Yönetimden Gomis'e: "Seni kaleci olarak almadık!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetimden Gomis'e: "Seni kaleci olarak almadık!"

Gomis'in performansı konusunda çok emin değilim. Lakin geçen sene Sneijder olayında yaşananlar birebir tekrarlanıyor. Resmen haberlerle Sneijder yıpratıldı ve gidişi meşrulaştı. Şimdi Gomis de "taraftarın sevgilisi Gomis" yıpratılıyor olabilir!

Bir an bunların doğru olduğunu düşünelim. Eğer sezon şampiyonluk veya en kötü ikincilik ile sonuçlanmasa idi, yönetimin oyunculardan indirim isteyeceğini tahmin etmek zor olmasa gerek.

Gol attı diye zam isteyen adama, gol kaçırınca indirip yap denebilir, gayet düz mantık :)
Yani sen çalıştığın yerde hata yaptığın zaman patronun senden kesinti yapabilir öyle mi? Yine bu durumda çalıştığın yerde başardıkların yaptığın hatalardan fazla olsa bile zam isteme hakkına sahip değilsin? Üstelik söylentilere göre adamın talebi verilen bir sözü baz alıyor. Yine çalıştığın iş yerinde patronun sana sözlü olarak şu şu olur ise sana şu kadar prim veya zam dediği zaman, sen bunu yazılı olmadığı için hiç dile getiremezsin anladığım kadarı ile!?

Yani sen çalıştığın yerde hata yaptığın zaman patronun senden kesinti yapabilir öyle mi? Yine bu durumda çalıştığın yerde başardıkların yaptığın hatalardan fazla olsa bile zam isteme hakkına sahip değilsin?

Evet değilim, hatta şöyle bir madde var iş kanunda;

"30 günlük brüt ücretten fazla zarara sebebiyet verdiğinden fesih haklıdır."

Başardıklarından bağımsız olarak.

Evet dile getirmem çünkü yazılı olmayan birşeyi ispatlayamazsın ve çalıştığım yerde kurallar yazılıdır ;)

daha sezon başlamadı karalama kampanyalarına bak. bu sene her zamankinden daha fazla gelinecek üzerimize. kenetlenmek gerekirken baştan kaybettik biz meseleyi.
bu sene bizden bir yol olmaz.

ne yönetimden ne teknik ekipten 1 aydır Gomisle ilgili açıklama duymadık böyle bir şey yoksa çıkıp susturacaklardı herkesi şuan tek çare satmak direksiyonu kaybettiler bu konuda

Evet değilim, hatta şöyle bir madde var iş kanunda;

"30 günlük brüt ücretten fazla zarara sebebiyet verdiğinden fesih haklıdır."

Başardıklarından bağımsız olarak.

Evet dile getirmem çünkü yazılı olmayan birşeyi ispatlayamazsın ve çalıştığım yerde kurallar yazılıdır ;)
Bak bunu mesela bilmiyordum iş kanunu ile ilgili. O zaman bu duruma göre bakmam lazım Gomisin verdiği zarar, ortaya koyduğu katkıdan daha fazla mı.

İşte ben o son dediğine pek inanamıyorum. Kolay kolay kimsenin verilen sözü, sözlü olarak kalsa bile en azından dile getirmeyeceğini ve verilen söz tutulmadığı zaman bundan etkilenmeyeceğini.

Olayları kendi aramızda tartışmamız ve birbirimizi ikna etmeye çalışmamız bence mantıksız.
Sözlü bir teyidin yeterli olduğuna inanabilirsiniz, ben inanmam.Herkesin görüşü farklıdır.

Fakat hepimizin ortak bir duruşu var sanıyorum ki; bu da Gomis'in psikolojik ve fiziksel olarak toparlanmaya ihtiyacı var.

FB dandik kadrosuna takviye yapamıyor ve sürekli yalan haber yaptırıyor, ciddi tek rakip bizi görüyorlar şuan TD'den dolayı.

Sanki bulunmaz bir forvet sanki genç yetenek. Adım kadar eminim Avrupa'da hiç bir kulüp bu herife bizde kazandığı parayı vermez. Bu kadar kaprisli oyuncu takımın dengesini de bozar. Daha yeni sözleşme yapılmış ne zammı. Acilen satılmalı.

Haber dogru mu degil mi bilemeyiz ama gomis'in menajeri bize söz verilmisti dedi yani zam iddialari dogru

Istedigi kadar trip atsin,dünya da bütün kulupler oyuncu'nun sözlesmesinde ne yaziyorsa onun disina cikmiyor cikmaz da

Bana söz verildi falan gececek bu isleri

Madem 2. Sezonunda farkli bir ücret istiyordu neden 2 yillik sözlesmenin altina Imza atti

Yönetim bu konu da son derece hakli,sen söz verdiler diyorsun da nerde kardesim sözlesmende öyle bir madde yok sen herseyi agizdan cikan söze göre yapiyorsan ozaman kontrata ne gerek var

bence çok uzatıyoruz bu olayı. nerdeyse 1 aydır bu konu konuşuluyor, gomis çıkıp bir açıklama yaptımı bunlar asılsız diye hayır. antremanlardaki ve maçlardaki isteksiz ve mecalsiz halini göz önüne getirin ne demek istediğimi anlarsınız. bu adamın tüm dünyası para ve kazanç üzerine kurulu. geçen seneki showlar taraftarı arkasına alıp daha fazla nasıl bu klübü düdüklerim üzerine yapılmış bu çok belli. bu sene yatıp haketmediği parasını alacak. ama gomisin unuttuğu birşey var, bu taraftar adamı vezirde eder rezilde, en ufak bir gevşeklik gördüğünde anında söküp atar kalbinden bunu gomis bilsin ona göre ne halt yiyecekse yesin. ben tarftar olarak satılmasından yanayım böyle para esiri olmuş sezonluk topçulardan bize fayda gelmez

Programin tamamini izleyin zaten harikaydi bu haftaki ama konuyla iliskili aynen benim dusundugumu hincal da dusunmus

Stadyumda olup gayri ihtiyari gozu surekli gomisin triplerine takilan arkadaslar olmustur benim gibi

Onlar daha iyi anlar atamadi mi / atmadi mi ayrimini

Üst Alt