yonca evcimik - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şu doksanlar romantizmine darbe vurulması açısından iyi oluyor böyle örnekler. Tarkan, Sertab Erener, Candan Erçetin, Levent Yüksel ve belki iki üç isim dışında hiçbiri beş para etmez. O isimler de zaten sanatçı ve sanat yapıyorlar!
Üstat en büyük 90lar romantiği sen değil miydin???

yoksa durum kötü deyip millet uyanmadan algı imaline mi giriştin hemşo

nirvana
robbie williams
no doubt
mariah carey
pearl jam
red hot chilli peppers
shania twain
natalie imbruglia
cher

Ve hepsinden önemlisi Deli Yürek dizisi... Sinema'ya falan girmiyorum hiç 90'ların filmlerinin yeri her zaman ayrıdır bende, dijital çağa geçiş öncesi son dönem gayet de özel yıllar.

Sen kafayı yemişin.

Konumuz Türkçe pop. Senin verdiğin örnekler yabancı sanatçılardan oluşuyor. Yukarıda saydığın isimlere laf edenin ağzı yamulur. Ayrıca yine konu müzikken dizilere selam çakmış olman . . . Kafayı yiyen sen misin yoksa deneysel alkol gecelerinden birinde miydin bilemedim!

Çılgın Bediş'in Banusu'nun inanılmaz değişimi'in Banusu'nun inanılmaz değişimi

banu.jpg

Tam aramız biraz düzeldi diyordum ki doksanlara olan bu nefretinden sonra tekrardan soğudum senden MK!

Mesela Suat Suna sanatçı değil mi? Rahmetli Harun Kolçak? Aşkın Nur Yengi?

Manipülasyona gelme. Sohbetin başında bak neler yazmıştım.

Şu doksanlar romantizmine darbe vurulması açısından iyi oluyor böyle örnekler. Tarkan, Sertab Erener, Candan Erçetin, Levent Yüksel ve belki iki üç isim dışında hiçbiri beş para etmez. O isimler de zaten sanatçı ve sanat yapıyorlar!

Bu ne anlatıyor yine kardeşim sen anlıyor musun? Neyin zırvası bu?
Ruhsuz ve duygusuz biri malesef zira 90'ları sevmeyen biri için başka ne denebilir bilmiyorum, belki hatırlarsın ayberkler ozanlar falan varken ben de 90'lar aleyhine bir şeyler yazardım ama benimkisi şaka idi maksat sizi kızdırmaktı, TMK ise gayet ciddi şaşkınlık içinde takip ediyorum.

Üst Alt