Yönetimin isteyip alamadığı futbolcular - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetimin isteyip alamadığı futbolcular

Cevap: Yönetimin isteyip alamadığı futbolcular

Bende transferlerden ümidi kesmiş durumdayım. Bence taraftarı memnun edecek transfer olmayacak. Bunun bir sebebininde Aysal'ın çevresindeki insanlar olduğunu düşünüyorum..

Tamam ! Kesin öyledir.

Şu yazdıklarına kendin inandın mı? Ünal Aysal diktatör mü kulübün içinde her dediği olacak? Profesyonelleri yönetimin büyük bölümü istemedi.Adam ne yapsın?

Kallström'ü Fatih hoca istemedi.Adam ne yapsın?

Emana adını yöneticiden duymadın.Cisseyi duymadın.Granqvist'i duymadın.Çoğu sallama.Emana' da ne topçuymuş arkadaş.Adı hiç gündemden düşmüyor!

Cambiassoyu istiyoruz dediler.Bugün başkan bizleri umutlandıracak bir açıklama yaptı.Tahmin ediyorum Almanya kampına katılırlar dedi.Transferler diye konuştu.Copa Americayı işaret etti.Soru da Yeni transferler ile başladı.Hatırlatırım.

İlle de transfer!!! Anladık arkadaşım bekleyecez biraz.Sakin olun ya.Ben de yanlışlarını görüyorum da tüküre tüküre eleştiri yapılmaz.

Forlan gelmek istemedi.Reyesi zaten kulübü satmadı.Daha ne yapsın adam? Kimse kusura bakmasın ama başarısız değil ŞANSSIZDIR!

5 milyon verirseniz beşiktaşa giderim diyen forlan bize niye gelmedi sizce? Bariz Borsaya bildirildi seni almak için kasacaklardır demiştir menajeri.Çekti babam çekti parayı üste.

İki yorum yapında öyle açın şu başlıkları kurban olayım!

Aysal tabi ki diktatör değil her dediği olmayacak ama çevresindeki futbol ulemaları onun istediği adamları pahalı diye aldırmak istemiyor olabilir. Kendileri futbol duayeni olduğu için en iyisini onlar bilirler..

Ayrıca şu profesyoneller olayı da patladı transferde bir kaos hakim hedefe odaklanamıyor yönetim sürekli yeni isim kararlı tutum gösteremiyorlar..

Buffon ile bence öyle ciddi ciddi ilgilenilmedi , sadece nabız yoklandı denir ya aynen öyle.

Drogba olabilirdi olmadı , neden olmadı bilmiyoruz , bunu yazabilirsin.

Emana adam 3 senedir gelemedi bize ,bence Fotospor haberiydi bu sene.

Victor Muslera'nın yedeği olacaktı transferde , Muslera alındıysa bunu neden almadınız diyemeyiz.

Nei böyle adamlarla hiç ciddi ilgilendik mi bilmiyorum.

Kalström gelmesini çok isterdim ama olmadı , yine 2 sezondur alamadığımız bi oyuncu , Lyon'dan ayrılmak istemedi sanırım.

Forlan , Reyes Borsa'a bildirildikten sonra fiyat yükseltti Forlan , Reyes'i de klüp bırakmadı.

Cambiasso daha hiçbir şey bitmedi ama bakalım

Ersan , 3 kuruşluk adama 5 kuruş vermeye gerek yok.

Buffon ile bence öyle ciddi ciddi ilgilenilmedi , sadece nabız yoklandı denir ya aynen öyle.

Drogba olabilirdi olmadı , neden olmadı bilmiyoruz , bunu yazabilirsin.

Emana adam 3 senedir gelemedi bize ,bence Fotospor haberiydi bu sene.

Victor Muslera'nın yedeği olacaktı transferde , Muslera alındıysa bunu neden almadınız diyemeyiz.

Nei böyle adamlarla hiç ciddi ilgilendik mi bilmiyorum.

Kalström gelmesini çok isterdim ama olmadı , yine 2 sezondur alamadığımız bi oyuncu , Lyon'dan ayrılmak istemedi sanırım.

