Yönetim 150 kişinin ismini emniyete bildirdi ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetim 150 kişinin ismini emniyete bildirdi !

Cevap: Son Dakika | Yönetim 150 kişinin ismini emniyete bildirdi !

Bide insanlara neden ceza aldıklarını acıklasanız...3 gün MYC aldık nedenini bilmeden sonra forumu siyaset götürdü kimse ceza almadı çünkü takip ettim sürekli...İnsanlara niçin ceza aldıklarını belirtin vede en azından modlara mesaj atma hakkı verin..DEspotluk yapmayın:) ...

Ceza alanlar kısmında sebepler açıklanıyor. Zaten uyarı yapıldı, duyurular kısmında. Bunları göre göre siyaset konuşup da neden ceza alıyoruz demeyin isterseniz.

Yazık, bu 150 kişinin resmen hayatı kaydı arkadaşlar. İroni falan yapmıyorum, gerçekten kötü oldu.

O 150 kişi Polat'ı .................................... öpsün! :)

Siyaset yasak diyorsunuz. İyi hoş diyorsunuz. Burası bir tarftar forumu ve siyaset yapılmaması gerekliliği de önemli nokta.

Amma velâkin, bugün camia siyasetin tam ortasında kalmıştır. Bunu Galatasaray taraftarı ve Galatasaraylılar istemiş değildir. Esasen siyaseti yapan da Galatasaray taraftarı değildir.

Bizatihi erk sahipleri Galatasaray gibi bir çınarı, siyasi argüman olarak, siyasal rant ve reklam aracı olarak kullanmak istemişlerdir.

Bugün burada insanlar. Merhum başkanımız Özhan Canaydın hakkında söylenenleri, Galatasaray camiasını siyasi dinamikler marifetiyle küçük düşürmeye çalışanları eleştirmeyecek, onlara laf söyleyemeyecekte kime laf söyleyecek ?

İşin aslı, ya camiamıza yapılan terbiyesizlik ve hadsizlikle ilgili tüm başlıklar kilitlensin ve kimse konuşmasın. Ya da bu konular konuşulacaksa da insanların sesi kısılmasın.

Zira hem bu konular konuşulurken yapılacak cezalandırmalarda hakkaniyetli davranmak cidden zor ve bu durum yöneticilerin de işini zorlaştıracaktır. Böyle konularda standartı sağlamak cidden zordur ve adalet duygusunu zedeler.

Siyaset yasak diyorsunuz. İyi hoş diyorsunuz. Burası bir tarftar forumu ve siyaset yapılmaması gerekliliği de önemli nokta.

Amma velâkin, bugün camia siyasetin tam ortasında kalmıştır. Bunu Galatasaray taraftarı ve Galatasaraylılar istemiş değildir. Esasen siyaseti yapan da Galatasaray taraftarı değildir.

Bizatihi erk sahipleri Galatasaray gibi bir çınarı, siyasi argüman olarak ve siyasal rant ve reklam aracı olarak kullanmak istemişlerdir.

Bugün burada insanlar. Merhum başkanımız Özhan Canaydın hakkında söylenenleri, Galataray camiasını siyasi dinamikler marifetiyle küçük düşürmeye çalışanları eleştirmeyecek, onlara laf söyleyemeyecekte kime laf söyleyecek ?

İşin aslı, ya camiamıza yapılan terbiyesizlik ve hadsizlikle ilgili tüm başlıklar kilitlensin ve kimse konuşmasın. Ya da bu konular konuşulacaksa da insanların sesi kısılmasın.

Zira hem bu konular konuşulurken yapılacak cezalandırmalarda hakkaniyetli davranmak cidden zor ve bu durum yöneticilerin de işini zorlaştıracaktır. Böyle konularda standartı sağlamak cidden zordur ve adalet duygusunu zedeler.

Eleştirmek ayrıdır. Olan olaylar hakkında Galatasaray ile ilgili olan kısmıyla ilgili yorum yapmak ayrıdır.

