çünki geçen sene Gomez bayağı gol kaçırdı

Eto'o Dzeko gibi de tamam

Birak Gomez o kadar da kacirsin artik, adam ligde 26 gol atti yani abartma bence. Ayrica Dzeko ile de millet cok dalga geciyordu son senede falan cok kacirdiklari vardi.

Hatta bir pozisyon hatirliyorum forumda da kendisine Umut Bulut musun be mübarek gibi seyler söylenmisti.

Üst Alt