Forlan , Reyes Borsa'a bildirildikten sonra fiyat yükseltti Forlan , Reyes'i de klüp bırakmadı.

Cambiasso daha hiçbir şey bitmedi ama bakalım

Ersan , 3 kuruşluk adama 5 kuruş vermeye gerek yok.

Ben yazmıştım zaten olmayan transferliern sebebini.

Nei'nin kendi ağzılya benimle ilgileniliyor demesi, aha tamam aldık anlamına mı geliyor ? yada almak zorunda olduğumuz anlamına mı ?

-Drogbayı daha Ünal Aysal başa gelmeden önce gazeteler gazladı, yediniz veya yedik adam ilk açıklamasında ilgilenmiyoruz gündemimizde yok ama Chelsea satmak isterse o zaman gündemimizde olur dedi,

- Çok değil 2 hafta sonra Taraftar başkanı zor durumda bıraktı, Drogba temposu tutuldu, yapılacak bir şey yoktu teklif götürüldü, Chelsea şuan için satmak istemediğini ancak yeni antrenörün kararına göre satacaklarını Galatasaray'a iletti, bunun üzerine Drogba'dan fiyat aldık şuan aldığı rakamın 2 katı teklif edildi ancak Drogba 3 katını istedi, ama tabi ki vazgeçmedik hem kendisinden hemde Chelsea'den haber bekleniyor, özellikle kendisinden rakam düşürülmesi bekleniyor.

- Buffon lafını gazeteler uydurdu, yine aynı şekilde gaza geldik yada geldiniz Transfer görüşmeleri için yapılan kalecilerden biri Frey'di , Kulüp satmak istemedi, rota Muslera ve Romero'ya çevrildi, sonuç Muslera ile %99 anlaşıldı bu demek olmuyor ki kesin anlaşıldı, son dakikada imza aşamasında yatabilir bir çok örneği mevcut, kişileri mutlu etmek zordur bilirsin,

- Elmander ve Kallström'ü istiyoruz dedi, Elmander'i takıma kazandırdı, Baros ayarında bonservis verilmeden alınmış bir topçudur bana göre iyidir başarılıdır, ama tabiki yetersizdir başkanda zaten 1 ortasaha ve 1 forvet alacağını söyledi, bu da muslera'yı doğrular gibi oldu çünkü kaleci ile ilgili birşey söylemedi

- Başkan dediki sınırımız yok, ama şu noktayı niye siliyorsunuz Başkan diyorki; "Fatih Terimin istekleri doğrultusunda hareket ediyoruz, bütçe sınırımız yok kimi isterse alacağız"

- Ujfalusi sanırım alabileceğimiz en iyi stoperlerden biriydi, sezon içinde %70 olasılıkla bütün taraftarın en sevdiği isim olacak.

- Kallström'ü istedik, hemen hemen anlaştık karşımızda Bayern Münich gibi bir rakip olmasına rağmen ! ancak Fatih Terim olumsuz karşıladı 2. plana itti ama hala alınabilir, tabi Fatih Terim isterse

- Fabiano gerek parası, gerek sakatlığı yüzünden vazgeçildiğini söyledi kaynağım

- Forlan çok para istedi, Reyes'i kulübü satmaktan vazgeçti

-Fatih Terim Cambiasso'yu istiyorum dedi, ama daha teklif götürülmemiş di şuan durum nedir fikrim yok sormadım kimseye.

-Cisse, Emana, Muntari, Granqvist, Bunlar sadece basında geçti yani doğru olma olasılığı çok düşük olduğunu biliyorsun, benim açıklamama gerek yok..

- Victor, Muslerayı %99 bitirdik daha ne istiyorsun ? Bu senenin en iyi 7. kalecisi ve Dünya kupasının yıldızını alıyoruz, neyi bekliyorsun yani?

- Ersan Gülüm olayını da bütün Türkiye biliyor, pazartesi bizimle görüşülecekti ancak Yıldırım Demirören, başkanı uçakta ikna etti, Ersan'ın kulübü bizim teklifi beklemedi, iyi ki de beklemedi.

var mı başka bilgi almak istediğin isim ?

Üst Alt