Yobo: "Çok fazla önlem alınacak bir maç değil" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yobo: "Çok fazla önlem alınacak bir maç değil"

Cevap: Yobo: "Çok fazla önlem alınacak bir maç değil"

bence çok önemli bi maç da olmamalı fenerliler açısından. küme düşmeleri konusunda düşüncelere boğulmaları gerekirdi. ne olcak halimiz diye ?

ama tabiki böyle bişeyi o körelmiş ,dalga geçmeye bile layık olmayan beyinlerden beklemek mümkün olmasa gerek.

öyle ya onların her zaman en büyük avunduğu ,övündüğü şey değil mi GALATASARAY 'ı yenmek? herşeyden önemli olan GALATASARAY ' ı yenmek her zaman öyle di mi?

ve şu söz :küçük takımlar büyük takımlara karşı aldıkları galibiyetlerle övünürler,gerisi mağlum.....

feneri yendiğin bi sezondan çok feneri yenemediğin ama şampiyon olduğun bi sezon kupayı elllerinde görmek benim için çok büyük onurdur GALATASARAY .

Çölde bahtsız bedevi gibi olmalarını beklerken aksine fenerin bizden hırslı olacağı kesin.iki yarıda da ilk 15 dakika boğucu bir saldırı ve sonra kontrollu oynamalıyız.sürekli saldırırsak kontradan korkarım

Ne kadar önlem alsan da tecavüz demiş yani kaçarı yok.Seni gündüz Fener'i seni...

Semih Kaya:"Öncelikle bizim açımızdan çok önemli bir maç. Sonuçta Fenerbahçe maçı. İyi hazırlandığımızı düşünüyoruz. Sezon başından beri bu tür maçlara kendimizi motive ediyoruz. İyi bir maç olacağına inanıyorum. Neler yapmamız gerektiğini idmanlarda çok iyi uyguladığımızı düşünüyorum" diye konuştu.

Sen git kumda oyna yobo

Pazar alışverişi nasıldı? Eboue nin istediklerini alabildin mi?

Bu yoruma devam etmeli:

"Çok fazla önlem alınacak bir maç değil"

Tokati yiyip donuyoruz..

ebouenin attığı çalımda kaybolan yobonun metrise doğru gittiği görülmüş

?????

[video=youtube;3QxbAQPs75Q]https://www.youtube.com/watch?v=3QxbAQPs75Q[/video]

????

Üst Alt