Yönetimden Gomis'e: "Seni kaleci olarak almadık!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetimden Gomis'e: "Seni kaleci olarak almadık!"

gomis-ten-taraftarlara-mesaj-bana-guvenin--3651528.Jpeg

Galatasaray'da Bafetimbi Gomis ile yönetim arasındaki görüşmeler sürüyor. Akhisarspor'a karşı oynanan Süper Kupa mücadelesinde oynadığı oyunla eleştiri oklarının hedefine yerleşen Gomis’in zam isteğine sert çıkan ve “Kötü sezon geçirseydin ücretinde indirim mi yapacaktın?” diyen yönetim arasında yeni gelişmeler yaşanıyor.

TFF Süper Kupa'yı kaybeden Galatasaray'da yönetim faturayı Gomis'e kesti.

Sarı-kırmızılı yöneticiler, takım içindeki huzursuzluğun nedeni olarak gördükleri Fransız golcüyle ilgili yaşanan süreci şöyle anlattılar:

"Şampiyon olmamızın hemen ardından Gomis bizimle görüştü ve '29 gol attım, zam istiyorum' dedi. Biz de 'Seni kaleci olarak almadık! Gol atman için transfer ettik zaten!" cevabını verdik.

Menajeri de oyuncusunun 2020'de bitecek sözleşmesini bir yıl daha uzatmamızı istedi. 40 yaşına kadar bizde mi oynayacak! Gomis için geçen sezon kulüp 50 milyon TL'den fazla ödeme yaptı. Zam isteyen Gomis'e 'Eğer kötü bir sezon geçirseydin ve az gol atsaydın ücretinde indirime gidecek miydin?' sorusunu sorduk. O ise 'Futbolda her zaman almak vardır' cevabını verdi.''

Sabah

Bi anlaşmazlık olduğu belli adamın canı top oynamak bile istemiyor. Kaçırdığı penaltıdan sonra verdiği tepkiden bile belli her zaman hırsından ağlayıp kendini yerden yere vuran adam pişmiş kelle gibi sırıttı bu sefer. Böyle olacaksa yollayın gitsin biri bulunur yerine illaki bu şekilde devam ettikçe performans alamayacağız zaten.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gomis de durmamış patlatmış cevabı. Sizde uefa-euro 5i geçti diye ağlamayın planlar kurun icraatlar yapın diye göreve getirildiniz demez mi.

sacma ama. hiçbir futbolcunun hedefini tutturamadığı için indirime gitmesi diye bişe olamaz. iş hayatında da aynıdır. zam istenir, indirim değil.
dünkü tartısma tersi durumunu gomis'in istemesine geldi ona istinaden yazıyorum.
Lakin gol attı diye zam yapılmazki.

Teklifler olsa ve satmak istemiyoruz diye maaş arttırsak neyse, öyle bir durum da yok.

Zaten sözleşmelerde bolca başarı primleri var, bu şartlarda hele zam istemek kimsenin hakkı değil.

Appiah da fenere böyle yapmıştı.
Şutlayın gitsin ya bunun gönlünü yapmakla mı uğraşacağız? Dünyanın parasını al, hala zam iste.

Kaçırdığın penaltılar, goller için de para keselim o zaman senin mantığına göre.

Üst Alt