Buradaki kişilerin çoğu öyle yapmıyor. Kendi ideolojilerinin paralelinde yorumlar yapıyorlar sonra diğer taraftan zıt fikirli birisi geliyor o laf atıyor ciddi tartışmalar başlıyor. Günlerdir bu konuda sorunlar çıkmasın diye uğraşıyoruz ama hala da devam ediliyor.

Benim adım yok arkadaşım orada...Anlatmak istedimi anladınız mı şimdi...Kimse kimseye keyfi ceza vermesin forumda...Bi ceza veriosanız da gerekçesiyle beraber açıklanmalı , 3 gün MYc aldık ticket mı ne ordan mesaj yazmasam 3 günün sonunda da açılmayacaktı mesaj paneli...

Keyfi ceza verilmiyor merak etme Emrah. Senin cezan ile ilgili konu yoğunluktan dolayı açılmamış olabilir. Böyle bir durumda Abdullah Abi ya da Ertuğrul'a mail yoluyla ulaşıp anlatabilirsin durumunu. Yoğun bir dönem yaşıyoruz bu tip hataları hoşgörelim lütfen. Kimsenin keyfi ceza vermediği konusunda da şüphen olmasın :)

Ozan Tokgöz arkadaşıma katılıyorum özellikle son cümlesine...Ne mesajlar gördük burada ceza almayan...Ve bu bende cezalar biraz piyangodan cıkıyormuş hissi verdi..En azından MYC alanların modlara ulaşabileceği bir yol bulunmalı..

Bu dediğimi gerçekten hakeden insalar var bu forumda..Bazılarına bizlerde hak verioruz...Adam sadece küfür etmeye geliyor...

Ozan Tokgöz arkadaşıma katılıyorum özellikle son cümlesine...Ne mesajlar gördük burada ceza almayan...Ve bu bende cezalar biraz piyangodan cıkıyormuş hissi verdi..En azından MYC alanların modlara ulaşabileceği bir yol bulunmalı..

Bu dediğimi gerçekten hakeden insalar var bu forumda..Bazılarına bizlerde hak verioruz...Adam sadece küfür etmeye geliyor...

Siyaset içerikli mesaj gördün, raporladın ve ceza almadı mı ? Ulaşabileceğin kişileri yukarıdaki mesajımda yazdım.

Yönetim yalakalık boyutun aştı artık anayasa kanun kitap yazmaya başladı.Islıklamak ile bir şey olmaz.Taliban ülkesi değil burası.Utanıyorum senden Polat.

Siyaset içerikli mesaj gördün, raporladın ve ceza almadı mı ? Ulaşabileceğin kişileri yukarıdaki mesajımda yazdım.

Ben dün akşam Adnan Polat'a küfür eden arkadaş bile gördüm de ispiyon olayına karşıyım..Nede olsa sizler bu görevi kendi isteğinizle almış kişilersiniz, zor durumlarda yeteneklerinizi göstermeniz gerekir :) Beni aileden say..Ama acaip sinir oluorum ilk yasaklandığımda :) Biraz da müsama istesek belki özelden falan olmaz mı :):)

Yahu zaten emniyete bildirilenler ile ilgili herhangi bir yasal işlem yapılamaz...AİHM ne kadar yolu var bu işin..Hiçbir hukuk kuralında yuhalama suş teşkil etmez..

Cevap: Yönetim 150 kişinin ismini emniyete bildirdi !

Delnan Polat, Galatasaray'ın içten çökertmek için tutulmuş biri.

Yapacağınız işin....

Ben dün akşam Adnan Polat'a küfür eden arkadaş bile gördüm de ispiyon olayına karşıyım..Nede olsa sizler bu görevi kendi isteğinizle almış kişilersiniz, zor durumlarda yeteneklerinizi göstermeniz gerekir :) Beni aileden say..Ama acaip sinir oluorum ilk yasaklandığımda :) Biraz da müsama istesek belki özelden falan olmaz mı :):)

İspiyonlamakla alakası yok, siz raporlayın sadece.

Cevap: Yönetim 150 kişinin ismini emniyete bildirdi !

Taraftarın sözünü dinlemiyorsun, bari Hayri Kozak gibi büyüklerinin sözünü dinleseydin.

Üst Alt