Yönetim İbra Edilmedi | Şimdi Ne Olacak? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetim İbra Edilmedi | Şimdi Ne Olacak?

Cevap: Yönetim İbra Edilmedi | Şimdi Ne Olacak?

Yönetim büyük ihtimalle mahkemeye gider ve bu süreç daha da karmaşık hale gelir.

peki gelecek yönetimde aday olamayacak olan bu kişiler, bir sonraki yönetimde aday olabiliyorlar mı?

Ne kokusu geliyor olm :D

Bu liseli tayfası camiaya zarar vermez umarım.

Bu son gelişmelerin mimarlarından İnan Kıraç Telegol gibi bir programa çıkıp "Galatasaray'ı bu durumdan kurtaracak tek güç liseliler" diyebiliyorsa ben bu işte art niyet ararım. Ayrımcılığı en başından yapıyor adam.

Adnan Polat yönetimini çalıp çıprmak veya mali açıdan başarısızlıkla suçlamak vefasızlık olur arkadaşlar.

Sportif açıdan tüm branşlarda dikkat çekmek istiyorum 1-2 branş dışında tüm branşlarda başarısız olunmuştur. Umarız yeni gelecek yönetim ki bu büyük ihtimalle Ünal Aysal olacak profesyonellerle çalışır ve düzgün bir yapılanma yapılır da güzel günler bizi bekler..

Mahkeme seçeneğinide unutmayın..Polat umarım daha fazla uzatmaz.Yarın toplantı yapılarak takvim belirlenir.Yanlız ben mahkemeye falan gideceğini sanmam..

Kanaltürk izliyorum..

Fikirlerim çoğu kişiye ters gelebilir.Ancak cidden Adnan Polat yönetici olarak gelmeden önce en zor zamanlardan birinde yardım kampanyası yaptı.Sonra yönetimde ihtiyaç duyuldu göreve çağrıldı ve geldi.

Geldiği zaman da Galatasaray'da futbolcuların aldığı çekler karşılıksız çıkıyordu.Ribery ve diğer oyuncular konusunda yaşanan parasal problemler yüzünden hiç isim yapmamış bir oyuncu için bile kaç tane banka teminatı garantisi vermemiz gerekiyordu.Adnan Polat'ın gelişiyle bunlar çözüldü.Baktığımızda 5-6 yıldır hiç yıldız futbolcu göremezdik hep rakiplere imrenerek bakardık.Bu yönetimle havaalanında karşılanacak transferlerde gördük rakipler bize imrendi bizi örnek aldı.

Sportif anlamda beklediğimiz başarılar gelmedi ancak bu Galatasaray Başkan mevkisinde bulunan bir kişinin böyle gitmesini gerektirmezdi.Ancak yönetimde gönderdikleri gibi gönderildi.Feldkamp böyle gitmemeliydi gitti.Skibbe böyle gitmemeliydi gitti.Bülent Korkmaz böyle gitmemeliydi gitti.Rijkaard böyle gitmemeliydi gitti.Hagi böyle gitmemeliydi gitti.Yönetimde belki yanlış bir biçimde böyle bedel ödedi.En zor zamanlardan birinde geldi.En zor zamanlardan birinde gidiyor.

Kendisine yaptıkları için sadece teşekkür etmek gerekiyor.İyisiyle kötüsüyle çok iyi bir Galatasaray'lıydı.Bu ihtilal en çok Galatasaray'a hayırlı olur umarım artık taraftar olarak yapmamız gereken yeni gelecek yönetime büyük bir destek vermektir.

Yurdaşen Karahasan polat ile konuştuğunu ve mahkemeye gitmeyeceğini söylediğini anlattı demin.Bir zahmet

erken1_RFUQN.jpg

Aysal-Öztürk birleşirse başkan adayı yok gibi,Tek adaydan gidilir belki formaliteten birileri adaylığını açıklar..

Bu andan itibaren Baskanimiz Ünal Aysal´dir. Karsisinda duracak baska Baskan adayi yok. Ali Dürüst aday olmaz, yönetimine girer en fazla. Inan Kirac öyle söylemisti zaten. Polat mahkemeye gitmeyecegini söylemisti zaten, bugün de söylemis. 1 ay icinde secim olur. Aysal simdiden calismalara baslar

Ne olacağını bilemem ama,şuan gelmesi çok istenen kişilerde tam olarak seneye bu zamanlar ibra edilemeyebilir.Nasıl olsa bugün tadı alındı.Bundan sonra her başarısız geçen sezonda başkan ve yönetim kurulu kellesi alırız.

Çok tepki gelecek ama ben hiç memnun değilim bu durumdan.Başka şekilde olmalıydı.

Fikirlerim çoğu kişiye ters gelebilir.Ancak cidden Adnan Polat yönetici olarak gelmeden önce en zor zamanlardan birinde yardım kampanyası yaptı.Sonra yönetimde ihtiyaç duyuldu göreve çağrıldı ve geldi.

Geldiği zaman da Galatasaray'da futbolcuların aldığı çekler karşılıksız çıkıyordu.Ribery ve diğer oyuncular konusunda yaşanan parasal problemler yüzünden hiç isim yapmamış bir oyuncu için bile kaç tane banka teminatı garantisi vermemiz gerekiyordu.Adnan Polat'ın gelişiyle bunlar çözüldü.Baktığımızda 5-6 yıldır hiç yıldız futbolcu göremezdik hep rakiplere imrenerek bakardık.Bu yönetimle havaalanında karşılanacak transferlerde gördük rakipler bize imrendi bizi örnek aldı.

Sportif anlamda beklediğimiz başarılar gelmedi ancak bu Galatasaray Başkan mevkisinde bulunan bir kişinin böyle gitmesini gerektirmezdi.Ancak yönetimde gönderdikleri gibi gönderildi.Feldkamp böyle gitmemeliydi gitti.Skibbe böyle gitmemeliydi gitti.Bülent Korkmaz böyle gitmemeliydi gitti.Rijkaard böyle gitmemeliydi gitti.Hagi böyle gitmemeliydi gitti.Yönetimde belki yanlış bir biçimde böyle bedel ödedi.En zor zamanlardan birinde geldi.En zor zamanlardan birinde gidiyor.

Kendisine yaptıkları için sadece teşekkür etmek gerekiyor.İyisiyle kötüsüyle çok iyi bir Galatasaray'lıydı.Bu ihtilal en çok Galatasaray'a hayırlı olur umarım artık taraftar olarak yapmamız gereken yeni gelecek yönetime büyük bir destek vermektir.

Kesinlikle.

Üst Alt