Yine Yeniden Edin Dzeko - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yine Yeniden Edin Dzeko

Suarezin kacirdigi gollerden haberin var mi reis
Forvet yeterince gol atiyorsa gol kacirmasinda bir sorun yok. Gomez 25 civari gol atti gecen sene ligde. Iyi golcü degilmiydi yani?

*taptap*

Yoo iyi golcü değildi gibi birşey demedim sadece yakaladığını atıyordu demene söyledim reis

Mesela Griezmann yakaladığını atıyor mesela Dzeko yakaladığını atıyor Eto'o öyleydi geçen sene bunlar girdiği gol pozisyonlarını gole çevirme oranı için söyledim

Gomez 26 attı galiba ama her maç oluyordu kaçırdığı net goller nerdeyse

Yoksa iyi golcü değildi gibi birşey kimse söyleyemez

Birak Gomez o kadar da kacirsin artik, adam ligde 26 gol atti yani abartma bence. Ayrica Dzeko ile de millet cok dalga geciyordu son senede falan cok kacirdiklari vardi.

Hatta bir pozisyon hatirliyorum forumda da kendisine Umut Bulut musun be mübarek gibi seyler söylenmisti.

Geçen sene bayağı kazmaya bağladı Dzeko doğrudur bu yılda var bir penaltısını hatırlıyorum dağa bayıra attığı

Ama net golcü olarak Dzeko daha sağlam gibi Gomez'den

Ben kesinlikle golcülüğüne filan birşey diyemem Gomez'in büyük forvet gerçekten ama bukduğunu atacak tanımına uyan adam Gomez değil
Higuaín-Bacca-Harry Kane-Icardi-Griezmann olur bunların gerçekten girdiği pozisyonları gole çevirememesi imkansız gibi birşey

Haa belki Gomez bunlardan çok daha fazla gol atar ama çok daha fazlada kaçırır

ulan var ya tam aradığımız tipte bi forvet yıllardır bu tarz bi forvete ihtiyaç var geldiği an şampiyonluk meşalesini yakın.

Üst Alt