yonca evcimik - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ruhsuz ve duygusuz biri malesef zira 90'ları sevmeyen biri için başka ne denebilir bilmiyorum, belki hatırlarsın ayberkler ozanlar falan varken ben de 90'lar aleyhine bir şeyler yazardım ama benimkisi şaka idi maksat sizi kızdırmaktı, TMK ise gayet ciddi şaşkınlık içinde takip ediyorum.
Aynen öyle kardeşim. Tamam asabi masabi falan diyorduk da herifin içinden canavar çıktı yav.

Ruhsuz ve duygusuz biri malesef zira 90'ları sevmeyen biri için başka ne denebilir bilmiyorum, belki hatırlarsın ayberkler ozanlar falan varken ben de 90'lar aleyhine bir şeyler yazardım ama benimkisi şaka idi maksat sizi kızdırmaktı, TMK ise gayet ciddi şaşkınlık içinde takip ediyorum.
Aynen öyle kardeşim. Tamam asabi masabi falan diyorduk da herifin içinden canavar çıktı yav.

Arkadaşlar bu polemiği sizlere güzel bir 90'lar şarkısı armağan ederek sonlandırmak istiyorum. Ben sesi yükselttim keyifle dinliyorum. Size de iyi dinlemeler dilerim :hat:

Ben mi yanlış hatırlıyorum ama sürekli 90lara dair başlıklar açan hemşerim değil mi

Bİ DUYUM ALDIKTA

Ezel 69.Bölüm Racon sahnesi - Video İzle - İndir | videoindirelim.com

Üst Alt