Yönetim İstifa! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetim İstifa!

ne mayısı ya, 7 günleri var. eğer adam akıllı 2 tane forvet transferi yapmazlar ise hemen olağanüstü kongre kararı alınmalıdır. boşa geçirecek bir dakikamız bile yok bundan sonra

Transfer döneminin bitmesine 7 gün var. Ben gerçekten inanmak istemiyorum bu 6 günde kör topal da olsa forvet almayacaklarına. Mutlaka vardır bir şey. Transfer dönemi bittikten sonra transfer gerçekleşmezse gerçekten şartsız şurtsuz tavizsiz istifaya davet edilmeli. Mayıs ayında hemen seçim olmalı. Yaz dönemi bunlara bırakılmamalı!
Kör topal forvet ne işe yarayacak? 6 ay oldu kasada 14 m euro artı var. Çöpe mi vericez bu paraları?

ulan sampiyonlar liginde kaymak gibi gruba düstük, 30 milyon €dan olduk, neyse dedik icimize attik öfkemizi, ara transferde taraftarimizi mutlu edecez diyi diye kaldi 8 gün, belliki basaramayacaksiniz, ISTIFA EDIN!!!

Abdurrahim'in zamanında dediği gibi, beceremiyorsan beceremiyorum bu işi de, çekil kenara. Git Florya'da milleti eğle. Transfer komitesinde iş bilen, iş bitiren bir adam olmadıkça daha çok yaşarız bu durumları.

Zamaninda Dursuna #SaraydaHirsizlik var acildiysa bunlarada #SaraydaIhanetvar acilmali.

Anlasilan muhtesem ikiliye verilen sahsi ihalelerin bedelini simdi Galatasaray ödiyecek sampiyonlugu satarak

Boş yere o mevkiyi işgal etmelerine gerek yok. Oyuncu satıp maaş ödeme kısmını çoğu kişi başarabilir zaten.
Bu şartlarda hocanın da yapacağı bir şey yok tavşan değil fil çıkarması lazım şapkadan. Serdar ve Eren'i affederek işe başlayabilir tabii.
Yönetime gelince dediğim gibi hiç bir işlevleri yok. Kameralardan, taraftardan ve muhtemelen hocadan da kaçıyorlar. Kaçmaya gerek yok, istifa edin kurtulun, kurtulalım.

Şunu da eklemek istiyorum.

Olur da transfer gerçekleşmezse, transfer sezonunun bittiği gün oynanacak ilk maç sonrası Fatih Terim de "bu dar kadroyla şampiyonluk çok zor!" demek zorunda!

ya mayısı neden bekliyoruz anlamıyorum, lan bunlar bırak klüp yönetmeyi, bakkalı yönetemeyecek çapta adamlar, hemen şimdi acilen olağanüstü kongreye gidilmeli

Su noktadan sonra istifa etmemek ugruna sirf almis olmak icin adam alirlar: Vagner Love - Andreas Cornelius tarzi transferler gelir. Olan paramiza olur.

Bu aptalların suçu kafayı bi oyuncuya takmaları. Bi oyuncuyu daha çok istersin ama 2 3 tane alternatifi olur onları da el altında bekletirsin. Alan olmuyorsa olmuyor işte başka futbolculara yönelin aynı adam için 1 aydır uğraşıyorlar sanki forvet kalmadı dünyada

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt