Yönetim İstifa! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetim İstifa!

anlatıldığına göre maddi olarak baya olumlu işler yapılıyor tabi görmüyoruz bi gerçek var çok güçsüzler ekip olarak.
fakat şunuda düşünün gittikleri an gelecek isimleri az çok tahmin edebilirsiniz ufaktan ufaktan tanıtıldılarda bizlere. boşuna delirmiyorlar ibra etmeyelimde seçime gidelim biz gelelim vs diye. yiyicilerin hepsi hazır kıta bekliyor. daha sonra şu güçsüz yönetimi bile ararız

meydani bos biraktilar gelen gecen car car konusuyor cvp veren yok. kaale almamak da bi yere kadar yeani
Patron Abdürrahim konuştuğu zaman olanlar malum. Başkan da ko aparıyo ko yiyor bir şeyler söylüyor. Böylesi daha iyi derim. Ben de baya salladım gerçi bunlara ama çoğu işi doğru yapıyorlar. Zaten giderse Dursun ekolünden birisi gelir.

Evet çünkü hala daha eksikleri var, özellikle iletişim ve yapılan algılara daha çabuk müdahele konusunda. Şampiyonluğun zor gelmesinde de payları mevcut. Kadro konusunda devre arası daha iyiler idi ama özellikle forvet konusunda o kadar zamana rağmen son gün sonuçlanması ve şu ana kadar iyi bir sonuç olmaması da ilerisi için düşündürücü.

Yine Albayrağın sezon sonu konuşacağım deyip şampiyon olunca bunu geçiştirmesi yakışmadı.

Ancak şu an İstifa gibi bir durum söz konusu olamayacağı için bu konularda düzelmelerini beklemekten yapacak başka bir şey de yok.

Yönetim olarak yaşamış oldukları durumdan ötürü sezon bitmiş iken seçime gitmeleri de aslında kendileri için doğru olur.

Üst Alt