Yobo: "Çok fazla önlem alınacak bir maç değil" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yobo: "Çok fazla önlem alınacak bir maç değil"

Cevap: Yobo: "Çok fazla önlem alınacak bir maç değil"

Yobonun son goruntusu

Yobo.jpg

Aha okyanusu gecmis demin evin onunden kayarak gecti.

@ftw1905 Ftw Bindokuzyuzbes

Tarlaları Yobo sürülebilir, çok iyi kayıyor filan gerek yok ata,öküze,traktöre. :tiphat:

bilicanın kazdığı kuyuya düşmüştür

artık çıkamaz oradan

Mecidiyeköy'de Metrobüs seferlerinde 1 saat gecikme olacaktı biz gittiğimizde bir trafik kazası olduğu için. Boş yolda kaza yapmış diyorlardı, kim bilebilirdi ki Yobo'nun o yoldan kayarak geçeceğini. :sad007:

burdan oğlanbahçelilere sesleniyorum.küçücük kız anladı yanlışını

[video=youtube;tO3KcLUAQL8]https://www.youtube.com/watch?v=tO3KcLUAQL8&feature=related[/video]

sizde geç kalmayın.bir Galatasaraylı s e k i ztaşlı olamazsınız ama en azından milli takımlı olun :D

Emrenin kestiği ortada vurduğu kafa kendi kalesine gol olsaydı ne gülerdim ama :D

simdi sana cok sey derdim ama bi gülücük yeter herhalde :) eboueee

Ama yobo yerine bilica ayarında bi adam daha olucaktı var ya sokağa çıkamazdı bugün fenerliler.

stadın dışına kadar gitti herhalde,o pozisyondan sonra bir daha görmedim kensini,kameraman da takip edemedi çok hızlıydı.

Avusturya maçında ardanın çaya gönderdiği futbolcuyla cern de çarpıştığı ve bilim adamlarının dünyanın oluşumunun sırrını çözdüğü söyleniyor.

Üst Alt