Yönetim 150 kişinin ismini emniyete bildirdi ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetim 150 kişinin ismini emniyete bildirdi !

Cevap: Yönetim 150 kişinin ismini emniyete bildirdi !

Zaytungun yazdığı gibi bu adamlar stadın ortasına toplanıp aynı şekilde yuhalansın :D

Kombine sahiplerinden rastgele 150 gisi secmislerdir , zaten yuhlanirken stad karanlikti hicbirsey görünmez birde yuhlayan en az 35-40 bin kisi vardi neden sade 150 sini bildirmisler ? O 150 kisiye hicbirsey olmaz ama adnan tamamen bitmistir artik Galatasaray taraftari icin.

Bu 150 kişi gün gelir 150 bin olur o Adnanlar koltuklarının altında kalır.

Neremle gülecegimi bilemedim. Ayiptir degildir tartisilir, bana göre degildir, sana göre ayiptir, yersizdir, olabilir. Ama ne kadar yersiz olsa da bu bir haktir, asla bir suc degildir. Ne protesto etmek bir suctur, ne de insanlari isliklamaya, protesto etmeye tesvik etmek bir suctur. Küfür yok, hakaret yok, herhangi bir olay da yok. Isliklamak da yasaksa artik bu ülkede gercekten bitmisiz, bitmisiz yani..

Ayrica provokatör dedigin 300-500 kisinin yaninda, o kisilerin sözde provake ettigi insanlara da gerizekali muamelesi yapmak, onlarin kendi fikir ve duruslarinin olmadigini söylemek skandaldir. O insanlara sen kendin davetiye yollamadin mi? O kadar mi kisiliksiz insanlar bunlar da birkac kendini bilmez provokatörün oyununa geliyorlar? Kendi taraftarina bu kadar hakaret eden, kendi taraftarini bu kadar alcaltan bir baskan hayatimda görmedim. Allah bir daha da göstermesin!

çaldıkları ıslıklarla devlet büyükerinin kulaklarına zarar vermiş olabilirler.

Vay Galatasaray'ımın başkanının düştüğü hallere bak. Rezil rüsva ettin bizi. Çek git artık zampkla yapıştığın o koltuktan

Bu ülkede yaşıyor olmak hergün daha fazla bunaltıyor.. Arada hiç değilse bi kaçış, bir soluklanma durağı olan Galatasaray'ımı da bu hale getirdiler ya, gerekten diyecek birşey bulamıyorum. Açılıştan beri hergün bela okuyorum. Bir kişi de çıkıp, bu protesto demokratik bir haktır demez mi, diyemez mi? Biz değilmiydik bu ülkenin batıya açılan penceresi? Provake edilmişiz, organiza hareketmiş. yok ya? Her Allah'ın günü o protesto edilenler provake ediyor bizi zaten, ayrıca birşeye gerek olduğunu düşünen dangalaklara selam olsun.

Bildirilen 150 kisi icerisinde o gun statta dahi olmayanlarin isimleri varmis diye bir yerde gozume carpmisti bugun. Komediler ard arda.

Üst Alt