Younès Belhanda Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Younès Belhanda Galatasaray'da İddiası!

Rezalet ve skandal bir transfer.

Allah'ından bulsun Galatasaray'ı sabote eden yönetim ve Dursun.

Bu resmen ağır şerefsizliktir.

Rezil bir adama maç başı ücretler hariç dandik bir futbolcuya 3 sene de 68 Milyon TL para ödeyecekler.

Bu taraftara da yazıklar olsun.
7031f5367a6b0c72f1fb3f15f9b1c65b.jpg

Yanlış hatırlamıyorsam bonservisi şino ya verdiğimiz bonservisten yüksek. CL kupalı şino ya yani, bir yanda şino bir yandan belhanda. Şaka gibi.

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende cok buluyorum ama baydi artik ayni yorumlar hep. Muhasebi departmani sanki burasi. Aldiysak aldik napalim biz gorusmeleri yurutmiyoruz ya. Demekki bizimkiler bu rakami uygun gormusler basmislar teklifi, diger taraf da kabul etmis. Veya isin icinde komiisyon var, sanki 2 yildir yok da simdi ilk defa oluyor. Bu yonetimin az cok nasil calistigini biliyoruz artik.

Artik imzalar atildiysa hayirli olsun demek duser, sonucta bizim tuttugumuz kulubun formasi icin savasacak bundan sonra. Maliyeti bir kenara, kotu bir oyuncu da degil asla. Tutar tutmaz zamanla gorecegiz.

millet ben arfa diye cıldırıyorda ben arfa bu cocuktan 2 kat daha disiplinsiz bir adam gecen seneye kadar götüyle kafasının ölcülerinden 1 tane daha insan cıkardı

arap alıyorsan bu tarz seylere hazırlıklı olacan bunların en babası zidane bile cins bir adamdı

ama heriflerde safi yetenek var misal adel taarabt vardı adam daha 87 dogumlu ama öldümü kaldımı bilen yok !

Belhanda ne kadar gerekliydi ? Nasıl bir sistem var Tudor'un kafasında anlamak güç. Bruma yerine sol taraf için düşünülüp, bu maliyetle alındıysa yanlış transfer. 10 numara için alındı ise de kendi görüşüm aktif oyuncular içinde o bölgenin en iyilerinde biri zaten bizim oyuncumuz. Sözleşmesinin son senesinde Sneijder ,çok rahat bu yılda üst seviyede katkı verir.

Nerede oynatacağımız belli olmayan,neden aldığımız belli olmayan bir adama 8 milyon veren yönetim,bakalım olmazsa olmaz transferler için de bu kadar cömert olacak mı?

Son düzenleme:
Bende cok buluyorum ama baydi artik ayni yorumlar hep. Muhasebi departmani sanki burasi. Aldiysak aldik napalim biz gorusmeleri yurutmiyoruz ya. Demekki bizimkiler bu rakami uygun gormusler basmislar teklifi, diger taraf da kabul etmis. Veya isin icinde komiisyon var, sanki 2 yildir yok da simdi ilk defa oluyor. Bu yonetimin az cok nasil calistigini biliyoruz artik.

Artik imzalar atildiysa hayirli olsun demek duser, sonucta bizim tuttugumuz kulubun formasi icin savasacak bundan sonra. Maliyeti bir kenara, kotu bir oyuncu da degil asla. Tutar tutmaz zamanla gorecegiz.

aynen,kiev zaten 10 milyon net istitordu gecen senede öyleydi

bırakın allah askına senede 10 tane maca cıkamayan serdara 5 milyon bonservis + 3 oyuncu verildiginde nerdeydiniz muhasebeciler

Belhanda ne kadar gerekliydi ? Nasıl bir sistem var Tudor'un kafasında anlamak güç. Bruma yerine sol taraf için düşünülüp, bu maliyetle alındıysa yanlış transfer. 10 numara için alındı ise de kendi görüşüm aktif oyuncular içinde o bölgenin en iyilerinde biri zaten bizim oyuncumuz. Sözleşmesinin son senesinde Sneijder ,çok rahat bu yılda üst seviyede katkı verir.

Nerede oynatacağımız belli olmayan,neden aldığımız belli olmayan bir adama 8 milyon veren yönetim,bakalım olmazsa olmaz transfer için de bu kadar cömert olacak mı?

Ne sistemi yaw. Sistem falan yok. Tudor ile riekerink ayni kaderi paylasiyorlar. Umarim sonu riki gibi olmaz. Belhanda yonetim transferi. Tudordan oncede istiyorlarmis.

Sırf Sneijder gitsin de Tudor'un egosu zedelenmesin diye performansının nasıl olacağı meçhul bir adama 20 milyon euro harcamaya ne gerek vardı?

Üst Alt