Yobo'dan Everton açıklaması! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yobo'dan Everton açıklaması!

Cevap: Yobo'dan Everton açıklaması!

yobo daha ağır basıyor. açıkçası geldi geleleli bi neill göremedik. oyunu kurucu özelliğ varsa kaç golümüzün başlangıcımı yapmış veya kaç asisti veya defansif özelliği iyiyse niye bu kadar mağlubiyet aldık. Açıkçası oyun kurucu diyerek popescuya hakaret ediyoruz.

ben sakho danny yanyana diyorum ve artırıyorum :) tamam sakho biraz fazla sallama oldu onun yerine america sub 20 de izlediğim carlos ascues diyorum ayrıca bu adamı yönetime nasıl iletiriz bi çare arıyorum :) adamın geleceği çok parlak

ben sakho danny yanyana diyorum ve artırıyorum :) tamam sakho biraz fazla sallama oldu onun yerine america sub 20 de izlediğim carlos ascues diyorum ayrıca bu adamı yönetime nasıl iletiriz bi çare arıyorum :) adamın geleceği çok parlak

resmi sitede... mail atmak isteyince katagori seciyorsun "Futtbolcu öner" diye.. Yani özel futbolcu önerme katagorisi bile var anlican :D ama okurlarmi o tartisilir

Yahu neill nasıl yobodan daha iyi olur . Neill için söylenen en olumlu söz geriden iyi oyun kuruyor. Aklıma zapata için ayakları iyi yorumu geliyor . Stoperin birinci görevi oyun kurmak mıdır öyleyse guti stoper oynasın . Geriden oyun kurmak konusu çok abartılan bir konu . Orta sahada iyi oyun kurabilen biri olduğu takdirde stoperlerin çok teknik olması gerekmez ( tabii ki olursa daha iyi olur ancak öncelik değil ) Yobo neilla 100 metrede 30 metre fark atar , havadan daha etkili daha çabuk daha dengeli . Dünya çapındaki itibarı her zaman daha fazla olmuştur . Her sene uefaya kalan evertonda kaptandı bu adam , neillın haziran 2009da serbest kaldığı halde eylülde kendisine klüp bulabildiğini , 3-4 ay sonra da 800 bine satıldığını unutmamak lazım . Ayrıca yobo da takoz değildir yani oyun kurma konusunda zaafiyeti olan bir adam değil , yanında lugano varken ( oyun kurmada servetten hallice ) fener öyle bir sorun yaşamıyorsa demek ki idare ediyor .

Etrafımda neill yobodan iyi diyen hiçbir fenerli görmedim , hiç duymadım . İsteyenlerin hepsi de bilicanın yerine bedava tecrübeli bir yedek olarak iyi olur diyorlar . Kötü oyuncu değil yalnız onu da belirtmek lazım . Giderse Galatasaray için kayıp olur

Yobo´yu fenere gelmeden önce transfer önerilerinde birçok kişi önerdi.Şimdi nasıl kötü oyuncu oldu birden?:eek:Kabul edelimki hem yerli,hem yabancı kadro olarak adamlar Türkiye´nin en iyisi.Aykut sene sonu ön liberodada nokta atışı yaparsa bence CL´de iyi işler yaparlar.

Üst Alt